Sýr v jídelníčku u dětí - kdy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.10 17:12
Sýr v jídelníčku

Kdy jste zařadily dětem sýr do jídelníčku? A hlavně JAKÝ??

Reakce:
neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.10 18:23

Osi od 10. měsíce. Zkusila jsem tvrdý ementál do ruky, to nechtěl. Teď jsem ho zkusila nastrouhat do jídla - rizoto, těstoviny a to mu chutná. Jenak už asi před měsícem jsem zkusila lučinu na chleba, ale má raději samotný.

elda1
Kecalka 397 příspěvků 02.08.10 19:17

my nejdřív Lučinu,od roka smetanové,Veselou krávu a tak.

monda
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 02.08.10 19:46

Já dávám malýmu lučinu - tu zbožňuje a tvrdý sýr ten má taky rád, tavený nekupuju ani pro nás :wink: . Začala jsem mu dávat sýr nedávno nějak po 10. měsíci

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 02.08.10 19:51

Já tedy od roka-lučinu a plátkový sýr.

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 02.08.10 21:16

Malé jsem začala dávat Lučinu asi od 10. měsíce a pak Eidam asi od roka. Taveňáky jí nedávám vůbec. A taky se u sýrů dívám na složení, některý bohužel dobarvujou látkama, který v seznamu éček neuvádějí jako vhodné pro děti :roll:

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 02.11.12 16:12

Ahoj, koupila jsem cottage a ementál bez konzervantů a barviv, eidam měli jen s éčkama. Může je už i malá? Ď :kytka:

Kelsey
Hvězda diskuse 44893 příspěvků 02.11.12 16:28
@jajul píše:
Ahoj, koupila jsem cottage a ementál bez konzervantů a barviv, eidam měli jen s éčkama. Může je už i malá? Ď :kytka:

sýr dávám od 9 měs. :kytka:

Kecalka 293 příspěvků 02.11.12 17:04

V Bille mají Eidámek - přímo pro děti od jednoho roku. Je moc dobrý, jíme ho celá rodina. Jinak my jsme kvůli alergii dali až tak ve dvou letech, a to Lučinu. Hlavně ne Kiri atp. - jsou v nich tavící soli…

Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 02.11.12 18:25

Dávám malé všechny sýry.. Je to jedna z mála věcí co má ráda.. Takže za mě můžeš určitě :mrgreen:

boleslavačka
Kecalka 250 příspěvků 02.11.12 19:31

Já dávám eidam nastrouhaný třeba do rizota nebo na těstoviny (synovi 10.měsíců) a žervé.

Kelsey
Hvězda diskuse 44893 příspěvků 02.11.12 20:24

Dcery obě zbožňují strouhaný eidam z máslem, chlebem, čaj jak ve školce :lol:.
Nebo jen tak ukusovat, plátek menší když dám plátek sýry, tak utíká, aby jí ho nikdo nevzal :lol:. Tavené dávám jen občas.

admin
Extra třída :D 11302 příspěvků 18.02.18 06:16
Ptejte se také v poradně!

Milé maminky,

připomínám, že na eMiminu funguje také Poradna zdravé výživy a terapie pro celou rodinu. Neváhejte se tam zeptat na všechno, co Vás ohledně jídelníčku dětí (i Vás) zajímá.

Přeji krásný den :kytka:
adminka Eliška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >