Reklama

Sýr v jídelníčku u dětí - kdy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.10 17:12
Sýr v jídelníčku

Kdy jste zařadily dětem sýr do jídelníčku? A hlavně JAKÝ??

Reklama

Reakce:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.10 18:23

Osi od 10. měsíce. Zkusila jsem tvrdý ementál do ruky, to nechtěl. Teď jsem ho zkusila nastrouhat do jídla - rizoto, těstoviny a to mu chutná. Jenak už asi před měsícem jsem zkusila lučinu na chleba, ale má raději samotný.

elda1
Kecalka 397 příspěvků 02.08.10 19:17

my nejdřív Lučinu,od roka smetanové,Veselou krávu a tak.

monda
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 02.08.10 19:46

Já dávám malýmu lučinu - tu zbožňuje a tvrdý sýr ten má taky rád, tavený nekupuju ani pro nás :wink: . Začala jsem mu dávat sýr nedávno nějak po 10. měsíci

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 02.08.10 19:51

Já tedy od roka-lučinu a plátkový sýr.

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 02.08.10 21:16

Malé jsem začala dávat Lučinu asi od 10. měsíce a pak Eidam asi od roka. Taveňáky jí nedávám vůbec. A taky se u sýrů dívám na složení, některý bohužel dobarvujou látkama, který v seznamu éček neuvádějí jako vhodné pro děti :roll:

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 02.11.12 16:12

Ahoj, koupila jsem cottage a ementál bez konzervantů a barviv, eidam měli jen s éčkama. Může je už i malá? Ď :kytka:

Kelsey
Hvězda diskuse 44451 příspěvků 02.11.12 16:28
@jajul píše:
Ahoj, koupila jsem cottage a ementál bez konzervantů a barviv, eidam měli jen s éčkama. Může je už i malá? Ď :kytka:

sýr dávám od 9 měs. :kytka:

Kecalka 293 příspěvků 02.11.12 17:04

V Bille mají Eidámek - přímo pro děti od jednoho roku. Je moc dobrý, jíme ho celá rodina. Jinak my jsme kvůli alergii dali až tak ve dvou letech, a to Lučinu. Hlavně ne Kiri atp. - jsou v nich tavící soli…

Run
Generální žvanilka 20542 příspěvků 02.11.12 18:25

Dávám malé všechny sýry.. Je to jedna z mála věcí co má ráda.. Takže za mě můžeš určitě :mrgreen:

boleslavačka
Kecalka 250 příspěvků 02.11.12 19:31

Já dávám eidam nastrouhaný třeba do rizota nebo na těstoviny (synovi 10.měsíců) a žervé.

Kelsey
Hvězda diskuse 44451 příspěvků 02.11.12 20:24

Dcery obě zbožňují strouhaný eidam z máslem, chlebem, čaj jak ve školce :lol:.
Nebo jen tak ukusovat, plátek menší když dám plátek sýry, tak utíká, aby jí ho nikdo nevzal :lol:. Tavené dávám jen občas.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11013 příspěvků 18.02.18 06:16
Ptejte se také v poradně!

Milé maminky,

připomínám, že na eMiminu funguje také Poradna zdravé výživy a terapie pro celou rodinu. Neváhejte se tam zeptat na všechno, co Vás ohledně jídelníčku dětí (i Vás) zajímá.

Přeji krásný den :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >