Tabletka po a antikoncepce?

Anonymní
3.1.21 20:52

Tabletka po a antikoncepce ?

Beru HA, v úterý jsem si brala poslední, ještě ten den me to začalo žrát, že jsem měla sex s přítelem, neejakuloval, i tak jsem si byla koupit tabletku po. Brala jsem si ji ráno v půl 9, 20+- po, dělali jsme to ještě 2 dny zpátky, neděle a pondělí, taky bez ejakulace. Asi po hodině co jsem si vzala pilulku se mi objevilo minimální špiňení, opravdu skoro nic. V sobotu trochu a teď v neděli trošku víc než předtím. Už jsou to 2 dny zpoždění. 6 dni po poslední souloži, má smysl dělat test? V pondělí zavolat na gyndu?
Nemohla jsem si ten cyklus narušit s těmi horninami, stalo se vám to taky? Mám se bát?
Děkuji předem za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6106
3.1.21 20:58

A proč si bereš tabletky po když bereš antikoncepci? Jasně, že jsi si rozhazela cyklus. Test nemá smysl teď dělat, je brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 21:00

@JancaS84
Zpanikařila jsem :zed:, protože v prvním týdnu bráni HA jsem zapomněla jeden prášek.

• Citovat
  • Nahlásit
6106
3.1.21 21:09
@Anonymní píše:
@JancaS84
Zpanikařila jsem :zed:, protože v prvním týdnu bráni HA jsem zapomněla jeden prášek.

Bože ženská precti si pořádně pribalovy leták od antikoncepce, nebo se ho nauč nazpaměť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 21:23

Neejakuloval, beres antikoncepci, vzala sis prasek po… urcite tehotna nejsi, klid. Ale asi sis to tema hormonama pekne rozhazela…

• Citovat
  • Nahlásit
622
3.1.21 21:46

Tak pokud jsi zapomněla v prvním týdnů tak se doporučuje další týden další ochrana, co si pamatuji.
Na gyndu volat nemusíš, máš to jen rozhozené.. A ještě jste měli sex bez ejakulace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 22:25

@JancaS84
Pribalový leták od teďka umím na
zpamět, přečetla jsem ho snad 100×
Zpanikařila jsem a musím nést následky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 22:45

Jak dal postupovat s antikoncepcí

Pokud to nedostanu do středy, mám si vzít HA normálně jako vždycky?

• Citovat
  • Nahlásit
622
3.1.21 23:11

Začala bych brát normálně brát prášky jako normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
3.1.21 23:40

Další taková, která mě ujišťuje, že hormonální antikoncepce není spolehlivá. 99% žen ji totiž nedokáže brát správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat