Tábor a okolí, kde sehnat slušné maso

1267
1.6.13 11:12

Tábor a okolí

Ahoj všichni! Prosím Vás o radu - kde v Táboře a okolí sehnat slušné maso? Zatím jsme nakupovali v nádražní masně v Táboře a v podnikové prodejně v Plané, kuřecí pak v Trhovém Rabbitu Štěpánov na Sezimáku. Ale nějak mě to nenadchlo (hlavně teda ta Planá - dvakrát jsme tam koupili maso na tatara a dost hrůza). Jde mi hlavně o kvalitu, nemusí to být bio. Zároveň by mě zajímalo, jestli se tady v okolí dá jinde než v supermarketu koupit třeba roštěná nebo svíčková. Když jsem se ve výše uvedených obchodech ptala, tvářili se, že jsem asi spadla z višně. Pocházím z menšího města, ale tohle všechno bylo u našeho řezníka normálně dostupné. Ještě bych si dovolila otázku, jak je to s masem pro psy? Dají se sehnat nějaké ořezy, vnitřnosti (viděla jsem snad jen játra), kosti atd.? Naši psici krmíme domácí stravou a tohle jsem zatím zaregistrovala taky snad jen v supermarketu. Tímto bych otázku masa uzavřela a přejdu na zeleninu. :D Od koho a co brát? Omlouvám se za tolik otázek, ale nedávno jsem se přistěhovala, zatím tu mám dost málo kontaktů a rada okolí, ať nakupujeme v supermarketu mě nějak neuspokojila… Díky moc za Vaše reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3008
1.6.13 11:22

Ahoj, já bych zkusila řeznictví nad Kotnovem ve městě. Nevím, jak se to jmenuje, já už bydlím jinde, ale jezdili jsme vždy tam :palec: a někdy i teď si tam dojedeme pro tatarák. Je to přímo když projdeš bránou pod Kotnovem směrem na náměstí, tak vpravo - naproti je myslím sámoška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7403
1.6.13 11:58

Dobre je i reznictvi na nam. Frantiska Krizika (jak je gympl) - vedle obuvi Stival

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
1.6.13 12:15

K tomu Kotnovu chodíme také pro tatarák, každý čtvrtek mají hotové čerstvé balíčky s naškrabaným masem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat