Partnerka se mnou nejedná jako dřív

39
25.4.21 18:40

Tada od Vás

Dobrý den, nejdříve se omluvím, ze jsem píšu já jako muž. Jen bych potřeboval radu, jelikož už nevím kam se obrátit. Potřeboval bych názor nestranného člověka na to co se mi poslední rok bohužel děje. Dokud vše fungovalo tak než přišel covid, tak jsme byli šťastná,,asi” a v pohodě rodina a pak přišlo to co přišlo a mého oboru se dotklo velice a bohužel se to dotklo i našich financí. A do toho zacla partnerka po osmi letech pracovat. A z ničeho nic jsem pro ni pořad k ničemu… póvl a tak se ke mne i zacla chovat. Je pravda, že jsem vydělával velké peníze a bohužel teď jsem mimo hru a celkem mě to vzalo, ale nechápu změnu chování mé partnerky a neustále narážky jak jsem… opravdu nechápu. A proto potrebuju radu od žen či se muže dít. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1163
25.4.21 18:43
@Piotorek píše:
Dobrý den, nejdříve se omluvím, ze jsem píšu já jako muž. Jen bych potřeboval radu, jelikož už nevím kam se obrátit. Potřeboval bych názor nestranného člověka na to co se mi poslední rok bohužel děje. Dokud vše fungovalo tak než přišel covid, tak jsme byli šťastná,,asi” a v pohodě rodina a pak přišlo to co přišlo a mého oboru se dotklo velice a bohužel se to dotklo i našich financí. A do toho zacla partnerka po osmi letech pracovat. A z ničeho nic jsem pro ni pořad k ničemu… póvl a tak se ke mne i zacla chovat. Je pravda, že jsem vydělával velké peníze a bohužel teď jsem mimo hru a celkem mě to vzalo, ale nechápu změnu chování mé partnerky a neustále narážky jak jsem… opravdu nechápu. A proto potrebuju radu od žen či se muže dít. Děkuji

A ji vadí přesně co? Že musela do práce? Že se vám snížila životní úroveň? A fakt jste byli šťastná rodina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14598
25.4.21 18:44

@Piotorek Pokud jsi vydelaval dost penez, tak snad mate slusnou rezervu, ze ktere muzete zit.
A k dotazu. Treba s tebou cele roky byla jen proto, ze jsi ji zabezpecil :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31256
25.4.21 18:52

Jestli tě uráží, že nemáš práci nebo nenosíš domů peníze, řekni jí, že doteď jsi to dělal. Najdi si jinou práci, pokud to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
25.4.21 18:55
@Magical-eyes píše:
A ji vadí přesně co? Že musela do práce? Že se vám snížila životní úroveň? A fakt jste byli šťastná rodina?

To že musela do práce bych neřekl, ba naopak jí to baví a vyhovuje. Úroveň se též nesnizila, jelikož máme rezervu, ale proste bohužel ji začlo vadit opravdu vše. Nechápu sám… jinak bych sem nikdy nepsal :,( Je pravda, ze tedy jsem po dlouhé době více doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8283
25.4.21 18:58

Nemá v práci milence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
25.4.21 18:59
@cecetka píše:
@Piotorek Pokud jsi vydelaval dost penez, tak snad mate slusnou rezervu, ze ktere muzete zit.
A k dotazu. Treba s tebou cele roky byla jen proto, ze jsi ji zabezpecil :think:

Rezerva samozřejmě je. Ale mě zajímá proč takto obrátila… možná kvůli tomu, že jsem teď daleko víc doma??? Nevím nebo kvůli tomu, že má praci??? Nevím proto píšu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
25.4.21 19:02
@Russet píše:
Jestli tě uráží, že nemáš práci nebo nenosíš domů peníze, řekni jí, že doteď jsi to dělal. Najdi si jinou práci, pokud to jde.

Práci mám 8o ale teď bohužel jinak placenou než doposud… bohužel už rok… ale to bych neřekl, ze je tím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
25.4.21 19:03

Ja mit muze furt doma za zadkem, tak taky nebudu nejmilejsi. Proc nechodis do prace/na brigadu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
25.4.21 19:04
@JancaS84 píše:
Nemá v práci milence?

No to je to co mě napadá… ale snad neeeeee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
25.4.21 19:08
@VitaminC píše:
Ja mit muze furt doma za zadkem, tak taky nebudu nejmilejsi. Proc nechodis do prace/na brigadu?

Jelikož je narizeny homeoffice tak jsem doma :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
25.4.21 19:10

@Piotorek No, tak to bude klasicka ponorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14492
25.4.21 19:10
@Piotorek píše:
Rezerva samozřejmě je. Ale mě zajímá proč takto obrátila… možná kvůli tomu, že jsem teď daleko víc doma??? Nevím nebo kvůli tomu, že má praci??? Nevím proto píšu…

Možná kvůli tomu, že musela po 8 letech začít pracovat, zatímco, ty jsi doma…možná to vnímá jako křivdu… :think: Nemyslím, že by někoho měla, to by byla spíš doma spokojená..je pravda, že pokaždé, když byl můj chlap bez práce, tak mě nějak méně přitahoval, ač to třeba ani nebyla jeho chyba, nebo nebyl bez práce dlouho…u mě prostě chlap, co nepracuje, není sexy :nevim: Třeba to má ta tvá taky tak…a jakmile začal pracovat, zase jsem se srovnala…možná ti dává najevo, že ona teď vydělává, tak je něco víc… :think: Což samozřejmě není, ale asi to má na ní tyhle negativní účinky. Prostě jí přijdeš jako málo chlap, mám - li to říct narovinu. Já musím ale říct, že mít chlapa doma celý covid, tak asi skončím v blázinci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
25.4.21 19:12
@Piotorek píše:
Dobrý den, nejdříve se omluvím, ze jsem píšu já jako muž. Jen bych potřeboval radu, jelikož už nevím kam se obrátit. Potřeboval bych názor nestranného člověka na to co se mi poslední rok bohužel děje. Dokud vše fungovalo tak než přišel covid, tak jsme byli šťastná,,asi” a v pohodě rodina a pak přišlo to co přišlo a mého oboru se dotklo velice a bohužel se to dotklo i našich financí. A do toho zacla partnerka po osmi letech pracovat. A z ničeho nic jsem pro ni pořad k ničemu… póvl a tak se ke mne i zacla chovat. Je pravda, že jsem vydělával velké peníze a bohužel teď jsem mimo hru a celkem mě to vzalo, ale nechápu změnu chování mé partnerky a neustále narážky jak jsem… opravdu nechápu. A proto potrebuju radu od žen či se muže dít. Děkuji

No vitej do reality, aspon vis co mas doma a proc si te nasla. :nevim: Jo holt dokud chlapek sype zlataky, tak se zensky lepi jako vosy, ale kdyz dojdou penize, tak to je jina. O tom by mohlo vypravet mraky chlapu a ty jsi jeden z nich. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
25.4.21 19:16
@Piotorek píše:
Rezerva samozřejmě je. Ale mě zajímá proč takto obrátila… možná kvůli tomu, že jsem teď daleko víc doma??? Nevím nebo kvůli tomu, že má praci??? Nevím proto píšu…

Zil jsi v iluzi(a nejspis jeste zijes), jak mas fajn zenu a ta zatim na tobe nejvic ocenovala, ze ji prinasis komfort. :nevim: Bohuzel spousta chlapku bez ohledu na svou inteligenci a skoly jsou uplne bezradne duti pokud jde o zensky a jejich motivy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat