Vztah s bratrancem?

Anonymní
25.4.21 13:22

Vztah s bratrancem?

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě hodně citlivé téma. :oops:
Tak k věci: S mým bratrancem jsem se nikdy moc nevídala, vždy jsme se vídali zhruba jedenkrát za dva roky, na nějaké rodinné oslavě. On je o sedmnáct let starší, takže jsem pro něj vždy byla jen malá holka a nevšímal si mě. :) Teď jsme se ale snad po dvou nebo třech letech sešli na rodinné oslavě a všechno bylo jinak. Mně je teď devatenáct, jemu šestatřicet. Bylo vidět, že je překvapený z mého zjevu, přece jen když mě naposledy viděl v nějakých šestnácti, byla jsem úplně někdo jiný. :) Teď už přeci jen nejsem malá holka, jsem, dovoluju si říct, dospělý člověk, a opravdu moc jsem se změnila, hlavně vzhledově :) Bydlím sama, pracuju, živím se sama a prostě už mám vlastní život, a tak jsme si po prvé v životě s bratrancem už měli co říct, o čem se bavit.
Abych to zkrátila, celý večer jsme se v podstatě distancovali od ostatních, byli jsme spolu, celou dobu se mi věnoval, povídali jsme si o všem možném, hodně se o mě zajímal - a bože, nikdy jsem s nikým nezažila příjemnější večer. :oops: Samozřejmě jsem jako malá holka byla z něj hotová, ale to i ze svého bráchy a táty, však to znáte :) ale teď, když bylo vidět že mě opravdu bere jako sobě rovnou, tak jsem se asi opravdu dost pobláznila. Už mám za sebou nějaké vážné vztahy a ani z jednoho chlapa jsem nebyla takhle mimo, a to snad nikdy! No, trochu jsme si popili, pak začali mluvit i o osobním životě a trošku zabrousili i do sexuálního života - potom přeskočila jiskra a skoro jsme se políbili, já na poslední chvíli uhnula, protože jsem se lekla :oops: Ale vím, že jsem to chtěla, jsem z něj úplně hotová, sama to nechápu, nikdy jsem se do ničeho nepouštěla jen tak, bez rozmýšlení, ale s ním je to jiné. Musím podotknout, že bratranec je ten nejhodnější a nejcitlivější chlap, je chytrý a rozumný a jsem si jistá, že je z celé té situace ještě zmatenější jak já. :oops: Pořád si teď píšeme a on za mnou chce přijet, že prý mě moc chce vidět, jsem z toho trochu nervózní :oops: Poprvé v životě zažívám takový nával emocí a tak šílený chtíč vůči někomu. Ale nechci ho jen sexuálně, jsem hotová hlavně z jeho osobnosti, vím že on by mě dokázal udělat šťastnou a proklínám život za to, že to musí být zrovna můj bratranec :nevim: Holky, pravděpodobně se to prostě stane, protože jsem zřejmě zešílela a chci to. Ale proboha, co rodina? Úplně by nás zavrhli, a jelikož jsou to všichni konzervativní lidé, tak na nás budou pohlížet jako na něco zrůdného a nechutného. Taky bych to vnímala hůř, kdybychom měli s bratrancem od malinka bližší vztah, ale já ho ani jako bratrance neberu, spíš jako kámoše nebo známého.
Každopádně, co říkáte na mou situaci? Jak byste pohlíželi na takový příbuzenský vztah? :oops: Nechtěla bych, abychom někoho pohoršovali nebo se na nás ostatní koukali jako na úchyláky :oops:
Nemáte třeba některá podobnou zkušenost?
Díky moc, budu vděčná za každou odpověď a krásný den :oops: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31387
25.4.21 13:28
@Anonymní píše:
Tak k věci: S mým bratrancem jsem se nikdy moc nevídala, vždy jsme se vídali zhruba jedenkrát za dva roky, na nějaké rodinné oslavě. On je o sedmnáct let starší, takže jsem pro něj vždy byla jen malá holka a nevšímal si mě. :) Teď jsme se ale snad po dvou nebo třech letech sešli na rodinné oslavě a všechno bylo jinak. Mně je teď devatenáct, jemu šestatřicet. Bylo vidět, že je překvapený z mého zjevu, přece jen když mě naposledy viděl v nějakých šestnácti, byla jsem úplně někdo jiný. :) Teď už přeci jen nejsem malá holka, jsem, dovoluju si říct, dospělý člověk, a opravdu moc jsem se změnila, hlavně vzhledově :) Bydlím sama, pracuju, živím se sama a prostě už mám vlastní život, a tak jsme si po prvé v životě s bratrancem už měli co říct, o čem se bavit.
Abych to zkrátila, celý večer jsme se v podstatě distancovali od ostatních, byli jsme spolu, celou dobu se mi věnoval, povídali jsme si o všem možném, hodně se o mě zajímal - a bože, nikdy jsem s nikým nezažila příjemnější večer. :oops: Samozřejmě jsem jako malá holka byla z něj hotová, ale to i ze svého bráchy a táty, však to znáte :) ale teď, když bylo vidět že mě opravdu bere jako sobě rovnou, tak jsem se asi opravdu dost pobláznila. Už mám za sebou nějaké vážné vztahy a ani z jednoho chlapa jsem nebyla takhle mimo, a to snad nikdy! No, trochu jsme si popili, pak začali mluvit i o osobním životě a trošku zabrousili i do sexuálního života - potom přeskočila jiskra a skoro jsme se políbili, já na poslední chvíli uhnula, protože jsem se lekla :oops: Ale vím, že jsem to chtěla, jsem z něj úplně hotová, sama to nechápu, nikdy jsem se do ničeho nepouštěla jen tak, bez rozmýšlení, ale s ním je to jiné. Musím podotknout, že bratranec je ten nejhodnější a nejcitlivější chlap, je chytrý a rozumný a jsem si jistá, že je z celé té situace ještě zmatenější jak já. :oops: Pořád si teď píšeme a on za mnou chce přijet, že prý mě moc chce vidět, jsem z toho trochu nervózní :oops: Poprvé v životě zažívám takový nával emocí a tak šílený chtíč vůči někomu. Ale nechci ho jen sexuálně, jsem hotová hlavně z jeho osobnosti, vím že on by mě dokázal udělat šťastnou a proklínám život za to, že to musí být zrovna můj bratranec :nevim: Holky, pravděpodobně se to prostě stane, protože jsem zřejmě zešílela a chci to. Ale proboha, co rodina? Úplně by nás zavrhli, a jelikož jsou to všichni konzervativní lidé, tak na nás budou pohlížet jako na něco zrůdného a nechutného. Taky bych to vnímala hůř, kdybychom měli s bratrancem od malinka bližší vztah, ale já ho ani jako bratrance neberu, spíš jako kámoše nebo známého.
Každopádně, co říkáte na mou situaci? Jak byste pohlíželi na takový příbuzenský vztah? :oops: Nechtěla bych, abychom někoho pohoršovali nebo se na nás ostatní koukali jako na úchyláky :oops:
Díky moc, budu vděčná za každou odpověď a krásný den :oops: :srdce:

V půlce světa je to úplně normální, ale tady… Fakt je to bizár. Když si představim, že bych měla dvě vnoučaty a ty by spolu měly dítě. Ble.

Takže zakázaný to není, ale rodina by to asi těžko vydýchávala.

Jo a ještě ten rodzdíl 19 a 36, to je taky úlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20934
25.4.21 13:31

Znám tři páry, kde spolu žijí bratranec a sestřenice, takže to tak neobvyklé asi nebude. Jedni se kvůli sobě i rozvedli. Co na to rodiny nevím, tak blízce je neznám, ale minimálně jedni se s rodinou normálně vídají tak asi v poho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
712
25.4.21 13:32

Já nechápu jak o člověku, kterého vidíš 1× za 2-3 roky můžeš tvrdit jak je citlivý a úžasný. Osobně bych se to snažila ukočírovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2463
25.4.21 13:34
@Anonymní píše:
Díky moc, budu vděčná za každou odpověď a krásný den :oops: :srdce:

Po právní stránce nejste tak blízcí příbuzní, aby byl váš vztah trestný nebo protiprávní.

Ale morální odsouzení okolí a značný věkový rozdíl bude problém celkem určitě.

Kdybyste spolu vyrůstali, tak by se to nejspíš nestalo.

Existují případy a studie o tom, že pokud sourozenci rozdělení v dětství (nebo úplně neznámí) se setkali až v dospělosti, tak často dojde k incestu.
Zhruba protože je k sobě přitahuje jejich podobnost (rozumí si, kompatibilita) a přitom se nevytvořil blok příbuzenství, protože nevyrostli spolu.

Slyšet to nechceš, ale bylo by líp pro vás oba si uvědomit, že s vámi blbnou hormony z toho blízkého příbuzenství a fakt to není dobrý nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
25.4.21 13:37

Tak jako zacit si spolu romanek muzete imho porad…jde o to jestli z toho bude nebo nebude vazny vztah a pak pripadne minimalne kdyby se to vyvijelo vaznejsim vztahem tak bych zasla na genetiku a zjistila si jak pripadne by bylo ok mit spolu deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8266
25.4.21 13:37

Nelegální to není, ale ekl to za mě je. Nemluvě o velkým vekovym rozdílu. On je v 36 sám, nemá děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
25.4.21 13:39

Vekovy rozdil je trosku problem, ale spis az cca poslednich 30-50 let. Jeste pred 150 lety by to byl naprosto ok rozdil a dokonce i zadany - starsi zabezpeceny muz a mlada plodna zena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31387
25.4.21 13:40
@JancaS84 píše:
Nelegální to není, ale ekl to za mě je. Nemluvě o velkým vekovym rozdílu. On je v 36 sám, nemá děti?

A upřímně, to že se pokusil ojet svou sotva zletilou sestřenici, taky nesvědčí pro nějakého správňáka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31387
25.4.21 13:43
@Leenvecka píše:
Vekovy rozdil je trosku problem, ale spis az cca poslednich 30-50 let. Jeste pred 150 lety by to byl naprosto ok rozdil a dokonce i zadany - starsi zabezpeceny muz a mlada plodna zena.

Nojo, ale to mluvíme o vdovci, kterému už jedna a mladá a plodná žena zemřela. Nečekal do 40 na nějakou mladici.

Tehdy fakt nikoho nezajímaly nějaké pocity mladé holky, byl to spíš obchodní vztah. I tehdejší dívky se zamilovávaly do svých vrstevníků a ne do chlapů ve věku jejich otce (viz třeba Maryša).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
25.4.21 13:43

@JancaS84 na to aby spolu spali a vyblbly hormony ten vekovy rozdil je lehce zanedbatelny. S vaznejsim vztahem to uz je trosku blbejsi, ale porad nic silenyho.

A jinak asi jsem mozna moc liberalni, ale to ze jsou bratranec a sestrenice ano je to neobvykly, ale jen u nas a v dnesni dobe… byly doby kdy to bylo spis v podode a zadouci (aneb majetek se drzel v rodine) a jediny problem je pripadny vazny vztah a genetika ohledne pripadnych genetichych onemocneni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12341
25.4.21 13:44

No, abys nelitovala. Přijde mi protivný, jak o sobe píšeš, že v 16 seš malá holka :roll:. Ne, nebylas malá holka. A nelíbila ses mu. Ted je ti 19 a strašně ses mu líbíš :roll:
Podle mě je to starej dobytek a ty budeš jednou litovat
Jsi ještě tele, co nepřemýšlí.
Rozhodně by mi to za problémy v rodině nestálo.
Ale užij si se staříkem, budeš se mít o koho starat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
25.4.21 13:49

Ať už je to legální nebo ne, tak jen ta představa že se mě má můj bratranec dotknout tak :poblion:

Příspěvek upraven 25.04.21 v 13:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
25.4.21 13:50

Teda to je fakt bizar :(( to on je úplný blb, co jede po své sestřenici :(( měl by mít rozum. Zkus se na to dívat tak, že to bude nejspíš nějaký chudák, co to na tebe zkouší a na starší by si netroufl. Co o něm všechno vis? Nepíšeš jestli je ženatý, rozvedený, starý mládenec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
25.4.21 13:54

Jsi mladá a poblouznena. Chlap, který je tak úžasný, jak popisujes, se nebude snažit ve 36 letech ojet svou skoro ještě pubertální sestřenici. Sorry ale za mě nebrat, za tu ostudu v rodině ti to stát nebude. Nemaluj si, že s tebou plánuje vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat