Tako vs. Tako

133
28.4.17 15:37

Tako vs Tako

Nemůžu se rozhodnout, každý má neco pro i proti. Máte nekterá zkušenosti? Názory? :nevim:

Mille je krásný, neokoukaný, strašne se mi líbí ta konstrukce, klasický kočárek.
Junama je kraktický, taky moc pekný a má otocná přední kolecka… Jen si nejsem jistá tou barvou. Líbí se mi jeste v sedé, jinak ne (bílá konstrukce) :mrgreen:
:nevim:

Jiné značky mi nenabízejte, nebo v tom budu mít jeste vetsí bufr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.4.17 15:40

Za mne rozhodne otočná přední kola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3439
28.4.17 15:42

Za mě zase jedině pevný klasický podvozek, tak si vyber no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
28.4.17 15:47

@Michelle_M Já měla otočná kolečka na první a super. ted jsem si říkala, že je to docela šumák, tak prostě nadzvednu, ale co jsem sondovala na netu, tak moc zastánkyn není. V čem ti prosím vyhovovala neotočná kolečka? Je pravda, že budu jezdit hlavně po vesnici tam je asi bezkonkurenční. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3439
28.4.17 15:55

@Avokado Já jsem na vesnici a chodím venčit psy, takže jsem potřebovala, aby kočár zvládnul i horší terén, polňačku, lesní cestu, louku… Na to jsou nejlepší velká nafukovací kola a pevný podvozek, navíc parádně houpe a je dobře odpružený. Zkoušela jsem jezdit s otočnými, ale prostě to neumím, furt jsem byla nabořená v obrubníku, to ale může být vyloženě mnou :nevim: :lol: Pak se mi je po pár pokusech podařilo zaaretovat a to bylo docela dobrý, říkala jsem si, že je to fakt lehoučké oproti té mojí „krávě“ :mrgreen: Pak jsem ale potřebovala přejet kousek udržovaného trávníku na dětském hřišti a málem jsem s tím nehnula… takže pro mě převažují výhody toho klasického podvozku. Samozřejmě jedním prstem to neuřídíš, to je jasný, pokud bych jezdila jen po rovných asfaltkách a zámkovce ve městech, tak se asi taky rozhoduju jinak. Já mám Tako Accoustic a kromě toho podvozku jsem ho brala i kvůli hodně prostorné hluboké korbě (dcera tam byla do 11 měsíců) a taky miluju jeho lehce retro vzhled :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
28.4.17 15:55

@Avokado Pokud se rozhoduješ jenom z těhle dvou a pojedeš po vsi, tak neotočná. Ale počítej, že jestli nebudeš mít drobné dítě, tak Tako půjde kolem roka z domu, protože mají celkem malé sportovní sedačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 16:00

Ja tedy i do terénu volila otočná a když bylo zle tak jsem je zaaretovala. Projeli jsme vse. Ale byl to trochu bytelnejsi kočár - to co mas ty ve vyberu by to asi nedalo. Mne vyhovuje ta možnost si to odaretovat dle potřeby. Strašně mi lezlo na nervy zataceni s pevným podvozkem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
836
28.4.17 16:18

Za mě aretacni kolecka-kočárek je ovladatelný jednou rukou a jede skoro sam. Navíc tyhle kočárky i houpou, takže určitě aretacni kolečka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
28.4.17 17:46

Nevím jak přímo u těchhle, ale já taky volila mezi těmito dvěmi podvozky u jiné značky a nakonec jsem zvolila neotočná, protože ten podvozek měl přehazovací rukojeť - a to jsem tedy dost využila.

U vožení jednoho dítka mi ta váha a „nadzvedávání“ nevadilo.

Když jsem vozila sourozence ve dvojkočáru, měnila jsem od určitého věku za otočný model, tam už se ta jednodušší manipulace vyplatila. Ale pro mrňouse jsem ocenila zas jiný výhody, jako tu přehazovací rukojeť, otočný vložný tašky, že mohl být každý podle potřeby natočený jinam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2797
28.4.17 18:08

Prakticky se mi strašně u tohodle kočárku vyplatil pevní klasický podvozek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
28.4.17 18:09

Mě se třeba líbí ten klasický podvozek, ale ta plastová korba k tomu. hmm to by asi nešlo? :mrgreen: jak jezdí klasická neotočná vím, v těch otáčecích jsem nikoho nevozila. ale až budu vybírat tak to bude muset mít takový podvozek který zvládne i polňačky, zahradu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
5.5.18 13:28
@Pennya píše:
Mě se třeba líbí ten klasický podvozek, ale ta plastová korba k tomu. hmm to by asi nešlo? :mrgreen: jak jezdí klasická neotočná vím, v těch otáčecích jsem nikoho nevozila. ale až budu vybírat tak to bude muset mít takový podvozek který zvládne i polňačky, zahradu..

jj to jde taky - to je sunline

No nakonec to vyhrál Tako Junama a jsem ráda - zlatá otočná přední kola

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama