Takto dopada manzelstvi?

Anonymni
19.6.09 21:23

Takto dopada manzelstvi?

Ahoj holky, mozna pro pobaveni, mozna ze zoufalstvi. Zitra mam narozky. Manzel mi dones darek, respektive hodil ho na stul do kuchyne se slovy at uz si to klidne vezmu. Tak jsem mu rekla, ze at mi ho da az mi popreje. Nekam ho tudiz strcil. Okoupala jsem se, navonela a oblekla pyzamko a sla do obyvaku s vidinou hezkeho vecera. Kdyz me manzel zrel, zeptal se me cituji:„co na me tak cumis?“ na to jsem akorat rekla ze jdu spat. Neco za mnou jeste hulakal. Toz nevim, mam 7.mesicni mimi, chlop se mnou nespi a je vetsi hulvat, nez sem doufala a rikam si, jestli je to nekde podobne. Sex 1× za mesic a to si ho jeste vynutim. Toz jak je to u vas?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
19.6.09 21:36

Anonymní , tohle teda pro pobavení moc není :(
A to začal být takový po porodu, nebo už se tak choval dřív? Hodně párů zažívá po narození dítěte krizi. Vysvětluje se to prý tím, že manžel je najednou odsunut na druhou kolej a žárlí.
Ale takhle člověku „osladit“ narozeniny…
Mrzí mě to a na zítra přeju vše nejlepší! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13211
19.6.09 21:37

Šmankotě a to byl takový vždycky 8O ?
Jinak ahoj…trošku mě to zadřelo :wink:
Vskutku pozorný manžel…Bych ho asi bacila a poslala do pryč a to říkám velmi slušně jen proto, že mám výbornou náladu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.6.09 22:01

No, cakly byl vzdycky. Ale meli jsme dobry sex. Jinak je hodny tatka a da se s nim i slusne zit. No, je teda sileny cholerik,ale to by bylo na dalsi diskuzi. Spis tedka resim, jak znova byt pro chlapa zadouci. Uz si kolikrat rikam, jestli nekoho nema,ale z prace specha kazdy den domu. No a doma sedi u netu a nebo pari hry . Musim neco vymyslet, zastavam teorii, ze dobry sex je zaklad stastneho manzelstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
7584
19.6.09 22:13

Dneska se roztrhl pytel s neveselými dotazy. :-(

Ad sex- důležitý pro dobrý vztah. Jde o to, jestli i on má zájem:-( A tím nemyslím, že by neměl zájem o tebe. Třeba ho to prostě až tak neba?

Ale přeju taky všechno nejlepší a zítra pozornějšího manžela:-) http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9185.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s9185.gif

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
20.6.09 05:39

Inko, předně všechno nejlepší k narozkám :-) ! Je mi líto, že se chlap takhle hnusně chová. Mám doma pravý opak:-) Sice sex není všechno, ale je fakt, že je důležitej. A nemá on nějaké problém, třeba v práci? Nebo něco jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4618
20.6.09 13:17

Teda to bych mu ten dárek hodila na hlavu. A vykašli se mu i na ten sex - však on přileze sám 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.6.09 15:49

Drsné a smutné zároveň.

Jen poznámečku - souhlasím, že dobrý sex je důležitý, ale především je k němu třeba dobré manželství, ze kterého pak logicky vyrůstá. Neumím si sama za sebe představit super sex s člověkem, který jako manžel stojí za houby, jaksi by mě to nešlo od srdce… :wink: No, možná jsem jen citlivka :wink:

Dana

• Nahlásit
  • Citovat
8499
20.6.09 20:30

Ahoj, chci ti popřát všechno nej nej nej k narozeninám a ať se ten tvůj prdlouš co nejdřív vzpamatuje. :srdce: :srdce: :srdce:

Já si tohle chování moc dobře představit neumím a kvůli dobrému sexu bych ho určitě netolerovala, ale každý jsme jiný. Tak držím palce. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.6.09 11:47

co sis vybrala to mas. pokud ma nekdo jako jedno z kriterii pro manzelstvi dobry sex pred slusnym chovanim, tak mu je tezko radit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.1.18 14:49

Kdysi jsem měla něco podobného doma, dva roky jsem to vydržela a pak letěl. Takhle se chová nevychované prase a ne milující manžel.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama