Zoufalá manželka

Anonymni
13.6.09 08:45

Zoufalá manželka

Zdravím všechny..

potřebovala bych se vypsat, popř. poradit…

S manželem jsme spolu 3 roky, máme 2leté dítě.
To jsme si udělali po 2 měsících, oba jsme jej chtěli..
Jenže po porodu se hodně změnilo.
Sex 1× za měsíc (i v těhotenství), teď ještě méně a méně.
Před rokem jsem zjistila, že si manžel psal se 2 ženskýma - před 1 mě dost pomluvil a napsal, kdytby tak šel vrátit čas.. (na to nezapomenu)
S druhou se domlouval že se sejdou, no a flirt, klasika.
S oběma se znal již dýl.
Tak jsem to obrečela, teď to neřeším, a pokud něco takového dělá, tak v práci. Nechci o tom vědět.
Teď bývá manžel hodně víc v práci a pracuje víc, protože potřebuje doplatit dluhy.
Ale já se už skoro ty 2 roky plácám v tom zůstat/odejít.
Snažím se, manžela fakt miluju a možná některá navrhnete, co chci víc..
Snažím se na to nemyslet, ale jsem fakt pořád sama s dítětem, na které taky nemá čas a taky mu moc chybí.

Copak chci tak moc, aby mě někdo pohladil, řekl mi, že si váží toho, co dělám, a že mě má rád?

Možná budete radit, abych si s ním promluvila - nechce, stylem zase budeme něco probírat? Už na to nemám sílu.
Když se chci balit a odcházet, nechce a já stejně nemám kam a jsem teď i bez peněz - neměla bych jak platit nájem.
Manželská poradna? Zkoušela jsem, nešel by tam.

Třeba mě některá nakopnete, že nemám blbnout a být ráda, že ně nemlátí a nechlastá 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.6.09 08:57

Ahoj zakladatelko, nevím, jestli poradím, ale zeptám se. Choval se takto už nazačátku vašeho vztahu? Myslím to, že nedával tak najevo svoje city? Jestli ano, tak jsi věděla do čeho jdeš. A jestli ne, tak je asi dobré důvod, proč tomu tak je. Asi je lepší ničit příčiny a ne důsledky.
Oni někteří chlapy jsou prostě takoví. Nedávaj lásku tolik najevo, ale neznamená to, že ji necítí. Třeba je to opravdu jen tou pracovní vytížeností. Denisa

• Nahlásit
  • Citovat
2335
13.6.09 09:41

Ahoj ZAKLADATELKO. Já radím jdi do poradny klidně i sama. Už jsem to tu psala, ale mně poradna opravdu pomohla. Přeju hodně štěstí a pevné nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.09 10:13

Ne, takový nebyl..
Měli jsem fakt vášnivý vztah, a dávali si lásku hodně najevo.

Mám strach, že si to budu kompenzovat na dítěti, snažím si z něj „nedělat partnera“ jestli chápete, nepřipoutávat si jej k sobě.

Taky mám rodičák na 2 roky, protože jsme se dohodli, že budeme chtít druhé.
Manžel si to rozmyslel tak jsem ho nechala, ať si to vychutná - zůstanu rok doma, soc.zdrav. za mě platí stát, jen budu bez příjmu.
Vymyslel to a pak couvnul tak co s ním…

Dobrý nápad do poradny jít sama, díky moc, nevěděla jsem, že to jde

• Nahlásit
  • Citovat
16815
13.6.09 13:13

Byt tebou tak se seberu a odjedu neplanovane treba na tyden, dva k rodicum, prarodicum nebo pribuznym. Pokud nemas tuto moznost tak bych si zaplatila nejakou dovolenou po Cechach. Mozna by se panacek chytnul za frnak, kdyby prisel do prazdneho bytu…,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.09 16:42

HAnko tak to je super nápad..
Bohužel všude jsou dobré ceny jen pokud jsou 2 dospělí, tak koukám na nějaké chatky okolo ale to samé..

Ještě mě napadlo zajet do Prahy, už jsem tam chtěla dávno, ale s ubytováním to bude to samé asi, že..

• Nahlásit
  • Citovat
1312
13.6.09 17:30

Ahoj zoufalá manželko :-)

Souhlasím s návrhy, které tu padly - poradna a odjet někam, byť jen třeba na týden. Bude léto, tak třeba navštívit nějakou kamarádku :)

Jak ti dává najevo, že tě má rád? Že mu na tobě a vašem dítěti záleží?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
13.6.09 23:29

Já se teda domnívám, že to všechno je důsledek toho, že jste spolu tak krátce a už máte 2-leté dítě (nevím teda, jak jste spolu byli dlouho před svatbou).

Možná na to chlap nebyl až tak připravený (nebo nedomyslel jak to bude) a teď to na něj padá a proto se chová tak jak popisuješ. S dítětem sice přichází spousta radosti, ale také to znamená změnu priorit a dosavadního způsobu života vůbec a proto je fajn, když jsou partneři už sehraní a nějaké to „vzájemné obrušování charakterů“, mají za sebou.

Určitě tou manželskou poradnou nic nezkazíš, případně bych zkusila odjet třeba k rodičům a pobyla tam týden a viděla bys reakci. Šanci máte, ale musí se snažit o záchranu vztahu také on. Pokud bys to měla být jen ty, tak to asi nemá moc smysl.

Zkoušela sis s ním třeba promluvit o tom, jak to cítíš a co bys chtěla?
JANDULKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.09 23:53

Ahoj.Já neporadím ale nemyslím že problém by byl v délce vztahu :wink:
Já jsem z Manželem téměř 8 let .Hned jsme po prvním rande spolu začli bydlet a tet máme 2leté dítě a taky nejsem štastná,teda jsem ale nějak ta láska vyprchala.Manžel byl dříve strašný samec a div mě doslova neusouložil k smrti :oops: a tet??!!! Sotva to trvá pár minut!Frekvence je také mizerná.Dříve to bylo každý den a tet tak 2-3× v týdnu:-((
pořád se hádáme,pořád máme neschody kvuli všemu.
Mp řekl že nepotřebuje a já bych klidně šla ale né samae to těžká situace:je skvělý táta,dost vydělá a kromě lásky kterou dostanu tak jednou týdně mám většinou jen řev a urážky a já mu to vracím také a často před ním i pláču.Dřív ho to bolelo tet řekne at nehysterčim a nebo at nehraju divadlo.Dřív mi říkal lásko a tet mi říká většinou horším oslovením.Jsem na něho už alergická a nemohu ho ani vidět ale na druhou stranu nemužu bejt bez něj.Když ho nevidim 2 hodky už si voláme ale když ho vidim víc než 2 hodky v kuse tak se nenávidíme.
Nevím co by nám na tohle řelky v MP ??
Asi že jsme oba magoři!
Takže já mám nejmín co radit a sama koukám po radě

A2

• Nahlásit
  • Citovat
1446
14.6.09 09:51

Ahoj,

já mám výborné zkušenosti se svou paní psycholožkou.Zrovna teď v pátek jsme u ní s mým přítelem byli…potřebovali jsme probrat výchovu mých dvou dcer…on je vyžení až se vememe.Nyní čekáme dětátko a potřebovali jsme si o tom popovídat co nás čeká třeba za úskalí a tak…Protože se to týká i jeho,tak se mnou jel.Také se mu původně nechtělo,ale pak byl rád.Udělali nám párovou terapii.Byl tam psycholog i psycholožka to abych já tam měla někoho rodu ženského a můj chlap zase nějakého muže.Byli jsme tam přes 2 hodiny a bylo to naprosto skvělý…probrali jsme i jiné věci,které nás trápili (nemáme nějaké extra problémy) a ven jsme vyšli jak znovuzrození :lol: Hodně věcí jsme pochopili.Myslím že tohle by potřeboval tvůj vztah,jenomže jak to udělat,když chlap nechce?Zkus nad tím ještě zapřemýšlet jestli bys ho tam nějak nedostala…každopádně přeju hodně síly. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
14.6.09 23:08

smazala jsem prispevek. J.

Příspěvek upraven 01.11.09 v 00:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.6.09 10:19

Jandulko: ano, zkoušela.
Kdykoliv začnu mluvit o našem vztahu, nechce nic řešit, protože se přece nic neděje..
přijde z práce večer, bouřlivé vítání se s našim dítětem, pak uvidí mě, řekne čau popř. mi dá pusu…toť vše.
A o sex..o ten už se ani nepokouším.

Jezdívám ke tchýni třeba za 4 dny a tak nebo k našim, řekne, jak se mu stýská ale to je vše..a já při tom pociťuju jakýsi vnitřní klid..nikdo nenadává, že není utřené nádobí, nebo že je tu bordel (bordel je to neutřené nádobí nebo rozházené hračky)
to je taky kámen úrazu, uklízím denně, ale prý to prostě není vidět.
On si představuje vytřeno, vše načechrané, hořící svíčka a asi dítě v uńiformě :-D
Jenže já to vzdala..tak si říkám zítra mě přejede auto a na co budu myslet, na to, že jsem nevytřela nebo na to, jak jsem si život užila a jak se věnovala dítěti..?
Nechápe to, tchýně vytírá 2× denně.

Ještě padla otázka jak mi dává najevo lásku - no když se ho zeptám tak mi to řekne..
A sem tam když má o víkendu volno tak nás i někam vezme.

A2 velice mi něco připomínáš - nemůžeme být spolu, ale ani bez sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
1905
15.6.09 10:24

ja se pridam. Manzel je skvely tata, a ja nepoznala lepsiho chlapa. Ovsem sex.. 1× za tri mesice… jsem protivna, napruzena, kdyz si reknu, rekne, ze pod natlakem ne, kdyz si nereknu, nemam, toz asi tak.
Vcera mi vycetl, ze ho podcenuju, schazuju, a porad si stezuju. Jenze ja mam pocit, ze proste jen „slysi“ co sam citi, i kdyz ja to nerikam nahlas, to by mne ani nenapadlo.
Otehotnela jsem s prvnim neplanovane, s druhym uz planovane, ovsem vztah pred otehotnenim pul roku… manzel cizinec, v cizine i zijeme.
Ja ho miluju, ale momentalne toho mam vseho plne zuby. Chybi „muj“ zivot, kariera, kone, znami…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.09 16:00

Tak další pohyb „před“..
Muž odjel na víkend k rodičům a nechal mě s nemocným dítětem doma..
Ani 1× nezavolal,měl vypnutý telefon.
Už jsem tak nějak tušila, co rodinná rada vymyslela..
Mám se vystěhovat, atd atd…

Prostě v něm něco umřelo a on neví, co dál.
Opakoval, že nikoho nemá.

Můžu poprosit o radu - skončil mi 2letý rodičák, dítě nechci dávat do jesniček - ani bych na to neměla.
POradíte někjakou práci, která by se dala dělat s ním - v realitce, v mateřském centru, víc mě nenapadá…

V manž. poradně jsem si domluvila schůzku se soc. pracovnicí a uvidím, co mi poradí ohledně přídavků apod..

• Nahlásit
  • Citovat
14631
7.7.09 18:50

tak to je mi moc líto :( - tvůj manžel se zachoval jako absolutní dementní hulvát- chtít po ženě s malým prckem, které končí rodičák a je bez prostředků, aby se vystěhovala…
Tomu, že nikoho nemá, můžeš věřit a nemusíš- většina lidí tohle nikdy (pokud nejsou načapáni) nepřizná- ale v tuhle chvíli je to snad i jedno- bezcharakterní sobec a hulvát je to tak jako tak.
Myslím, že pokud už se muž rozhodne opustit ženu s jeho malým dítětem, tak to jde udělat i „charakterněji“ ( tzn. snažit se jí to ještě víc neztěžovat,zajistit je alespoň finančně…) taky mám bohužel podobně nehezkou zkušenost, ale o tom tahle diskuse není

Máš vůbec kam jít ? V prvním příspěvku si psala, že nemáš kam. Na dítě je ti povinen platit hned, a ty si ihned podej u soudu žádost o úpravu vztahu k nezletilému dítěti ( svěření do péče, výše výživného)- pokud ti nebude teď nic dávat, musí ti to doplatit zpětně. Jinak dost by ti asi měla o těch financích poradit i ta soc.pracovnice, ke které půjdeš- určitě budeš mít na něco nárok i po skončení rodičáku.
S tou prací ti neporadím- sama se chystám zanedlouho zpátky do práce a ještě sama nevím, jak to budu s malou sama zvládat- práci mám dobrou, ale daleko a dvakrát týdně hodně do večera- rodiče mám 35 km a ještě pracují- už teď z toho mám hrůzu, jak to všechno bude.....

Každopádně neboj- bude líp :wink: !!! Opravdu- nám už je fajn,o ex bych si dneska neopřela ani kolo,a pamatuj si, že na každého jednou dojde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama