Sex ve vztahu

Anonymni
1.6.09 20:41

sex ve vztahu

Ahoj,
prosím o radu, nevím jak dál. Můj problém je že poslední dobou nemám zrovna moc chuti na sex, navíc jsem se vrátila do práce po MD, jsem utahaná a moc času na nás nezbývá. Jedním z mých problémů je že nemám ráda milostné dotyky. Pohlazení, přitulení, obejmutí, líbání to vše ano, ale předehru peostě ne. Můj muž to má naopak a chybí mu to, už to došlo tak daleko že uvažujeme o rozvodu. Navíc jsem každý jiná povaha. Co s tím, já sama nevím :roll:
poradíte

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14002
1.6.09 20:44

ahoj, no ja jsem s manzou 6 let a taky jsme meli dobu, kdy jsem po sexu netouzila, bylo to evidentne antikoncepci protoze jakmile jsem vy:,–(ila tak jsem chtela :lol: holka ja bych jeste pockala, jednou ustup ty, jednou tvuj muz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Taz
630
1.6.09 21:26

Anonymní, já myslím, že pokud zkusíte nějaké změny ve vašem sexu, tak se to změní..... Pro začátek třeba stačí nové prádlo, celý den se budeš těšit, až ho manžovi předvedeš a uvidíš, že to zabere i u tebe..... Teda aspon u mě to pro začáte zabralo..... Teda po vysazení antik., mám stejnou zkušenost jako jizvíková..... Obnovili jsme sex tak, že se milujeme po těch letech nyní skoro každý den..... Záleží jen na vás, co by vám oběma udělalo radost… Ale samo od sebe se to nezlepší!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7584
1.6.09 22:17

Vrátila ses po mateřeké? Takže máte miminko? Nebo už větší dítko?
No jo, když chlapovi chybí sex, je to těžký. Chtělo by to kompromis. Tebe nebaví předehra a jeho jo. Co je mezi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48576
2.6.09 00:05

Co zkusit nějaké podpurné kapičky na chut na sex?nikdy jsem to teda nepotřebovala ale dříve jsme to užívaly na spestření sexu :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5255
2.6.09 08:48

Ahoj,tak já měla podobný problém,ale bylo to tím,že byl malý malý :) ,ted s druhým dítkem mám pocity podobné,sice je ještě brzo po porodu,ale jsem pořád unavená,vystresovaná a při představě sexu se mi dělá mdlo :) Ale chce to fakt nějaké spestření,nám dost pomohlo vypadnou z domu,prostě odjet aspoň někde na hory :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
2.6.09 13:51

Ahoj holky, tak u nás je to podobné, takže asi moc neporadím. Manžel by chtěl denně, mě by to stačilo i jednou týdně. No a čím víc na mě tlačí a říká, jak je to málo narážkami typu: No jo to zas bude týden pauza, no zase jdeš brzy spát. Tak tím míň se mi chce.
Máme dvě děti: 4 roky a 7měs.
Docela by mě zajímalo, jak často spolu spíte vy. My jsme spolu 10 let.
Ahoj Johanka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
2.6.09 17:44

No u nás je to spíš tím že není na to čas, sotva se doma potkáváme. Navíc je tu ten hlavní problém - dotyky. On potřebuje mazlení, já ne. Já potřebuju obejmutí, spíš kontakt nesexuální, on ne.

zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.14 18:23

Holky ani nevim kde zacit jsem rozvedena ex me mydlil a podvadel me.syna postizeneho ted mam pritele s nim 2letou holcicku vztah ok nekdy mraky ale kde nejsou ze. starame se o jeho dedu i s babickou bydlime u nich v obr dome, dedu jsme odvezli donemocnice jezdim na navstevy s babi zarizuji s ni vse okolo k tomu deti atd. dneska jsme prijeli a ja ho nachytala pri sexu se SLEPICI!!ani nevim co dal delat

• Citovat
  • Nahlásit
6536
4.4.14 18:26

Jako fakt se slepicí??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
4.4.14 18:27
@Anonymní píše:
Holky ani nevim kde zacit jsem rozvedena ex me mydlil a podvadel me.syna postizeneho ted mam pritele s nim 2letou holcicku vztah ok nekdy mraky ale kde nejsou ze. starame se o jeho dedu i s babickou bydlime u nich v obr dome, dedu jsme odvezli donemocnice jezdim na navstevy s babi zarizuji s ni vse okolo k tomu deti atd. dneska jsme prijeli a ja ho nachytala pri sexu se SLEPICI!!ani nevim co dal delat

No co, dopřej mu to :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6253
4.4.14 18:27

Skym ze to..jako vtip :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8151
4.4.14 18:28