Jsem náročná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luczka
Stálice 88 příspěvků 31.05.09 00:18
Jsem náročná?

Ahoj,mám přítele,se kterým žiji dva roky,máme 7 měsíční dítko,které bylo neplánované.
Když jsem byla těhotná,byl přítel v práci celý týden dlouho do večera,v pátek a sobotu v hospodě a v neděli vyspával.Byla jsem z toho neštastná,ale ekla jsem si,že až přijde mimčo,třeba se to srovná,tak jsem to tiše snášela.
Ted když máme mimčo,chci aby byl doma a věnoval se nám,když má práci takovou,že bud jezdí na 14 dní pryč,nebo když už je doma tak se vrací pozdě večer.Každý pátek je naštvaný,že nemůže jít za kámošema(přitom já nebyla nikde rok a půl),o sexu 3 krát měsíčně ani nemluvím.
Dalším problémem je jeho matka,která nám vyvařuje každý víkend,aby náhodou ON neumřel hlady,chodí k ní každý víkend,zkazila nám svým brečem celý štedrý den a nový rok si ji přítel na mě stěžoval,že je jak ve vězení a nikam nemůže.Já ji nenávídím,protože je to potvora,která by synka měla raději u sebe.Příteli je 26 let,nechá si říkat od maminky miláčíčku a během dvou hodin mu dá 6 pusinek a on se tváří jak svatoušek,děs!!!
Já už jsem bohužel z nervů zašla tak daleko,že mu vyhrožuju ohledně malé,že ji neuvidí,že odejdu…
Hospody mi nevadily do té doby,než jsem se dozvěděla,že si píše SMS se svou bývalou,která mu psala v 6 ráno(což bych si nedovolila ani já),typu jak se má,že na něj nemůže zapomenout a všechny těhotné by nejradši zabila.Já k němu nemám už důvěru přes půl roku,co tohle napsala,protže jak on sám řekl,byla to žena jeho života.
Je chyba ve mě?Nevím co mám dělat…
Díky,že jste to dočetly až sem a za odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 31.05.09 00:57

Co mas delat??? Nohy na ramena a rychle pryc.Ve tvym pri7evku jsem nenasla jediny duvod,proc vas vztah jeste prodluzovat.Hodne stesti :D

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47198 příspěvků 31.05.09 01:37

To je ale idiot já bych se sebrala a šla,tohle přece nemuže bejt k vydržení.
Moc ti držím palce ale myslím že jinde ti bude 100% lépe! :wink:

maminkamartina
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 31.05.09 02:42

Ahojky,

souhlasím s holkama přede mnou :wink: utíkej pryč, jinak strávíš ty nejhezčí chvíle tak jak jsi je trávila do teď a bohužel už ti to nikdo nevrátí. Takže pokud se to nelepší a je to pořád dokola, ba třeba i horší, tak bych odešla - pokud bych měla kam jít.

Navíc ta jeho bejvalka - tak že se nestydí tohle dělat.

Hele ničeho se neboj, navíc nejste sezdaní co jsem pochopila a jediné co vás k sobě nějak poutá je vaše dcerka. Ale v životě by mělo lidi táhnout k sobě i něco dalšího, než jen děti. Ve vašem případě by asi bylo fakt nejlepší jít od sebe. Třeba na to i on čeká :nevim: :nevim: zkus se ho zeptat, jestli je s tebou jen kvůli malé a nebo proč jste spolu vůbec.

A uvidíš co on na to.

Přeji hlavně spokojenost na obou stranách :D

Martina

PájaD
Kecalka 233 příspěvků 31.05.09 06:04

Ahoj,

Luczko , zkus si s přítelem nejdříve klidně promluvit, proč se takto chová (tedy, pokud jsi to už neudělala ;-) ). Přece jen v 26 letech se může cítit nepřipraven na rodinu, stále neví, jak se má s novou situací vyrovnat a tak se chová jak píšeš. Proto se hledá útěchu u své matky :evil: , v hospodě a neřeší sms od bývalky. O všem, co ti nějak vadí, si spolu promluvte a uvidíš, jak se k tomu přítel postaví. Nicméně, pokud bude chtít i nadále setrvat ve stavu, ve kterém se momentálně nachází, vezmu nohy na ramena a jdu od přítele pryč, jak píší holky. Takto by ti utekla ta nejlepší léta, cítila by se stále pod psa, věčně si kladla otázku: „Co dělám špatně.“ Navíc i malá vycítí, že vše není v pohodě a může s tím později problémy, i když je momentálně ještě malá.
Teď mě napadá, a jak se vůbec přítel chová k malé?

Přeji ti hodně štěstí a hlavně tu správnou volbu :wink: .

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 31.05.09 06:23

Ahoj, já byla dřív pro domluvu, atd..ale ve tvém případě bych sbalila sebe a malou a utíkala bych pryč.. Takhle se chlap nechová.
Díky Bohu za jakštakš normálního chlapa a zlatou tchýni!!!!!
A bejvalka, na tu se vykašli, nádhera jedna…(ale nakopat by potřebovala, to za ty těhotný. Je to vůbec ženská?)

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 31.05.09 08:07

Ahoj.Já být tebou,tak by jsem si s ním promluvila a pokud by se nezačal snažit,tak by jsem se zbalila a odešla…Není to lehké,snadno se to říká,ale tvůj přítel je úplně ukázkovej případ maminčinýho mazánka…Držím ti palce ať to dobře dopadne… :wink:

Luczka
Stálice 88 příspěvků 31.05.09 08:13

No já si s ním zkoušela promluvituž milionkrát,vyždycky se naštval,třískl dveřma a šel pryč.
Navíc ani nemám kam jít,rodiče jsou ještě poměrně mladí,mají svoje rodiny,kde jsou i malé děcka a sama podnájem neutáhnu. :roll:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.09 08:30

Hele to ohledne pronajmu nesmis zatracovat.zkus si to spocitat…poptat se co ti da socka,alimenty a materska..myslim ze bys to zvladla…hlavne s chlapem nezustavej jen proto ze si nejses jista ze bys to nedokazala..ty casy jsou davno pryc kdy zenska neodesla a cely zivot se trapila jen proto ze si myslela neco co by treba pravda nebyla…
nechci soudit jak to mate doma..vsude je neco to mi ver i kdyz nekdo to ma horsi nekdo ne…jen ti chci napisat ze jestli opravdu se rozhodnes odejit tak to udelej a bud statecna protoze to zvladnes..nebudes prvni ani posledni..drzim ti palecky ja mam dve decka a kdybych chtela odejit jako ze kolikrat opravdu chci tak se seberu a odejdu…a zvladnu to..treba to bude tezky nez si na to zvakneme ale zustavat ve vztahu ktery te denodene dusi nebo utrapi casem to bych nedelala…pa a drz se S.

bamba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.09 08:35

Ahoj Luci,no myslím,že to je právě ten důvod,proč se přítel nesnaží něco se sebou udělat.Ví,že tě má jistou,bo nemáš kam jít.
Radit,že si máte promluvit ti nebudu,znám tyto typy chlapů a věř mi,že nepomůže ani domluva ani slzy.On se nezmění,evidentně jsou pro něj důležitější kamarádi a matka než ty a dcerka.Pokus se sehnat nějaký podnájem,neboj se,že bys to neutáhla,všechno jde,navíc ti bude platit výživné a věř,že na malé,můj syn platí na tříleté dítě 3000 a půl roku po rozvodu mu to chtěli zvednout na 4500.Budu ti držet palce ať se ti to podaří vyřešit.Váš vztah nemá budoucnost,chlapa nepředěláš a budeš se zbytečně trápit.Já jsem v něčem podobném byla šest let a nakonec jsem se rozvedla a dodnes si vyčítám,že jsem to neudělala dřív.Neboj že zůstanete samy,najdeš si nového partnera a budete v pohodě.Hlavně nehledej chybu v sobě,oni to tidle týpci dovedou hodit na partnerku velice mistrně,tím,že stále dokola dávají na jevo,jak za všechno může ženská,bere jí sebevědomí a chlap to má v cajku.Jsi dobrá už jen v tom,že s ním jsi.UTEČ.

radúna
Extra třída :D 12040 příspěvků 31.05.09 10:49

Ahoj, já na Tvém místě bych taky uvažovala, jestli má cenu v takovém podivném vztahu pokračovat. Někdo už tu zmínil, že všude něco je.
A taky, že chlapa nepředěláš. Bud' se podřídíš a budeš (docela pravděpodobně) trpět s někým, kdo Tě bude brzo podvádět. Teda pokud už se tak neděje. Promiň, ale moc bych se nedivila.
Nebo odejdeš s dítětem od něho pryč. Chvilku Ti asi bude horko-těžko, ale za nějaký čas Ti bude určitě líp.
Jsi rozumná holka, která snad ví, co chce.
Zkus jít na čas k rodičům - třeba jenom na víkend, odpočinout si. To je snad nezabije, když tam budeš pár dnů. Dle Tvého příspěvku soudím, že jsou od sebe, když píšeš, že"......mají své rodiny......". Třeba si tam uvědomíš, že takového člověka vlastně nepotřebuješ. A to nemluvím o tchýni a jejím vztahu k synáčkovi. Tam to taky nemá cenu nějak asi řešit. To vypadá, že to synátor ani řešit nechce a že mu takový maminčin majetnický přístup vyhovuje. Ba dokonce, zda ona taky nemá zájem na tom, aby jste šli od sebe. Ani tomu bych se moc nedivila.
Tak uvidíš, jak se Ti zadaří. Držím palce a dej vědět, jak a co.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 31.05.09 12:40

hollka ten se nezmeni, vem roha, kopni ho do … a utec

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.09 17:55

Tak to jsem byla v totálně stejné situaci jako. Omlouvám se, že píšu jako anonymní, ale je to jistější.
Můj Ex, se choval přesně stejně jako ten tvůj, na prvním místě byla hospoda, kamarádi, pak maminka pak dlouhou dlouho nic a pak my s malým :evil: Byl to sice dřič to jo, makal fest, ale k čemu mu to bylo, když to pak skončilo v hospodě nebo i v automatech :evil: Rozmluva nebyla možná, rozhodně nemínil nic rozbírat a řešit, prý mám problém já a né on, tak ať si ho taky sama vyřeším. Načež bouchl dveřmi, šel někamsi do háje a přišel ráno. A o důvěrných sms ani nemluvím, když si chlap začně schovávat tel., nebo s ním chodí spát a má ho pod polštářem, tak je to jasný. Ale už je to za mnou :lol:
Malýmu bylo půl roku a odešli jsme od něho. Bylo to moc a moc přemýšlení a odhodlání a upozorňování, že odejdeme až jsem to opravdu udělala. Našla jsem si podnájem a můžu ti z vlastní zkušenosti říct, že to jde!!!!!! Jsme s malým už rok sami a žijeme si celkem v klidu. Tak si to spočítej - 7600,– mateřská, pak alimenty se pohybují min. 2000,– a něco dodá sociálka na bydlení apod. a dá se to. My dáme dohromady cca 11900,– a nájmy se u nás pohybují cca 5000,– a zbytek je tel., plínky, mlíko, sunar, drogérii, léky, ošacení a jídlo.
Musíš si spočítat za kolik jsi schopná sehnat podnájem a kolik by ti asi tak dával a pak už se ti to rozjede a rozhodně to jde. Časem si můžeš najít i nějakou tu brigošku a uvidíš, že to půjde. A pak se hodíš do klidu i po psychické stránce a budete si žít v klídku, beze stresu a hádek a bude ti fajn.
Jo a ještě - malá to každopádně cítí, co je mezi vámi. Můj synek to taky cítil a pořád se mu objevoval ekzém, doktoři mu nic neobjevili a pak mi jeden léčitel řekl, že to má z nás, ze stresu, hádek a protože neumí mluvit, tak se mu to projevuje takto. A světe div se, my se odstěhovali, já se zklidnila a začala být v poho a vida - ekzém není!!!!!

Takže nohy na ramena, nikdo se nemění - ani ty, ani já, ani ON se nikdy nezmění a bere ti to jen čas, kdy by jsi mohla být s někým kdo za to opravdu stojí. Udělej ten první krok za KRÁSNOU budoucností.
Držím pěstičky, pa pa

P.S.: k rozvodu si vezmi rozhodně advokáta - tím, že jsi na mateřské, tak nic platit nebudeš - zaplatí to stát a budeš se cítit rozhodně líp.

LucieL
Echt Kelišová 8499 příspěvků 31.05.09 18:04

To asi nejsi náročná, ale byla bys hloupá, kdyby sis to nechala dál líbit.
Naprosto souhlasím s holkama. Navíc na prvním místě bude asi vždycky maminka, pak kamarádi, podle toho co píšeš, tak pak asi bejvalka jako žena jeho života a někde vzadu ty a vaše dítě.

Promiň za upřímnost, takhle mi to připadá. Já bych taky utíkala.

GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 31.05.09 20:51

Rozvodove rizeni stat plati,ale advokata bohuzel ne :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >