Můj muž.

Anonymni
23.5.09 09:45

Můj muž.

S hrůzou v očích jsem zjistila, že mému muži chybí jako, něco jako základní
návyky hygienické. Brzy jsem také zjistila proč. ( při návštevách v jeho ridiném doupěti).
Tak např. :

• umýt si ruce před každým jídlem cože ?, a proč jako ? zdržuje mě to a já mám velký hlad !, umyju si ruce až se najím!
  • ponožky(použité), boty atd se nedávají na stůl : A kam jsem je měl dát ? když jinde nebylo místo.
  • do dřezu se nevyhazují zbytky, minimálně proto, že by se ucpal odpad: u nás doma jsme to tak dělali a nikomu to nevadilo.
  • nůžky nepatří do příborníku mezi příborové nože, či vidličky: nevím proč ?
  • nůžkami na nechty se nestříhají dráty, látky, tvrdyý papír a vůbec téměř nic jihého než nechty: tak tohleto nechápe ani tchýně.
  • hadrou na podlahu neutírej jídelní stůl !!!: Proč ???, Hadra jako hadra.
  • do útěrky na nádobí neutírej mastné konzervy: Proč ?, A do čeho je mám utřít.

O mém vroucím prání, abychom každý popužívali vlastní ručník, se neodvažuji ani nahlas promluvit.

Tak nevím, jestli náhou nejsem nějak moc náročná, a přecitlivělá.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23505
23.5.09 09:57

To si děláš srandu, ne? Takovýhle návyky bych neuznala asi 3letýmu dítěti :roll: :roll: :roll: A jestli to nechápe, tak je to blbý… Rodina má dát základ, ale s těmahle návykama prošel školou a kamarádama a nikomu to nepřišlo divný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4858
23.5.09 09:57

Ahoj anonymní,tak náročná nejsi,neznamená,že když je to chlap,tak bude nevychovanec!V některých bodech jsem na tom byla s manželem stejně a to:zbytky od jídla do dřezu,nůžky na nehty jsou pouze na nehty,utěrka na nádobí sloužila stejně jako u vás,k utírání mastnoty.
Párkrát jsem to řekla slušně,jenže nejsem z těch trpělivých,takže za čas bylo doma pořádné rodeo :evil: .Pak se dokonale přizpůsobil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
23.5.09 10:16

No některé návyky chlapů, jsou fakt děsné. :twisted: :twisted: U nás několik párů ponožek bývá zakopnuto někde po křesly a nejlepší je, když potom manžel zjistí, že v prádelníku není ani pár a že nemá co obout na nožky. TAkto jsem ho jednou vytrestala já. A od té doby si nosí špinavé ponožky do prádelního koše.
Občas také utře do utěrky, kde co a viděla jsem, že i dcera se snaží upatlané ručičky utírat právě do útěrky. Přistihla jem totiž tchýni jak ji to dovoluje u nich a přišla jsem tak na to, odkud že to oba mají. :roll:
To co popisuješ ty, je v mnoha bodech dost nechutné. :cry: Zkus to prostě opakovat pořád dokola, jak že se to má správně dělat-já vím je to vysilující , ale pro tvou budoucí pohodu , nevidím jiné východisko. No prostě jak s dítětem.
A pak také nevím, jak můžete být spolu dlouho. Někdy to ty mužský dělají také z naprosté pohodlnosti a také protože jste spolu možná příliš dlouho( v manželství) a mužský spohodlní a vidí , že vy to za něj uklidíte, přerovnáte a pak vlastně nemá pro něj ani smysl přemýšlet, kde že některé věci po správnu patří , anebo naopak co se sluší a patří.
U nás je to spíše o nepořádnosti mého muže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
23.5.09 11:40

Tak to je sila, my mame doma i kazdy ten svuj rucnik. Narocna nejsi, jak uz tu nekdo psal, tohle by melo znat i male dite, natoz dospely chlap. Pevne nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23923
23.5.09 11:50

Tak to by mně asi ranila mrtvice!!! Náročná nejsi, určitě ne. Moje tchýně teda manžela taky nic moc nenaučila, ale ten byl aspoň učenlivý a já ho to celkem brzy naučila :-) Občas pár maličkostí opomene, ale dělám že to nevidím a příště dobrý :-)
Je smutné, že když mu to říkáš, nechápe a nechce se to naučit :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4099
23.5.09 12:01

Tak to je katastrofa, tohle bych nesnesla! Je vidět, že jablko nepadá daleko od stromu!
Každopádně taky přeju pevné nervy!!! Jsem ráda, že doma mám takového manžela, jakého mám. Tohle by nesnesl ani on a to je chlap!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
23.5.09 12:02

Osobne si myslim, ze to mel byt vtip :D a jestli ne, tak to by me asi trefilo 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
23.5.09 12:52

A jako dřív to nedělal? Nebo trochu přeháníš:-) To by ti muselo vadit od začátku, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5545
23.5.09 13:46

Muj manza nektere body co uvadis dela taky. Hlavne utira spinave veci do uterky, takze ji menim skoro obden, a odpadu v drezu nemluvim. Zkousela jsem vsechno a nic nepomaha. Jedine cim to kompenzuje je to, ze doma obcas sam uklidi. Bohuzel je tohle dany vychovou, ja musela po sobe porad uklizet a u tchyne je desnej bordel. Tam se uklizi tam mozna 1 za ctvrt roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
23.5.09 13:49

Tý jo a to jsem myslela, že můj chlap je bordelář 8O :lol:
Mmch. to jsi zjistila až po svatbě, že je takové čuně nebo jsi doufala, že ho ještě vychováš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5545
23.5.09 13:50

Jo jeste dam k dobru svyho byvalyho. Ten mel ve zvyku vsude lepit zvykacky. Kdyz jsme byli na navsteve u nasich tak mamka jeste mesic po navsteve obcas nasla nalepenou zvejkupod stolem. Nechutarna. Odnaucit ho to neslo, zkousela jsem po dobrym i po zlym.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
23.5.09 14:40

Jen tak pro zajímavost, teď máme ve firmě francouzské studenty, tak jsem se tam byla mrknout s prckem a zjistila jsem od kolegy pěkné věci. Oni si normálně nemyjí ruce po použití WC a ani před jídlem. Tak jsem s jednou holčinou zavedla řeč a ona, že prý u nich je to normální 8O. Byli z Montpelieru. Tak teď nevím jestli jsou prasata všichni frantíci, nebo jen ti co jsme vyfasovali my :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.5.09 14:58

a jak jste spolu dlouho? to zacal delat az ted? neverim, ze by sis toho vsimla az pozdeji..

• Nahlásit
  • Citovat
9867
23.5.09 16:47

Jéé, to tě čeká náročný proces domestikace divého muže.

Doporučuji mu vysvětlit, že na tom budeš trvat a pak důsledně pomáhat vytvářet nové návyky - ale pozor, s homorem, nebo máte zaděláno na manželskou krizi ;) V nečem malém povol, třeba ty nůžky v příborníku… Nebo utěrka, ta se dá měnit co půlden a dá se manžílkovi uložit žehlení ;)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama