Sex v 60, co můžu čekat?

Anonymni
18.5.09 15:51

Sex v 60

Musím psát jako anonymní, jinak to fakt nejde. Dostala jsem se do situace, kdy jsem potkala muže, kterému je 60 let. Není to žádný děda, ale určitě nevypadá jako mladík, ale celý život sportuje a je hodně aktivní. Nemám v plánu s ním zakládat rodinu ani s ním žít. Jen by mě zajímalo, jestli jste některá měla sex s takhle starým chlapem a případně co můžu čekat :D ? Hlavně mi prosím nepište „jak můžeš mít něco s takovým dědkem !!!“ Díky

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24919
18.5.09 16:09

Zakladatelko a kolik je tobě????
Ono asi něco jiného je třeba 20:60 nebo 35:60.

Za sebe píšu: jestli je zachovalej a tebe přitahuje tak proč ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.5.09 16:12

Zakladatelko,taky raději píšu jako anonymní. Je mi 34 let, jsem rozvedená s jedním dítětem a mému milenci je 55 let. Vypadá teda mladší, „zachovalý“, na svůj věk opravdu pěkný chlap.
Sex s ním je super, musím konstatovat, že v posteli je dalako lepší než můj bývalý manžel, který je o 20 let mladší než on.Je stále při chuti, „živočišný“,vášnivý..zkrátka pro mě po téhle stránce super.
Jinak díky našemu věkovému rozdílu také neplánujeme společnou budoucnost, ale máme se hodně rádi a po té sexuální stránce to skvěle klape.
Já myslím, že tohle je hodně individuální, někdo je ve 20 jako zvadlá lilie a jiný v šedesáti nadržený a výkonný jako puberťák.

• Nahlásit
  • Citovat
1837
18.5.09 16:16

Zakladatelko, já myslím, že není šedesátník jako šedesátník. A pokud sportuje - jak píšeš - tak to žádný dědek být fakt nemusí a naopak spousta mužů v tomhle věku má obrovské charisma. Asi jen nečekej sex 3× za noc, ale nakonec co já vím, i tohle může být individuální…
Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.5.09 16:16

ahojki, mně je 37, mému příteli 59, máme 4letou dceru. Nežijeme spolu, vlastně bych měla říct, že už je to expřítel, taky na ty roky nevypadá, je akční někdy až moc, nejen v sexu,,,, ten sex byl spíš takovej jako normál, ale nutno říct, že ani já nejsem žádnej dravec....... no prostě do toho jdi, pokud se přitahujete, na okolí se vykašli, proč to nezkusit :) nepřihlášená Anik

• Nahlásit
  • Citovat
13496
18.5.09 16:41

Pokud te pritahuje tak proc do toho nejit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
18.5.09 17:29

Vyzkoušej a uvidíš:)
Mému muži je teda o deset let méně, nicméně sex je parádní. Podle mě to není o věku ( i když zkušenosti s věkem hrají velkou roli), ale o vlohách daného jedince, jak prostě na sex „jsou“ , jak jsou „talentovaní“.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.5.09 17:52

Mě je 35, ale vypadám na 28, problém je v tom, že já nevím jestli mě přitahuje fyzicky, já mám absolutně opačný vkus než to jaký je on. Je to u mě jako u Paroubkové, prostě si myslím, že má sexy mozek (na Paroubka mám ovšem jiný názor) a nějak mu nemohu odolat. Moje představa o sexu po 60 je až groteskní…a navíc je pro mě odstrašujícím případem Jan Saudek, takže jsem tak trochu zmatená (a navíc vdaná). Ale zatím díky !!!

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
3139
18.5.09 19:54

Anonymní,
vůbec sex s 60ti letým neřeš. Já ho také neřeším už skoro 3 roky.
Mému příteli je 59, mě 30 a našemu prckovi 6 měsíců.
Co víc mám dodat. Pokud to cítíš, běž do toho a na okolí kašli. Okolí bývá ve věci starší muž vs.mladá žena dost konzervativní. Beru to tak, že v této republice jsou v tomto směru lidé dost pozadu oproti okolním evropským státům, kde je to normální jev.
Takže bud v pohodě a užívej si sexík se 60ti letým dokud tu možnost máš :-) Já mám také radši sexík se starším mužem, jelikož ti mě v sexu zatím nezklamali, narozdíl expartneři mě věkově blízcí.

:wink: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
18.5.09 21:27

Upřímně, na věku nezáleží. Na čem záleží je to, zda někomu neubližuješ - pokud jsi vdaná, dobře si rozmysli co děláš a jaké to může mít následky.

Jinak bych věk až tak neřešila, jen ten mužský nebude asi tak makavý jak mladší - ale koneckonců, to my v šedesáti nebudem taky.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
19.5.09 21:27
Lesina[quote:0a99e9d460]Jinak bych věk až tak neřešila, jen ten mužský nebude asi tak makavý

:lol: :lol: :lol: co je to makavý? jako že na něho není radno makat (šahat)? Nebo, že se mu nechce makat (dělat).
Makat (druhý význam) se nechce dnes ani 30níkům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
19.5.09 21:54
janac píše:
Lesina[quote:1d7dd45430]Jinak bych věk až tak neřešila, jen ten mužský nebude asi tak makavý
:lol: :lol: :lol: co je to makavý? jako že na něho není radno makat (šahat)? Nebo, že se mu nechce makat (dělat).
Makat (druhý význam) se nechce dnes ani 30níkům.

Makavý - s chutí ošušňávatelný (to je zdrobělinka přímo pro slečnu Jánskou :D) - prostě takový k nakousnutí. Ale kdyby se mi do toho zamíchala zamilovanost, asi by mi to nevadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
668
21.6.09 10:46

Na věku nezáleží, je to individuální. Některý chlap je dobrý milenec i v 60ti letech, některý dobrý milenec ani ve 25ti nebo ve 30ti :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dzi
24.2.13 22:49

Nezne oddane a mas pocit ze jsi bohyne. Nic hezciho jsem neprozila. A je mi 45 zkus to…

• Nahlásit
  • Citovat
kass
30.3.13 00:33

60 jsou nejlepší!!!

Sexuální apetit v žádném případě není omezen věkěm-vím, o čem mluvím. Mám skvělé zkušenosti s milým 60-ti letým pánem a to mi ještě není 50!!! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama