laska na druhy pokus

Anonymni
14.5.09 12:58

laska na druhy pokus

Chcem sa vas opytat, ci mate niektora podobne pocity ako ja. Som rozvedena, mam dve deti a svojho manzela som velmi milovala. On mna asi menej…dovodom rozvodu boli jeho nevery. Bol to velky fesak, zamilovala som sa do neho este ako studentka a nasa pekna studentska laska prerastla do manzelstva. Ked sa to skoncilo, zaprisahala som sa ze uz nikdy ziaden fesak, za ktorym sa kazda otoci. Ze chcem chlapa ktory bude vo vztahu ten co miluje celym srdcom…a aj sa stalo. Mam vztah s muzom do ktoreho nie som blaznivo zamilovana, on do mna ano. Je to vztah na dialku, a vsetko ostatne funguje, rozumieme si, mame spolocne zaujmy, nazory, mam ho rada ale nemilujem ho. A v tom je teraz kamen urazu, to co som kedysi chcela mi teraz prestava vyhovovat. On chce aby sme spolu zacali zit, ja neviem ci chcem zit vo vztahu kde chyba iskra, vasen a tuzba. Neviem co mam robit aby som mu neublizila, ale ja ozaj nemam pocit ze je to muz s ktorym by som chcela zostarnut. Zacinam mat pocit ze uz nezazijem taku lasku ako kedysi, zacinam tuzit po tom aby som aj ja milovala niekoho celym sdrcom. Neviem ci mi niektora rozumiete alebo ste nieco podobne zazili. Ak ano budem vzdacna za vase nazory a zazitky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12160
14.5.09 13:12

Ahoj, nevím, jestli jsem ta pravá, která by měla komu co radit…
Ale jestli máš pocit, že to není to pravé ořechové, nech to plavat. Buď k němu upřímná a řekni mu to, co asi nechce slyšet.
Nakonec by jste se stejně trápili oba dva. Ty proto, že bys neměla asi sílu v tom pokračovat a on proto, že ho nechceš.
Anebo je tu druhá možnost, že to zkusíš a budeš s ním žít. Říká se, že za zkoušku nic nedáš. Je otázka, jestli to platí i v tomhle případě. Třeba vám to nakonec bude vyhovovat oběma a třeba to vyjde. Kdo ví…?
Stejně si to budeš muset udělat sama za sebe to rozhodnutí.
Držím palce, ať se rozhodneš správně..... :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35401
14.5.09 15:57

No nekdo ma naturu na to zkouset to, jiny ne - pokud ty ne, pres to nejede vlak. Ja se teda do manzela zamilovavala postupne a dlouho … jde to, miluji ho cimdal vic. Ale ten muz nesmi mit nejakou za:,–(ni vadu, kterou bys nesnesla - na to pak nema cenu si zkouset zvykat … to je moje osobni zkusenost.

za zamilovanosti se asi nehon, stejne je to kratkodoba vec, ktera ti zastre usudek a prinuti te terba uvazat se s tim nepravym.

je mi moc lito, ze ti prvni manzelstvi nevyslo, holt zeny koncici vztahy obvykle odskacou hur… urcite to byl mizera, ktery nedocenil tvoje klady … a tu novou nejspis opusti casem taky, kdyz uz to udelal jednou, ma to v povaze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 09:49

A nakonec to dobře nedopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie