Jste šťastné ?

Anonymni
7.5.09 22:21

Jste šťastné ?

Ahoj, zajímalo by mne holky, jestli jste šťastné v manželství ? Nebo by jste rády něco změnily ? a případně co ?
Jaké podle vás jsou důvody k rozvodu ?
U nás doma, máme problémy s manželem ohledně výchovy dětí, přijde mi, že je proti mě štve a nevím jak tomu zabránit ? Co by jste dělaly vy ?
Kateřina

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15883
7.5.09 22:34

Ahoj,

já v manželství spokojená jsem, sice jsou dny, kdy se pusou rozvádíme, ale to je asi všude :wink: :wink: :wink:
S tipama na výchovu asi moc neporadím, jelikož mám zatím jedno dítko a to 13-ti měsíční, ale zatím co jsme řešili, tak jsme se s manželem dohodli…
Takže jsem vlasntě neporadila vůbec :oops: :oops: :oops:

A důvody k rozvodu?

• domácí násilí
  • asi i nevěra? nevím…
  • dlohoudobě neřešitelné manželské nesnáze (nic moc komunickace, hádky, každý si dělá co chce…)

Kristýna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
7.5.09 22:48

A proč myslíš, že je proti tobě štve? A kolik je dětem? Nevím, nevím. Jak je ta otázka položená, spíš ti budou lidi psát, že jsou šťastní. A asi bys radši rozebrala svou situaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.09 01:06

ANO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35402
8.5.09 08:37

Ja jsem spokojena, ale dite je zatim v brise, vychovne potize jiste nastanou - mame z domova uplne jine navyky -manzel si placne namazanej chleba rovnou na ubrus bez talire, nebo kdyz z masa vypreparuje kost - na ubrus, nedava doolu prkynko, prdi hlasite atd atd ..... nevim, jestli mam u deti slevit, nebo jim nejak vysvetlovat, ze tatinek muze … jak tohle resite vy?
ale to nejsou tak zavazne veci, l aby z toho byl clovek nestastny.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
8.5.09 10:44

Pudli, já jsem na tom velmi podobně a taky z toho mám strach. Jinak bych se za svýho chlapa rozkrájela,ale co se týče úklidu, stolování apod. je to děs a běs a říkám si, že když to prcek uvidí u mého muže tak jak mu vysvětlím, že se tohle nemám a že možná budu obskakovat dva a zblázním se z toho. Ale s tím mým je rozumná řeč a doufám, že se nám pak podaří domluvit aspoň na základních pravidlech, aby ty nejhorší věci prcek nedělal po něm. prostě doufám, že se to trochu změní až to bude zapotřebí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.09 11:08

Možná Vás uklidnim ale děti jsou chytřejší než chlapi.Našeho malého nikdy nenapadne dělat ty prasárny a dokonce si po sobě ani ne ve 2 letech odnese talíř-dá ho do myčky a uklidí koření atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
8.5.09 11:46

Kami, tak to jsi mě potěšila a přesně jsi to trefila, dnešní stav: hromada nádobí na lince, neb můj muž to celý týden skládal tam místo do myčky a v obýváku 3 solničky, zřejmě ke každé večeři jedna a já to sabotuji. Celý týden jsem prozvracela a jsem ráda, že si zvládnu vyčistit zuby natož běhat za ním a uklízet po něm :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.09 11:57

Tino neboj spíše ti větší mimi bude pomáhat.Náš malej je strašná uklízečka,kdyby jsme tady měli skryté kamery tak mě snad zavřou proto že by jsi mysleli že jsem si z malého udělala otroka :lol:
Umí uklidit vše a strašně ho to baví.Dokáže všechno oblečení co tu kde najde naházet do pračky,nádobí do myčky a vlhčenejma utěrkama setře stul a také upraví polštáře a uklidí si hračky,prostě poklad.V srpnu mu buudou 2 roky a umí toho víc než ten muj 40chlap :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35402
8.5.09 12:39

Kami ty mas ale nejaky zazracny dite - u decek svych kamaradek jsem teda podobne sklony nezaznamenala. Nechci si ani predstavit tu pubertu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
8.5.09 12:54

Kamčo, to je krásný jak to píšeš. Fakt máš doma šikulku, pravda asi je že když se prcek v rámci jeho možností od začátku vede k samostatnosti, že to určitě jde. Některé moje kámošky to přehání s opečováváním a když 7 leté dítě neumí odnést skleničku do kuchyně tak to určitě není problém v jeho schopnostech ale v tom že ho rodiče nikdy nepostrčili k tomu, aby to udělalo. A přiznám se, že mi to přijde i super, když třeba holčička mamině pomáhá s nějakýma drobnostma v kuchyni apod. Když jsem byla malá a mamka vařila, vždycky jsem dostala nějaký menší úkol a byla jsem s ní v kuchyni několik hodin a strašně mě to bavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.09 13:01

Myslím že zázračné není ale užasný je to jo :lol:
Možná je to tet jenom takové období proto že on udělá cokoliv aby jsi ho pochválila,je to takovej muj mazánek :lol: .Za to třeba nočník mu neříká nic :lol: ,ale zná dvě barvy a umí ukázat kolik mu je tak hold v 5 letech začne chodit na nočník a ve dvouch třeba bude už číst :lol: :lol:
Myslím že k takovim věcem jako je uklízení stačí trochu motivace ale na chlapa žádnou neznám,ten z to že mu zatleskám že je šikovnej asi nic neudělá narozdíl od malého :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35402
8.5.09 13:05

Jee, to bych mohla zkusit na manzela, kdyz nahodou neco uklidi, tak mu zatleskam, budu kricet huraaa a dam mu ze skrine nejaky bombonek :-))) a myslim, ze uz nikdy nic radeji uklizet nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.09 13:06

A i když mě Z kolikrát s tim tak rozčiluje tak si nedělám iluze že bych někde našla někoho pořádnějšího.Sama nejsem žádnej pedant na uklid a jednou jsem měla naopak chlapskou uklízečku a to mě rozčilovalo ještě víc :roll: .Když přišel domu a někde jen leželo něco co nemělo hned řval a když se mu zdálo že je uklizeno málo tak vzal bílej kapesníček a jezdil po skříních jestli najde prach :roll: a tak jsem zase na druhou stranu za toho mého ráda :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.09 13:07
Pudloslava píše:
Jee, to bych mohla zkusit na manzela, kdyz nahodou neco uklidi, tak mu zatleskam, budu kricet huraaa a dam mu ze skrine nejaky bombonek :-))) a myslim, ze uz nikdy nic radeji uklizet nebude
:lol: zkusit to mužeš třeba to na něj zafunguje :lol:
U nás to teda nefunguje a ani jsem nenašla nic čím by jsem se mu mohla ovděčit pro něj tet veškerá aktivita co dřív dělala rád :lol: :lol: se stoupajícím věkem je spíš za trest :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama