Mám šanci ?

Anonymni
5.5.09 08:48

Mám šanci ?

Holky, nevím jestli píšu do správné diskuze a taky promiňte, že se nepředstavím, ale mám pro to své důvody.
Chtěla jsem se vás zeptat, zda jste některá odešla od manžela s dětmi a zda jste se seznámili s novým tatínkem ? Mám totiž strach, že už se neseznámín, že mě nikdo se 2dětmi chtít nebude. To je můj problém.
Díky za vaše názory. Děkuju všem, kdož jste si přečetly tyto řádky a napsaly.
anonymní

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

388
5.5.09 09:16

Milá zakladatelko, ANO!!

Odešla jsem od manžela, když dětem bylo 9 a 6 let, nebylo to jednoduchý. Někdy sem brečela po večerech, že už mě nic hezkého nečeká, že už zůstanu sama, kdo by mě chtěl a tak. Byla jsem sama s dětmi 5 let. Ne že by nebyl nějaký přítel, ale nikdy nic na vážno.
Ale jednoho dne jsem volala domů kamaráda svého bývalého na opravu vodovodních baterií a ejhle. Slovo dalo slovo, zjistili jsme, že si rádi povídáme, že si máme co říct a že dokonce i s dětmi si rozuměl. Dnes jsme manželé, na metříku vidíš naše společné dítko a máme se moc fajn. Manžel přebral i moje děti za svoje, stará se o ně a rozhodně nedělá rozdíly jestli moje nebo naše. Děti si na svého pravého tátu ani nevzpomenou, protože ten se s nimi už dávno přestal stýkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.5.09 09:38

teda prdísku, tos měla fakt štěstí. To je bezva,to ti moc přeju.Můžu se tě zeptat kolikt ti v té době bylo když si opustila manžela ?
Kde jsi bydlela, když jsi odešla od něj ? Já jsem u rodičů, a tak vzniká další problém nemám ani nic svého.
zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
7584
5.5.09 09:41

Takže už jsi odešla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.5.09 09:46

odešla jsem tak napůl, manžel tomu říká, že trucuju, že se vrátím, ale mě se nechce, už ne.

• Nahlásit
  • Citovat
388
5.5.09 09:51

Zakladatelko, bylo mi 30 a naštěstí jsem zůstala v našem bytě. On si nechal chatu a auto. O děti nestál a tak raději ustoupil, protože já bych s nima rozhodně nemohla bydlet na chatě, kluk v té době byl hrozně nemocný a stále v motole na operacích - pro manžela moc starostí.

Nakonec dneska je mi 38, mám se lépe než bývalý, mám skvělého manžela a prima rodinku (dva puboše a mimi :twisted: ), někdy se bojím jestli nepřijde nějaká morová rána a nesrazí mě zpátky.
Víš nejsem žádná krasavice ani modelka a přesto jsem měla štěstí na prima chlapa, tak se neboj, tvůj čes taky určitě přijde. Někdy to trochu trvá, ale určitě to přijde.

Jo, hele moje mamka odešla od táty až když já už byla vdaná a brácha zadanej, a až po našich urgencích, bylo jí 49 a za další rok se taky vdala, má skvělého manžela , naše děti dalšího dědu a mají se pořád tak oc rádi, že mi celou dobu byli příkladem a dávali víru, že to i se mnou dobře dopadne.

Tak hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30303
5.5.09 10:39

Zalkladatelko,

ahojky,ja jsem jako Prdisek jako pres kopirak…

Po desetiletem manzelstvi jsem ve 29,5 letech odesla od manzela,.se kterym jsem prezivala,nikoli ZILA.........
Zborila jsem za sebou mosty,nebot to asi 90 % mych znamych ( uz nerikam ‚kamaradu‘) nepochopilo.....
Zustalo jen par,skalnich.....OPRAVDOVYCH KAMARADU,kteri jsou pilirem…

a taktez jako Prdisek i my mame uz vlastni POJIDLO,ANIČKU.....

A muj soucasny manzel?O dost starsi,ktery prevzal me dcerky jako by je vychovaval od mala,az je to neuveritelne-myslela jsem si,ze to nelze,ale on to dokazal....... to jsem odchazela s mimi rocnim a skoropubertackou…OBE si ziskal a ted zijeme STATSTNE.....

JDI DO TOHO-ZIVOT JE JENOM!!! JEDEN!!!!!!!!!!

ps.NA ROZDIL OD PRDISKA ,HOLKY VSAK JEZDI K TATOVI CO DVA TYDNY,MY JE TAM DOKONCE VOZIME......TAK TO TEDY FUNGUJE…ALE JE TO MA A MANZELOVA ZASLUHA,JINAK EX SE K JEZDENI PRO HOLKY NEMEL,BYDLIME OD SEBE DALEKO-NEBYT TOHO,ZE JSEM MU HOLCICKY VOZIVALI NEUSTALE A I TED JEDNU CESTU,TAKS ES VAZKY NEPRETRHALY!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
5.5.09 13:02

Ahoj,

já neodešla od manžela…on opustil nás a následně duševně onemocněl.Když nás opustil,bylo mi něco přes 30 let.Holčičkám bylo 7 a 5 let.Naštěstí jsem zůstala v našem bytě,ex šel bydlet jinam.Rozvedli nás před více jak 3 lety.Někdo by to mohl odsuzovat,ale já už v době kdy ex odešel měla pár kamarádů,kteří mě drželi nad vodou.Aspoň mě někam vytáhli za zábavou a tak.Potřebovala jsem to.V době rozvodu jsem měla dvouletou známost,měli jsme dokonce spolu bydlet,ale nechoval se hezky před holkama,mluvil vulgárně,myslím,že je nikdy neměl rád.Tak jsem se sním rozešla!Ani ne za pár měsíců jsem poznala toho nejbáječnějšího chlapa pod sluncem.Zamiloval si holky,mají spolu krásný vztah a já? viz metřík :lol: v říjnu čekáme společné dětátko.Bývalý manžel si holky bere též jednu neděli po 14 dnech,vzhledem k jeho diagnoze a holky?Jsou vždycky štastné,když se vrátí od jejich táty a můžou být společně s námi.Takže hlavu vzhůru.Jsou ještě na světě chlapi,kteří jsou rádi,že potkají ženskou s dětmi… :-) Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
5.5.09 17:00

Ahojky,

já jsem taky odešla od manžela. Odstěhovala jsem se před rokem a půl, ale už dávno předtím to stálo za houby. Kamarád nám s prckem nabídl, že u něj můžeme bydlet, než já nastoupím do práce, začnu vydělávat a budu si moct najít podnájem. Nakonec se to sešlo tak, že už jsme se neodstěhovali :-) Přítel se o nás krásně stará, Máťu má moc rád a v plánu je i další mimčo.
S manželem je komunikace špatná, čeká nás rozvod, ale naštěstí aspoň začal fungovat jako táta, takže si Máťu bere poměrně často a vím, že se u něj Matyáš má dobře (paradoxně až v době, kdy už spolu nejsme).
No a já mám konečně hezký vztah, Máťa vyrůstá v klidném prostředí. I když mě občas situace a komunikace s ještěpořádmanželem dostane až do breku, tak mám možnost od toho Máťu držet stranou, aby se ho to nedotklo.
A jinak mi bylo 34, když jsem od manžela odcházela.

No a další případ z mého okolí. Moje sestra se rozváděla před rokem, má 2 děti a v tuto chvíli má nového přítele Novozélanďana, užívá si, létá po celém světě a je maximálně spokojená a děti jsou nadšené.

Neboj, děti vůbec nejsou překážkou pro vztah. Kamarád mi říkal, že naopak ženský s dětma jsou pro chlapy neuvěřitelně přitažlivý ;-)
A když to vezmeš z druhé strany - ty bys chtěla být s chlapem, který by nechtěl přijmout tvoje děti? Když chlap přijme ženskou i s dětma, svědčí to aspoň částečně o jeho kvalitách a naštěstí takových chlapů je pořád dost :-)

Držím palce, ať se brzo začne dařit líp.

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.5.09 21:40

Holky, díky za vaši podporu a přeju vám ať jste v novém vztahu moc šťastné.
zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama