Tamalis v těhotenství

17
14.5.16 07:08

Tamalis v těhotenství

Ahoj maminky. Měla bych dotaz, zda některá z Vás prala antihistaminikum Tamalis v těhotenství. Jsem klasický alergik na pyl, prach…Ale před rokem mi byl diagnostikována i alergie na sperma s tím, že pokud budeme chtít mimčo tak jedině léčba kortikoidy.To ale nepřicházelo v úvahu tak jsem začala chodit na akupunkturu, která nejspíš zabrala a já jsem v 6tt, ale z čeho mám strach je užívání právě Tamalisu. V příbaláku píšou po poradě s lékařem, alergoložka mi řekla, že by to uškodit nemělo, ale že to není testováno přímo na těhotných. Takže mám dilema zda brát kvůli alergii, aby tělo mimčo nevypudilo kvůli alergii a nebo riskovat poškození miminka :,(.Kdyby tu byl někdo, kdo v těhotenství užíval a vše bylo ok, byla bych alespoň malinko klidnější. Děkuji za případné reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
420
14.5.16 08:51

Ahoj, já mám zkušenost s jinými antihistaminiky…Já jako první věc jsem hned vysadila. V těhotenství se organismus strašně mění, proto jsem ani celé těhu brát nepotřebovala. Ono s těmi léky to je boj…Žádné léky se netestují na těhotných. Dej na svůj selský rozum a posoudi sama, jestli je ti vážně tak zle, že je brát potřebuješ… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
14.5.16 08:59

Já vím, ale jak říkám mám strach, aby tělo nezačlo proti mimču bojovat a já nepotratila… :( Beru zatim půlku a za 14 dni jdu na kontrolu tak uvidím, co mi řekne lékař. Chtěli jsme strašně miminko a teď všechno hrozně prožívám, hrotim a jsem z toho neštastná…Ale děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
14.5.16 11:29

Proti mimču néééé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
14.5.16 11:49

Mě alergolozka predepsala zyrtec, ale až od 2 trimestru. Já předtím brala něco jiného, to jsem při snažení vysadila. Ale vydržela jsem to bez léků, sice mám pořád ucpaný nos, teče mi z něho ale žít se s tím dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
16.5.16 13:27

@Lenuška 1 Myslite, ze kdyz uz se to chytlo i pres nejakou tu moznou alergii, tak uz by to melo byt dobre?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
16.5.16 13:28

@Lenuška 1 Myslite, ze kdyz uz se to chytlo i pres nejakou tu moznou alergii, tak uz by to melo byt dobre?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
16.5.16 13:30

@myskalucka No mě právě řekla, že si myslí, že by to nemělo mít žádný špatný vliv…Že při neléčené alergii může vzniknout astma…Jaro je pro mě rok od roku horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat