Tampóny vs orgasmus

Anonymní
22.7.15 11:04

tampóny vs orgasmus

Asi některé z vás pobavím, ale chci si zeptat jestli s tím někdo taky neměl problém. Já jsem vždycky používala vložky, ale teď jsem vyzkoušela tampóny, je to fajn, ale následující měsíc jsem vůbec nemohla prožít orgasmus, prostě jsem tam byla nějaká necitlivá. Myslíte, že to s tím může souviset? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22316
22.7.15 11:07

Mě napadá, že tampony vysušují sliznice a mohlo ti to nějak narušit… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
22.7.15 11:08
@Anonymní píše:
Asi některé z vás pobavím, ale chci si zeptat jestli s tím někdo taky neměl problém. Já jsem vždycky používala vložky, ale teď jsem vyzkoušela tampóny, je to fajn, ale následující měsíc jsem vůbec nemohla prožít orgasmus, prostě jsem tam byla nějaká necitlivá. Myslíte, že to s tím může souviset? :oops:

pouzivam tampony od 12cti let a orgasmus mam teda naproto v pohode kdykoliv a kdekoliv :D mozna jde jen o zvyk nez si telo na tampon zvykne ale nevidela bych v tom primou souvisost

• Citovat
  • Upravit
17215
22.7.15 11:15

Tím to asi nebude :mrgreen:
Já mám hezký orgasmus i s tamponem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
22.7.15 11:29

Používám tampony asi 10 let a orgasmu dosahuji snadno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
22.7.15 11:31

Používám jedině tampony a nemám problém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5624
22.7.15 11:31
@Aries6 píše:
Mě napadá, že tampony vysušují sliznice a mohlo ti to nějak narušit… :think:

Taky myslím. A zkoušela jsi třeba menstruační kalíšek? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
22.7.15 11:33
@Anonymní píše:
Asi některé z vás pobavím, ale chci si zeptat jestli s tím někdo taky neměl problém. Já jsem vždycky používala vložky, ale teď jsem vyzkoušela tampóny, je to fajn, ale následující měsíc jsem vůbec nemohla prožít orgasmus, prostě jsem tam byla nějaká necitlivá. Myslíte, že to s tím může souviset? :oops:

ne nemohlo, pokud jsi tam neměla jeden tampon celou dobu a nevznikla nekroza sliznice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22316
22.7.15 11:34

@ne-snazilka Znám holky, kterým se dělá po zavedení tamponu špatně. Je to právě tím vysušováním. Kalíšek taky používám, ale protože jsem prostě chtěla, tyhle problémy jsem neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17215
22.7.15 11:34
@jdukolem píše:
ne nemohlo, pokud jsi tam neměla jeden tampon celou dobu a nevznikla nekroza sliznice ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
22.7.15 11:58
@jdukolem píše:
ne nemohlo, pokud jsi tam neměla jeden tampon celou dobu a nevznikla nekroza sliznice ;)

já obědvám… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
22.7.15 12:06
@WERISKA píše:
já obědvám… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a co máme dobrýho? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 12:08
@Anonymní píše:

nikde nepíšeš, že jsi tampon vyndala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 12:08

@jdukolem psala jsem že jsem používala Tampony né Tampon :mrgreen: Tak to bude asi něčím jiným :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
33197
22.7.15 12:09
@jdukolem píše:
a co máme dobrýho? 8)

raději už nic :roll:

Jinak k tématu.. :think: ne, tampon mi nikdy nevadil :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

záleží jak velké používáš 8o 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama