Operace děložního čípku a krvácení po sexu

19.7.15 15:30

Operace děložního čípku a krvácení po sexu

Dobrý den, mam přesně měsíc po operaci děložního čípku a včera jsme se s přítelem dost opili na oslavě narozenin a přišli jsme domu a poprvé po zákroku jsme soulozili a jak jsme asi meli pod kůží tak jsem si vůbec neuvědomila ze ten první sex by mel byt asi opatrnější :zed: a během styku jsem začala krvácet a bolí me břicho, krvacim stale. v papírech psali vyvarovat se sexu 4-6 týdnů, čtyři týdny to byly ale asi teda jsem nebyla úplně zahojena nebo proč ta krev?? Mam plasit a někam jet, nebo je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.7.15 15:53

Jak moc krvácíš? Jako při MS, nebo jinak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 15:55

@StáleKrásně da se říct ze jako při menstruaci ale zda se mi ta krev řidší nez pro menstruaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1268
19.7.15 16:33

@nikolkadixinka doktor mi rikal, ze jak zacnu krvacez, mam mu hned volat na soukromy mobilVede tam asi nejakatepna ci co a dost to krvaci, nekdy se s tim musi hned do nemocnice na zataveni. Musis vedet sama, jak moc to krvaci, ale zaskocila bych k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.15 16:58

@nikolkadixinka spočítej si, jestli to nemáš v období MS. Každopádně pokud se ti to spustilo po sexu, raději bych to začala řešit… já si na to netroufla měsíc a půl… a pak velice opatrně na zkoušku… je tedy fakt že jsem začala trošku špinit, ale žádná hrůza. Pokud tě do toho bolí i břicho, mohlo by to značit, že sis to poranilo a začalo ti to krvácet. Raději zajeď na prohlídku. Mohlo by to začít krvácet víc a pak by byl průšvih

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 09:28

Tak jak jsi dopadla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 09:36

@StáleKrásně volala jsem na gyndu a tam mi řekli ze pokud to ze me vyloženě neleje, tak ať přijdu zítra, ona to totiž nejspíš může byt i menstruace, která přišla o tři dny dřív tak nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama