tandem

93
4.7.09 13:46

tandem

Ahoj maminky, potřebovala bych prosím poradit :)
Sháním nějaký tandem pro sourozence s rozdílem 20 měsíců, ale podmínkou je že chci na miminko vidět. Mělo by se narodit začátkem března.
Děkuju moc :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24837
4.7.09 15:02

Ahoj, máme ABC Design ZOOM. V základní výbavě jsou dvě sportovní sedačky, hlubokou korbu jsme dokupovali, korba + sport. sedačka se dají libovolně kombinovat po i proti směri jízdy.M.
Pro představu: http://www.batolata.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20106
4.7.09 15:47

Ahoj být tebou, tak klasický tandem nekupuju, starší už se v kočárku asi moc dlouho vozit nebude a co pak s ním…

Viděla jsi už ale tenhle kočárek?
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
4.7.09 16:53

Tak já ještě dodám, že kočárek Phil and Teds máme taky :wink: Kupovali jsme ho hlavně kvůli tomu, že v autě zabere velmi málo místa. Rozhodně je lehký, dobře se ovládá… Jedna z věcí, které mi na něm vadí, je právě přístup k miminku, pokud se jezdí v kombinaci batole + miminko. Když se pak chci k mimču dostat, musím nejdřív vy:,–(it starší dítě, sundat sedátko a pak se doberu k miminku…
Jezdíme s ním od doby, kdy kluci v kočárku oba sedí a Míša pak příležitostně nastupuje a vystupuje, takže pohoda, ale až se nám narodí miminko, budu zase jezdit s tandemem.
Ale rozhodně bude dost mamin, které ti ho budou chválit, asi je to více méně o zvyku a ještě jsem nenašla úplně dokonalý kočárek :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
4.7.09 18:01

Děkuju za odpovědi :)
Tandem určitě kupovat budeme, neumím si představit jak takhle malý dítě zvládne dlouhé procházky, navíc vodím v druhé ruce pitbulla 8)
Chtěla bych koupit nějaký starší a pak ho zase prodat, ale myslím že ten půlrok min ho používat budu.
Na ten ABC jsem koukala, ale nemůžu ho nikde sehnat starší za rozumnou cenu, ale času ještě spousta, třeba se někde objeví :wink:
Vím že PaT si hodně maminek chválí, ale mě se prostě pro mimčo nelíbí, je strašně dole a takový utopený :?
Ještě jsem koukala na Jané, musím vykoumat jestli to jde u nich vozit mimčo k sobě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
4.7.09 18:03

Ahoj,

my meli klasicky tandem. Cili sedacky za sebou, pouze zadni sedacka polohovatelna pro mimi. Rozdil jsme meli 17 mesicu.

Opet budeme chtit skorodvojcata (pokud se podari) az pujde starsi dcera do skoly a tak dost po kocarcich koukam.

Klasicky tandem ma dost nevyhod. Ja jsem tehdy mela asi 60 kg, holky byly droboucke, a presto jsem od ctyr mesicu mladsi nebyla schopna s tim tankem normalne zatacet, ackoliv mel samozrejme predni kolecka otocna. Dale byl problem, ze jsem s nim poradne nevlezla do MHD. Kdybych jela sama, tak mozna jo, ale u nas je to kocarkama narvane neustale. Nakonec se mi uz spatne zvedala predni cast pri najezdu na obrubnik a mladsi dcera v nem stejne rvala. Proste nechtela v kocaru byt. Takze jsme skoncili u kombinace jedna v kocarku a druha za krkem na konika (ta starsi samozrejme) nebo v satku (mladsi). Mela jsem trojkolku, takze jsem kocar v pohode zvladala jednou rukou.

Co znam maminy skorodvojek, tak si nejvic chvalily Jane Powertwin nebo jeste ten klasicky tandem od Jane (nazev si nevzpomenu).

Jinak ja jsem po dlouhodobem pruzkumu zavrhla Phill and Teds, protoze jak jsem ho videla na zivo - ja desne mrnavoucky!!! Ted spis uvazuju, ze na nektere mono kocarky (mutsy, Icoo a tusim bebecar) se daji dokoupit dvojsedaky. Videla jsem jeden takovy nedavno nazivo a ta maminka si to moc pochvalovala.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
4.7.09 18:53

PaT mrňavoučký ? 8O 8O No já nevím, viděla jsem ho v provozu u Lesiny a její kunhůty jsou teda všechno, jen ne droboučké. Dokonce se v něm vozila 6-ti letá Adla co vypadá na 8 let a vešla se :nevim: tak to fakt nevím. Hlavně má super dlouhé opěradlo, což je pro spaní větších dětí fakt super. A bohovsky se sním jezdí. Ale to je jen můj subjektivní názor. Můžeš zkusit Lesinu požádat ť ti kunhůty nafotí v provozu :wink: Jo a ona měla i to Jané tak ti je může srovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
4.7.09 21:59

Re: tandem

Alice píše:
Ahoj maminky, potřebovala bych prosím poradit :)
Sháním nějaký tandem pro sourozence s rozdílem 20 měsíců, ale podmínkou je že chci na miminko vidět. Mělo by se narodit začátkem března.
Děkuju moc :P

mno tak to máš čerstvě počůraný těhu test, ne?? Zatím bych nic nezháněla a v klidu vyčkávala a těhotněla… Sorry za OT… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4425
5.7.09 06:39

Já na PhilandTeds nedám dopustit. Na mimi je krásně vidět, je sice utopené, ale na mě vidí, takže mu to neva :) . Je super ovladatelný a vypadá sice malý, ale není. Dan už má 7 kg a vejde se v pohodě (v zimě tedy nevím). Akorát už mám problémy s nájížděním na obrubník, jsem drobná a kočár s dětmi má tak 35kg. Kdybych ale měla klasický tandem, tak už je vůbec neuvezu. U nás se musí dost po silnici bez chodníku, jinde už Lucka samozřejmě chodí sama.
Akorát nechápu Fragolo , proč musíš sundavat sedátko, abys vyndala mimi? Já ho tam normálně zašoupnu, i když Lucka sedí, a sedátko vůbec nesundavám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
5.7.09 09:29

Aleesho, Ondra občas usne v kočárku a leží pak na tom hlavním sedátku, které sklopím, Míša pak sedí na přídavném sedátku nad ním. Ondra už je poměrně dlouhý, takže mu pak nožky lezou pod tím přídavným sedátkem, zadem bych ho tam už opravdu nenarvala 8O S malým miminem to asi problém není, ale u nás už ano :roll: M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
5.7.09 13:49

Ahojky, souhlasím s Lacenkou, zatím bych to neřešila a kdyby pak bych to řešila skatem. My kočár nechali doma, když Kubovi bylo 18 měsíců, takže než se druhej prcek narodil natrénovali jsme a ani skate jsme nepotřebovali. Jen jsem tím chtěla říct, že to jde. Ale zase znám děti, který se vozí hodně hodně dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
6.7.09 19:58

Ahoj,

já mám děti 1,5 roku od sebe. Malé jsou teď právě 3 měsíce. U nás není vůbec šance, že by starší byl bez kočárku - on mne absolutně neposlouchá, neustále chce do něčeho šťourat, něco zkoumat a odmítá jít vedle mne natož za ruku :twisted: Představa, že stojí na skatu a jdeme např. do Alberta nakoupit - no to je u nás nereálné :cry:

Máme tento kočárek: http://www.caryfuk.cz/…-ruzne-vzory

A musím říct, že jsem spokojená - na mimčo je vidět okénkem ve stříšce. Cena je taky super. Lehce se ovládá, vejdu se s ním do výtahu, složím ho do Fabie combi.

Kdybys k němu chtěla nějaké bližší info, tak napiš SZ, ráda odpovím.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama