Tandemový seskok - reference

1687
10.6.08 17:03

Tandemový seskok - reference

Ahoj holky,

jako dárek k narozením chci pro partnera tandemový seskok. Na netu jsem našla více firem, které toto poskytují.

Chci Vás tedy požádat, zda máte s některou zkušenosti - jak jste s ní byly spokojené.

Díky předem za reference.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2558
10.6.08 20:05

Ahoj Peťo.

Vidím že jsi přemýšlela stejně jako já. Víš manžel má v červenci 30 let a tak jsem mu to chtěla dát k narozeninám. Miluje to, protože byl u paragánů v Chrudimi na vojně - jednotka rychlého nasazení a taky skákal. Chtěla jsem mu to dát dárkem, aby si to připoměl. jsme ze šumperka a tady nad námi se právě tandem skáče. Když jsem mu o tom řekla, tak by byl moc rád, byl úplně pryč z toho, ale asi po 2-3 dnech si to rozmyslel a řekl, že radši ne, že má rodinu a milion krát se padák otevře a on že má rodinu a že nás nechce ztratit, takže z dárečku nebylo nic.

Doufám, že ti tady někdo poradí - já musím vymýšlet dál :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
10.6.08 21:33

Manžel ode mě dostal tandem a byl nadšený. Řikal, že to byl neskutečný zážitek a klidně by šel do toho hned znovu. Tady pár fotek na ukázku, kdybys chtěla mrknout http://www.mvancurova.estranky.cz/…emovy-seskok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
10.6.08 22:04

ahoj, skákala jsem s Jump Tandem v Prostějově, bylo to supeeer:) až našetřím, jdu do toho znova.

iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9760
7.4.14 19:17

Ahoj, oživím, také hledám zkušenosti, obecně (poletim poprvé) i konkrétně s místem :) Máme koupený tandemový seskok a můžeme si vybrat letiště, já už jen váhám mezi Dlouhou Lhotou a Hořovicema. Na tu Příbram tady čtu i na miminu chválu víckrát, super :) A neskákal jste někdo v těch Hořovicich taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19110
7.4.14 20:15
@bozuzu píše:
Ahoj, oživím, také hledám zkušenosti, obecně (poletim poprvé) i konkrétně s místem :) Máme koupený tandemový seskok a můžeme si vybrat letiště, já už jen váhám mezi Dlouhou Lhotou a Hořovicema. Na tu Příbram tady čtu i na miminu chválu víckrát, super :) A neskákal jste někdo v těch Hořovicich taky?

Ahoj, pribram nebo kolin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19110
7.4.14 20:20
@bozuzu píše:
Ahoj, oživím, také hledám zkušenosti, obecně (poletim poprvé) i konkrétně s místem :) Máme koupený tandemový seskok a můžeme si vybrat letiště, já už jen váhám mezi Dlouhou Lhotou a Hořovicema. Na tu Příbram tady čtu i na miminu chválu víckrát, super :) A neskákal jste někdo v těch Hořovicich taky?

Jen ještě doplním - tohle jsou letiště, kde to „frčí“. Hořovice jsou menší, je to tam horší s tím, že nevíš kdy půjdeš na skok. V příbrami přijdeš a co hoďka, v sezóně i častěji je výsadek, takže pokud můžeš, jdi do příbrami, zvlášť jestli je to tandem. Navíc je tam lepší výhled na orlík a temelín, jestli viditelnost dá (ale je pravda, že první skoky asi budeš mít jiný starosti než koukal kolem sebe :) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9760
7.4.14 20:44

@Chauvinist díky! Taky se právě zatim víc kloníme k Příbrami. Ty Hořovice jsem byla zvědavá spíš proto že jsou od nás nejblíž a tolik sem o nich nečetla. Ale máš pravdu i s těma termínama je Příbram lepší, hořovice mají jen vikendy ob 14 dní.
Juu Temelín to budu zvědavá ale to jestli otevřu oči haha, tak tipuju že ho začnu vzpomenout vyhlížet až budu vědět jistotu že je otevřený padák a na zem tak 4cm :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19110
7.4.14 20:48
@bozuzu píše:
@Chauvinist díky! Taky se právě zatim víc kloníme k Příbrami. Ty Hořovice jsem byla zvědavá spíš proto že jsou od nás nejblíž a tolik sem o nich nečetla. Ale máš pravdu i s těma termínama je Příbram lepší, hořovice mají jen vikendy ob 14 dní.
Juu Temelín to budu zvědavá ale to jestli otevřu oči haha, tak tipuju že ho začnu vzpomenout vyhlížet až budu vědět jistotu že je otevřený padák a na zem tak 4cm :D :D

Užij si to :) Při prvním skoku teče adrenalin ušima, takže sice ti T-M bude ukazovat, co můžeš vidět (brdy-radar, doly na bytízu, orlik, temelin pri dobre viditelnosti, zamek svata hora a dobris - to jsou takove orientacni body z hladiny otevreni), ale az budete bezepcne „viset“ a i tak si to podle me moc pamatovat nebudeš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9760
7.4.14 21:13
@Chauvinist píše:
Užij si to :) Při prvním skoku teče adrenalin ušima, takže sice ti T-M bude ukazovat, co můžeš vidět (brdy-radar, doly na bytízu, orlik, temelin pri dobre viditelnosti, zamek svata hora a dobris - to jsou takove orientacni body z hladiny otevreni), ale az budete bezepcne „viset“ a i tak si to podle me moc pamatovat nebudeš :)

Já sem nejvíc zvědavá (a zároveň nejvíc bojim) na ten volný pád :mrgreen: To jestli přežiju, tak už všechno :mrgreen: A ty skáčeš pravidelně? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19110
7.4.14 21:15
@bozuzu píše:
Já sem nejvíc zvědavá (a zároveň nejvíc bojim) na ten volný pád :mrgreen: To jestli přežiju, tak už všechno :mrgreen: A ty skáčeš pravidelně? :)

Volný pád je na tom to nejlepší. Uvidíš, jakmile se to rozjede (tak 5 sekund po výskoku), spadne z tebe veškerej strach a až si dole kecneš, budeš se smát na celý kolo.
Teď už sem dlouho neskákal, budu někdy muset zas obnovit. :) Ale na příbrami na letišti sem tam bývám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9760
7.4.14 21:24

@Chauvinist tak třeba tam zrovna i budeš až budu 5s po výskoku místo zbavení strachu řvát tam dolů svoje poslední přání hih :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19110
7.4.14 22:21
@bozuzu píše:
@Chauvinist tak třeba tam zrovna i budeš až budu 5s po výskoku místo zbavení strachu řvát tam dolů svoje poslední přání hih :mrgreen:

Nebudu, skákat chodím do kolína, když už :)
Ale buď v klidu, bude se ti to líbit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3205
7.4.14 23:04

Jednoznačně Příbram :-))) Jen doporučuju zkontrolovat zapůjčené brýle, jednou jsem je měla děravé a zjistila to až při seskoku, nemohla jsem se přes ten fičák vůbec dívat jedním okem :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
7.4.14 23:09

@bozuzu příteli jsem teď taky koupila k třicátinám tandem, ale v Plzni. V Příbrami jsme měli vyhlídkový let. A co se týče tandemů, tak to tam ten den frčelo jeden po druhém :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama