Tantrické kurzy

Anonymní
18.12.19 14:18

Tantricke kurzy

Zdravim :mavam:
Mohl by nekdo doporucit nejaky tantricky kurz, s kterym ma zkusenosti? :) Nasla jsem na slevomatu, ale recenze jsou pouze k masazim. Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1720
18.12.19 14:41

Na slevomatu to bude určitě kvalita.. :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 15:31

@Zwetta diky za nicim neprinosnou odpoved :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
1720
18.12.19 15:39

Nemáte zač, tou nepřínosnou odpovědí jsem měla na mysli holý fakt, že tam moc s kvalitou počítat nemůžete, kor v tomhle případě.. ;) :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16044
18.12.19 15:59

@Zwetta Tak Slevomat je jen prostředník - o kvalitě jednotlivých firem nabízejících tam služby to nijak nevypovídá. Pro většinu z nich je to jen reklama :nevim: Běžně tam nabízejí slevy slušné podniky, kavárny, restaurace, herny, hotely :nevim: Je to jako hanit třeba Kaufland, protože měli hnusnou pizzu Ristorante :nevim:
Nicméně k dotazu, zakadatelko, spíš bych hledala kurzy v okolí a dohledala postupně recenze. Zkušenost nemám :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
18.12.19 16:01
@Anonymní píše:
Zdravim :mavam:
Mohl by nekdo doporucit nejaky tantricky kurz, s kterym ma zkusenosti? :) Nasla jsem na slevomatu, ale recenze jsou pouze k masazim. Dekuji :kytka:

Pošli mi SZ. V mém tipu snad najdeš, co hledáš.

• Citovat
  • Nahlásit
1720
18.12.19 17:29
@unuděná píše:
@Zwetta Tak Slevomat je jen prostředník - o kvalitě jednotlivých firem nabízejících tam služby to nijak nevypovídá. Pro většinu z nich je to jen reklama :nevim: Běžně tam nabízejí slevy slušné podniky, kavárny, restaurace, herny, hotely :nevim: Je to jako hanit třeba Kaufland, protože měli hnusnou pizzu Ristorante :nevim:
Nicméně k dotazu, zakadatelko, spíš bych hledala kurzy v okolí a dohledala postupně recenze. Zkušenost nemám :mavam:

nezlob se, ale já si toho v minulosti přes slevomat koupila docela dost, přes wellness pobyt až po epilaci chloupků v salónu, masáž nebo jídlo v restauraci, a když to shrnu, kvalita všeho průměrná, někdy dokonce podprůměrná, takže si stojím za tím, co jsem napsala v předchozím příspěvku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16044
18.12.19 17:53

@Zwetta Ale chápeš, že to není jejich chyba? Je tvoje, že sis nenašla na dané firmy recenzi, než jsi něco koupila :nevim: Já mám třeba skvělou zkušenost s firmami na výrobu fotek, kalendářů a fotodárků, běžně přes Slevomat kupujeme zlevněné vstupné do bazénů a aquaparků (často je tam třeba Šutka, Čestlice), heren (Funpark, Toboga, Brumbambule apod)., i různé únikovky a zážitky. Jednou jsme byli v indické restauraci, to bylo slabší, ale pak zase na burgeru nebo sushi a vše v pohodě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1720
18.12.19 18:09
@unuděná píše:
@Zwetta Ale chápeš, že to není jejich chyba? Je tvoje, že sis nenašla na dané firmy recenzi, než jsi něco koupila :nevim: Já mám třeba skvělou zkušenost s firmami na výrobu fotek, kalendářů a fotodárků, běžně přes Slevomat kupujeme zlevněné vstupné do bazénů a aquaparků (často je tam třeba Šutka, Čestlice), heren (Funpark, Toboga, Brumbambule apod)., i různé únikovky a zážitky. Jednou jsme byli v indické restauraci, to bylo slabší, ale pak zase na burgeru nebo sushi a vše v pohodě :nevim:

svým příspěvkem jsem jen chtěla říct, že na slevomatu je větší pravděpodobnost, že ta spokojenost bude menší. Kvalitní zboží, služby atd. takovou reklamu, jako je slevomat, nepotřebují. Toť můj názor. A jestlo se nemýlím, tak toto je diskuze veřejná, takže není potřeba opravovat každý můj názor na ten tvůj správný ;) :)
Tímto ale neříkám, že na slevomatu člověk nic kvalitního nenajde, jen víc riskuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 21:30

Ja vim jak slouzi slevomat :nevim: proto jsem se taky sla zeptat sem, ze jo :nevim: a neobjednavala to tam :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat