Taška na kočár - jak uchytit

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kotatko03
Echt Kelišová 8877 příspěvků 22.07.19 12:50
taška na kočár - jak uchytit

Ahoj děvčata,
mám kočárek podobného typu, jako je na obrázku. A můj dotaz zní: jak ke kočárku s touto rukojetí připevnit přebalovací tašku? Tak aby nesklouzávala? Vím, že jsou různé úchyty na principu suchého zipu, ale opravdu drží? Má někdo zkušenost? Ideálně odkaz na konkrétní typ úchytů, které drží? Klidně hoďte i odkaz na tašky, které máte a jste spokojené. Potřebuji elegantnější ale praktickou tašku.

Děkujuuuu :D

Reakce:
Heivka
Závislačka 4353 příspěvků 22.07.19 12:59

@Kotatko03 Tak tady bych se asi spolehla na originální tašku výrobce, to madlo má dost velký sklon a nevidím tam nic o co by se taška mohla zachytit.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12791 příspěvků 22.07.19 13:04

Pokud nenabízí originální tašku výrobce, koupila bych jakoukoliv a vozila v košíku pod kočárkem

Kotatko03
Echt Kelišová 8877 příspěvků 22.07.19 13:19
@Heivka píše:
@Kotatko03 Tak tady bych se asi spolehla na originální tašku výrobce, to madlo má dost velký sklon a nevidím tam nic o co by se taška mohla zachytit.

Ano, není o co ji zachytit, to je právě ten problém. Pokud vím, tak výrobce tašku nenabízí a proto hledám alternativní řešení :palec:

Heivka
Závislačka 4353 příspěvků 22.07.19 13:24

@Kotatko03 tak v tom případě bych buď našla jiný typ kočárku, nebo přebalovací batoh. Jinak mě se nejvíc osvědčila skládací taška z Decathlonu, ale ta elegantní opravdu není.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 22.07.19 13:53

Ano mam na suchy zip drzaky a opravdu drzi uplne pevne. mam tyto drzi uz druhy rok: https://www.nejbaby.cz/…kocarku-kov/
dalsi asi hodne dobre ma firma cikcak. Ikdyz ma fakt velky sklon ta rukojet…jinak tasky se mi hodne libi Skiphop

chaela
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 22.07.19 13:56

Zkus ty suchý zipy. Ono to sice klouzat bude, ale zastaví se to o ten kočár. Na zem ti taska nespadne. Taky jsem tak jezdila a problém jsem neměla.

jakanas
Kelišová 6513 příspěvků 14 inzerátů 22.07.19 13:59

Používáme takové čudlíky. Do madla se vyvrtá 5mm dírka, trhacím nýtem ho připevníte. Jde to jak do oceli, hliníku tak i rovnou do madla ( ekokůže) a k tomu potom toto trojúhelníkové ouško na tašku.
2× ouško + 2× čudlík + 2× nýt = 100Kč a dvě minuty práce.

Na stejný čudlík se dá potom přidělat i držák na pití. ( proto máme na rukojeti dva)

Váš příspěvek
Reklama