Táta někoho má

Anonymní
11.5.20 22:23

Táta někoho má

Ahoj, je mi 19. Před pár dny jsem jela ze školy a viděla jsem tátu s cizí ženskou v autě. On si mě všiml, pár minut na to mi volal, kde jsem atd. Hrála jsem hloupou, aby si nemyslel, že jsem ho viděla a pak jsem se zeptala, kde je on a on zalhal. Pár měsíců se choval divně, přespával v práci, když jsme byli sami doma, tak odešel třeba ráno a vrátil se až odpoledne, když jsem se ho ptala, kde je, tak mi řekl, ať nejsem zvědavá. Od mamky vím, že si maže zprávy atd.
Tak jsem s ním o tom chtěla mluvit. Řekla jsem, že jsem ho viděla a kdo to byl atd. Zase mi lhal (šlo to dobře poznat), že vezl známou a když jsem se zeptala na její jméno tak nedokázal odpovědět. Já tu známou poznala v autě, je to spolupracovnice. Řekla jsem ať aspoň mamce řekne pravdu.
Bohužel jsem z toho hodně špatná i na můj věk a mamče jsem řekla, co jsem viděla ať se ho na to zeptá a ujasní se to. I jí lhal. Teď mám pocit, že je vše má vinna. Doma se totiž nic neděje, táta se nepřiznal a mamka toho moc nenadělá. Svěřila se mi, že i předtím měla podezření. S mamčou máme velmi hezký vztah, proto jsem ji to i řekla, nechtěla jsem být tátovo kumpán. S tátou mám takový vlažný vztah. Vždy hodně pracoval, finančně zajistil ale jinak vše dělala mamka. Proto mi to je i líto, že když má doma, tak skvělou ženskou, tak si ji neváží. Nebere ji na výlety, chce být jen doma, ani neuklidí a ani moc nepomáhá, je někdy dost cholerickej a mamka pak z toho je špatná. Mrzí mě to, nechci a ani nebudu se do jejich manželství plést.
Jen jsem se asi potřebovala vypsat a omlouvám se za dlouhé čtení.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Pvln34
11.5.20 22:39

Zachovala si sa správne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.5.20 22:41

Ahoj, vím jak ti asi je… na tátovu nevěru jsem přišla když mi bylo 10…bohužel trvá dodnes, mamka s tím nic nedělá…Je to těžké, ale zkus to pustit z hlavy :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
221
11.5.20 22:42

Můj táta mamku podváděl skoro celé manželství. Mamka to věděla, ale snažila se udržet rodinu za každou cenu kvůli dětem. Dlouhých 22let. Rozvedli se v době, kdy jsem měla už ročního syna. Mamka teď žádného chlapa po těch zkušenostech nechce. Už je to přes šest let, co jsou rozvedený. Být tvojí mamkou, asi se v tom vztahu netrápím. I ona má přeci právo na pěkný vztah. :nevim:. Kor, když má oporu v tobě :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.20 22:48

Ahoj, píšeš o své mamce moc hezky! Máte krásmý vztah a toho si moc važ. Můj táta si před rokem udělal dítě s jinou a tak se provalila jeho dlouhodobá nevěra. Všichni jsme k tomu byli slepí a nechtěli jsme věřit. Je dobře, že jste na to přišli teď. Určitě by si to vaši měli vyjasnit než to dopadne jako u nás. Když se teď snažíme v rodině vztahy urovnat je to už skoro nereálné a dost smutné. Táta se především musí rozhodnout co skutečně chce. Vůči vám je to nefér. Věřím, že byste to i bez něj s mamkou zvládli, ale pro mamku to musí být těžké chtit po něm rozhodnutí buď a nebo, protože i když to vypadá, že táta nepomáhá, tak táhnout domácnost sama je těžké. Máma se možná bojí že by to nezvládla nebo se bojí samoty a nebo ho má prostě moc ráda. Každopádně raději věří jeho lži i když ví, že to není pravda. Sama nevím co ti poradit. Je to těžká situace. Možná bys měla tátovi třeba na rovinu napsat to co sem, že je máma skvělá a nerozumíš tomu proč to dělá. A taky že si to nezaslouží. Třeba se v něm pohne svědomí a s koleginí to rozpustí. Sama ale netuším co se takovým chlapům ho í hlavou. Mně už je 30, ale mám stejně staré sestry jako ty. Já mám už svoji rodinu, ale sestry ne a ty tátova nevěra hodně zasáhla. Tak přeju hodně sil, ať to zvládnete. Zníš jako moc fajn holka! Vezmi mamku na výlet ty, bude mít radost :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 22:54

@Stitch 2019 Já se snažila o tom s ním mluvit, ale prý nikoho nemá. Ale nedokázal se na mě podívat a vím, že lhal.

• Nahlásit
  • Citovat
24715
11.5.20 23:28
@Anonymní píše:
@Stitch 2019 Já se snažila o tom s ním mluvit, ale prý nikoho nemá. Ale nedokázal se na mě podívat a vím, že lhal.

Udělala jsi, co jsi mohla. Dál bych se do toho nepletla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.20 23:32

Je to srab teda :(. Když má koule podvádět, měl by mít koule na to to přiznat. Pro mě je většinou snažší věci napsat. Líp je zformuluju a nenechám se umlčet. Tak to můžeš zkusit ještě i tak.. Možná by ale bylo lepší nejdřív to probrat ještě jednou s mamkou. Kdyby se ti povedlo z něj vytáhnout pravdu, mohl by to být konec jejich vztahu a máma možná teď není připravená pravdu slyšet. Zeptej se mámy jestli ji nevadí, že se do toho mícháš. Že chceš ale znát pravdu a víš, že táta lže. Třeba to chce mamka vyřešit sama. Hlavně ale mamku podpoř! Bude tě potřebovat! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24715
11.5.20 23:35
@Stitch 2019 píše:
Je to srab teda :(. Když má koule podvádět, měl by mít koule na to to přiznat. Pro mě je většinou snažší věci napsat. Líp je zformuluju a nenechám se umlčet. Tak to můžeš zkusit ještě i tak.. Možná by ale bylo lepší nejdřív to probrat ještě jednou s mamkou. Kdyby se ti povedlo z něj vytáhnout pravdu, mohl by to být konec jejich vztahu a máma možná teď není připravená pravdu slyšet. Zeptej se mámy jestli ji nevadí, že se do toho mícháš. Že chceš ale znát pravdu a víš, že táta lže. Třeba to chce mamka vyřešit sama. Hlavně ale mamku podpoř! Bude tě potřebovat! :hug:

Táta by to řešit s dcerou neměl. Měli by si to vyřešit s mámou a ji do toho netahat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.20 23:42

@Russet asi jo no. Ale chápu zase že nechce jen přihlížet jak táta mámě ubližuje. Přecijen je to i její nejbližší rodina a jí to taky ubližuje - takže do toho co mluvit na druhou stranu má :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
11.5.20 23:45

Nech to být! Není to tvůj život, ale jejich.

• Nevíš co mezi nimi je, jestli i mamka někoho nemá, jaký je jejich intimní život…
  • Nevíš co sama budeš v životě řešit.
  • A neptej se na věci na které nechceš znát odpověď.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24715
11.5.20 23:51
@Stitch 2019 píše:
@Russet asi jo no. Ale chápu zase že nechce jen přihlížet jak táta mámě ubližuje. Přecijen je to i její nejbližší rodina a jí to taky ubližuje - takže do toho co mluvit na druhou stranu má :nevim:

Máma možná ví, že má milenku. Možná se tak dohodli. Nebo rezignovala. Nechce nic řešit. Opakuji - dcera by neměla být zatahována do problemů jejich manželství. Nevylepší jim ho. Podělali si ho sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1822
12.5.20 07:10

On teď žel přemýšlí semenem. Neodolal pokušení.

@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 19. Před pár dny jsem jela ze školy a viděla jsem tátu s cizí ženskou v autě. On si mě všiml, pár minut na to mi volal, kde jsem atd. Hrála jsem hloupou, aby si nemyslel, že jsem ho viděla a pak jsem se zeptala, kde je on a on zalhal. Pár měsíců se choval divně, přespával v práci, když jsme byli sami doma, tak odešel třeba ráno a vrátil se až odpoledne, když jsem se ho ptala, kde je, tak mi řekl, ať nejsem zvědavá. Od mamky vím, že si maže zprávy atd.
Tak jsem s ním o tom chtěla mluvit. Řekla jsem, že jsem ho viděla a kdo to byl atd. Zase mi lhal (šlo to dobře poznat), že vezl známou a když jsem se zeptala na její jméno tak nedokázal odpovědět. Já tu známou poznala v autě, je to spolupracovnice. Řekla jsem ať aspoň mamce řekne pravdu.
Bohužel jsem z toho hodně špatná i na můj věk a mamče jsem řekla, co jsem viděla ať se ho na to zeptá a ujasní se to. I jí lhal. Teď mám pocit, že je vše má vinna. Doma se totiž nic neděje, táta se nepřiznal a mamka toho moc nenadělá. Svěřila se mi, že i předtím měla podezření. S mamčou máme velmi hezký vztah, proto jsem ji to i řekla, nechtěla jsem být tátovo kumpán. S tátou mám takový vlažný vztah. Vždy hodně pracoval, finančně zajistil ale jinak vše dělala mamka. Proto mi to je i líto, že když má doma, tak skvělou ženskou, tak si ji neváží. Nebere ji na výlety, chce být jen doma, ani neuklidí a ani moc nepomáhá, je někdy dost cholerickej a mamka pak z toho je špatná. Mrzí mě to, nechci a ani nebudu se do jejich manželství plést.
Jen jsem se asi potřebovala vypsat a omlouvám se za dlouhé čtení.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
12.5.20 08:36

Je to smutný a o to horší to je, když to člověk zjistí prakticky ještě v dětském věku. Je mi jasný, že se tím trápíš, ale udělala jsi pro to maximum, aby si to vyjasnili. Závidím ti vztah s mamkou. Možná bych jí řekla, že pokud by chtěla tátu opustit, že má ve mně velkou oporu, že bych jí se vším pomohla, i třeba s financemi, a že by mi nevadil rozvod. Myslím, že tvoje mamka by tátu neopustila, i kdyby na tu nevěru přišla sama a měla k tomu důkaz…Zkrátka strach z neznáma, jestli to zvládne, už si na takový život a zajištění zvykla, atd. Dává zkrátka přednost pohodlnosti a jednoduššímu řešení před novými začátky. Třeba to nevnímá tak dramaticky jako teď ty, i když jí to taky jistě mrzí. Ale mamce si dala zkrátka možnost volby, a to je to nejdůležitější. Už je jen na ní, jak to uchopí. Co se týká táty, tak on si ani neuvědomuje, co tím způsobuje. Jedna věc je podvádění manželky, ale druhá věc je, že pokud ti bude lhát, nic ti nevysvětlí, tak zřejmě časem o tebe přijde, protože se s ním budeš chtít bavit méně a méně…Zkus to opravdu vytěsnit, už si pro to udělala maximum a je jen na rodičích, jak se začnou chovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.20 08:49

Ahoj, je mi 19. Před pár dny jsem jela ze školy…

jasně, když jsou školy zavřené, jasný fejk a vy mu na to skáčete, tak jako všechny ostatní diskuze, které jsou fejkové a smyšlené nesmysly, aby z vás, co sem píšete, získávali admini a jiní, osobní informace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama