tatinek na prvnim miste

74
3.10.07 14:11

tatinek na prvnim miste

Mam takovy malicky problem, spise me jen zajima,zda je to u nekoho stejne. Mam dva kluky a ten mensi ( 11 mesicu) se zacal posledni dobou vice fixovat na tatinka. Od te doby, co mel dovolenou a travil s nim vice casu nez ostatne, uprednostnuje jeho. Je velmi stydlivy, jde jen ke mne ci k nemu, ale jakmile tatinek vstane ci odnekud prijde) , maminka neexistuje a chce jen k nemu. Ono to je pro me na jednu stranu lepsi, ze na mne nevisi cely den a mam cas i na starsiho, ale precejenom to trochu zaboli. Clovek se o nej stara, v noci s nim nespi, nosi ho a pak prijde tatinek a maly nechce od nej ke mne. Ale kdyz si dobre vzpominam, delal to same i starsi syn, kdyz byl v jeho veku. Je mozne, ze kluci okolo toho roku nejak vice potrebuji tatu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5811
3.10.07 14:37

Ano, taky jsme měli tatínkovací období :wink: (a vnímám ho pozitivně v tom smyslu, že si chlapi vytvořili vztah - manžel na miminka moc není, ale když se na něj vrhl roční minichlap s pokřikem tata , to bylo něco jiného)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
3.10.07 14:39

Ahoj, mladsi dcera taky uprednostnuje tatinka…ale ona s nim delsi dobu sama nikdy nebyla, tak nevim cim to je. Proste tata je lepsi…Ale zda se mi, ze starsi dcera to mela taky tak a od dvou let je pro zmenu maminac…uvidime jak se vyvine u druhe dcerky.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
3.10.07 15:19

Ahoj,

my jsme tak od roku taky na tátu :D

Když jde malej spát, tak ukazuje na manželovu postel a říká „tata hajat“ a ráno, když se vzbudí potřebuje taky nejdřív tátu a pak teprve „mama mňam“ :D No a když je doba návratu z práce, tak stojí za oknem a na každý auto křičí „tata brm“. A pak jak je doma, tak mámu potřebuje jenom na „mňam“, „kakat“ a „hají“ :D

Ale musím říct, že mně to vůbec nevadí, spíš naopak, lepší než kdyby o tátu nestál. Předpokládám, že přijde ještě mámovací období, ale kdyby ne, tak to jako problém rozhodně neberu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
3.10.07 18:57

Ahoj, já mám teda uplně jinou zkušenost. Náš první chlapeček (brzy 4 r.) tátu uznává, miluje, těší se na něj, zdá se, že i víc poslouchá, ale že by se k němu vrhal, hrnul apod. to ne. Mého manžela to moc mrzí, ale doufá, že brzy odmaminkovatí - což já už taky (kam se hnu, tam je - přitom je velmi společenský, není to žádný stydlín). Mladší (1,5r) se zdál, že to bude jiné, ale pomalinku kopíruje staršího brášku 8) Ze svého okolí mám vypozorováno, že opravdu kluci jsou spíš na maminky a holčičky (od určitého věku) zase na tatínky. Ale jak je vidět, není to pravidlem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
3.10.07 19:58

Jejda, buď ráda, aspoň si na chvíli odpočineš 8) Chápu, že to zabolí, ale co bych za to dala… malá totiž má přesně opačné období - nenechá se od tatínka ani ponosit ani pomuckat ani nakrmit ani vykoupat ani… ani nic :? Netrvá to zatím dlouho, ale o to je to intenzivnější :twisted: Už jsem z toho unavená, manžel trošku smutný, i když ho ujišťuju, že je to normální.. tak doufám, že to brzo přejde a nebudem to muset lámat přes koleno řevem, protože opravdu chci občas někam vyrazit aspoň na chvilku sama, že :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
3.10.07 20:44

jojojo

Ano i my si tim doma prosli. Od roka tatinek a od dvou maminka…je to sila…Do dvou let vsechny oslovoval…babicky dedy tatinka psa atd…mama nerekl…od dvou let? Mamiko moje, mamiko moje…od rana do vecera mamika. Kdybys vedela, jak mne to bylo lito…rok jsem nespala kvuli kojeni, dalsi rok kvuli blbemu spani…a on se radeji naucil volat na naseho psa :-D

A ted? kez by se to vratilo hehehe…dnes jsme se sli koukat na auto a ja si ani nemohla sednout za volant, protoze byl cely ubekany ze mu jako odjedu, parada :(

Este rok a uvidis :)

Nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama