Tažná tyč trailgator

2529
23.3.09 16:31

Tažná tyč trailgator

Ahoj prosím používáte někdo tažnou tyč.Máme 4,5 letou holku a na sedačku už se nám zdá těžká tak si tyč chceme koupit jaké s ní máte zkušenosti.Je lepší připojovat kolo dvanáctku nebo dvacítku.Zdá se vám bezpečné ježdění s tyčí.
Dík za zkušenosti ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
23.3.09 16:39

Ahoj, my jí máme a jsme s ní moc spokojení. Synek sedí a šlape, takže taky trochu sportuje a není mu zima jako při pasívním sezení v sedačce. Učí se držet rovnováhu, posiluje nohy. Tyč je bezpečná, neměj strach. Jen musíš dítku napoprvé vysvětlit, že slézání musí nahlásit předem, aby Ti nevystupovalo za jízdy… :roll: Magda

• Nahlásit
  • Citovat
29628
23.3.09 16:41

Ahoj, odjezdili jsme na tyci cely leto. Kolo je asi lepsi ta 12, 20 mi prijde dost velka. Nezkousela jsem to, ale mam pocit, ze to jde az do 18. A tvoje 4 letacka jezdi uz na 20?
Jinak bezpecnejsi to rozhodne je, ja bych se jinak na cesty, kde je trochu provoz, neodvazila. Ani na rusnejsi cyklostezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
23.3.09 17:05

Jo jezdí občas i na dvacítce ale má radši ještě tu dvanáctku ale řikala jsem si že na tý tyči by si na tu dvacítku nenásilně zvykala zatím se na ní trochu bojí ale máme jí po bráchovi tak když občas chce tak jí bereme.
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2415
23.3.09 18:12

Ahoj Zuzko,
my jsme tyč zakoupili minulé jaro a mohu jen doporučit - náš Tomík, kterému bylo zrovna pět se trochu bál rychlejší jízdy, i když na kole už jezdil sám. Tyč mu pomohla, že si zvykl na jízdu v normálním tempu. Jezdíme v lehčím terénu mimo rušné silnice a nebyl to problém. Opravdu jsme si to užili. Jo, abych nezapomněla, kolo měl 12.

Ahoj

LuckaH

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
23.3.09 18:24
zuzan píše:
Jo jezdí občas i na dvacítce ale má radši ještě tu dvanáctku ale řikala jsem si že na tý tyči by si na tu dvacítku nenásilně zvykala zatím se na ní trochu bojí ale máme jí po bráchovi tak když občas chce tak jí bereme.
ZUZAN

Tak to si moc nedovedu predstavit, mne se zda pro 5ti letaka velka i 18 :D A to neni zrovna prcek. Tak kdyz mate doma obe kola, muzes to zkusit. To predni kolo musi byt ve vzduchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
23.3.09 18:45

My na tyci odjezdili cely minuly leto, kolo mel syn 16 a uplne v pohode, v kopcich trosku pomahal slapanim… bezpecny to je, to se bat nemusis, jen vysvetlit, ze musi hlasit ze chce vystoupit a pro toho kdo veze plati zesiroka najizdet do zatacek a moc neklopit (manzelovi se povedlo parkrat Taju vyklopit :lol: , ale ani tak se nic vaznyho nestane, ta tyc drzi).
Jinak ted jsme koupili synovi 20 a mela by tam jit i ta, ale to uz je fakt maximum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
23.3.09 23:12

Samozřejmě že jí to kolo větší je ale na tý tyči zas na tom tak nezáleží že nedosáhne dost na zem nebo jo.Ona je takovej divoch na kole jezdila bez koleček už ve 2,5 roku as ničím si hlavu neláme když to zvládne brácha tak já taky to stejný platí pro lyže plavání ,brusle kdo se bojí jsem nejvíc já.
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
24.3.09 15:11

ahoj vsem,
musim pridat svuj opacny nazor na tento vyrobek. koupili jsme minuly rok tuto tyc za kolo - jezdime hodne a casto a dcera se take uz do sedacky nevesla. tuto tyc nabizelo snad 100 procent obchodu, takze nam nezbyvalo nez ji koupit take. koupili jsme ji na dovolenou zaroven s dalsimi dvama rodinami, ktere si ji take zakoupili. nikdo jsme nebyli ale spokojeni. my jsme tyc i reklamovali a po prutazich jsme dostali penize zpet.
Tyc se pripevnuje jako kov na kov - takze po detskem kole klouze a snad vsechny, ktere jsme s tyci potkali meli vice ci mene deti naklonene na jednu stranu, ikdyz nepatrne (deti z kola samozrejme nepadali, ale uchyceni detske kolo poskrabe a nam navic i posunulo stred zadniho kola…). az se pujdete na tyc do obchodu podivat, tak at se na toto uchyceni manzel podiva, jestli se mu zda ok - tohle je podle me nejvetsi slabila teto tyce.
Jinak si myslim, ze tazna tyc obecne je bezpecna vec a budeme ji porizovat letos znovu, ovsem zkusime jinou znacku. mam vyhlidlou bud tyc Kettler nebo svycarskou FollowMe.
Tolik moje bohuzel negativni zkusenost.

pekny den vsem,

ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
24.3.09 15:58

Tak já připíšu další pozitivní :wink: .
Trail Gator máme od loňska. Dcerka se počátkem jara naučila jezdit sama na kole 12, to jí byly necelé 4. Protože byla (a pořád je) celkem čahoun, koupili jsme jí kolo 16 a léto a podzim strávila s tatínkem na výletech. Na kole jela sama a když byl velký kopec nebo provoz, manžel si ji jednoduše připojil na tyč. Těžší úsek zvládli spolu a pak ji zase odpojil. Stejně tak na tyči „odpočívala“, když byla unavená. Letos už se moc těší, až se oteplí a bude moci zase jezdit.
Manžel je fanda do kol a s tyčí je spokojený, tak bych se tohoto modelu nebála. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.5.09 12:16

ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost se zařízením Followme - je to tažné zařízení pro dětské kolo, teď nějaká novinka. Dítě se připojí ke kolu dospělého azároveň můžete mít i sedačku s druhým dítětem a když chce dítě jet samo, jednoduše se „odcvakne“ a jezdí samo. Moc o tom nevím a hlavně nevím, jestli je to dobré. moc dík

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama