odrážedlo v akci ve Schleckeru

1490
9.2.09 20:44

odrážedlo v akci ve Schleckeru

Ahojky,
holky uvažuji o koupi odrážedla a tento týden mají akci ve Schleckeru. Nemáte někdo stejné a už s ním zkušenost? Nebo raději koupit něco jiného? Nerada bych vyhodila peníze, ale zase ta cena je lákavá… (malý má 2 roky a 3 měsíce).Díky.
pet

http://www.droxi.cz/…ualni-letak/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.2.09 23:20

No já bych ti odrážedlo doporučila, syn jej měl a vyřádil se na něm. Asi bych se zašla kouknout, jestli není moc fórové. Celkem mě překvapila ta zadní brzda a posouvací sedadlo (tím myslím i dopředu-dozadu kromě nahoru-dolů) - to jsme na odrážedle neměli. Je fakt, že brzda mi tam chyběla ale těžko říct, jestli ji dvouleté dítě pochopí. Takže, jestli bude vypadat trochu solidně, tak bych do něj šla. Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
10.2.09 08:48

Mně příjde dobrý, ale jasně, že to chce prohlídnout, co to vydrží. .
My jsme ve vašem věku přesedlali z motorky na kolo s kolečky, v necelých 3 letech pak jezdila bez koleček, tak jen nevím, jestli to nebudute mít jen na chvíli ..ale možná se právě chcete kolu s kolečky vyhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
10.2.09 11:17

Ahoj, my ho máme je to Hudora, myslím, že je to rakouský.
Je dobrý, akorát tě upozorňuju, že je hodně vysoký, takže pokud to chceš pro dvouletý dítě, tak si myslím, že nohama nedosáhne na zem, myslím, že nejmenší výška je 38 cm. Naše holka je veliká a taky jsme jí ho koupili až ve třech letech.
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
10.2.09 11:21
vladkaaa píše:
Mně příjde dobrý, ale jasně, že to chce prohlídnout, co to vydrží. .
My jsme ve vašem věku přesedlali z motorky na kolo s kolečky, v necelých 3 letech pak jezdila bez koleček, tak jen nevím, jestli to nebudute mít jen na chvíli ..ale možná se právě chcete kolu s kolečky vyhnout.

Lucka na tom začala jezdit ve třech letech a pak po 14 dnech jsme jí koupili kolo bez koleček a v pohodě jezdí na kole. Teď to střídá, tohle odrážedlo je fajn v zimě, kdy se nedá jezdit na kole, a hlavně narozdíl od kol je to hodně lehoučký, takže i když to dítě na prochajdě přestane bavit, tak to v pohodě doneseš domů.
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
10.2.09 11:26

Taky bych ho omrkla, jak vypadá, ale jinak princip je super. Přechod na normální kolo je pak hračka. Moc doporučuju.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
EN
23
10.2.09 13:33

vypadá dobře, náš syn má podobné asi od tří let (teď je mu 4,5) a miluje ho. kolo má taky, ale na kole nevyšlápne žádný kopec, na odrážedle vyjede všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
10.5.10 00:26

Ahojte, takže spokojenost obrovská, jen ten náš je menší a měl 100 až letos, takže dosáhl na něj až teď na jaře, tedy v 3,5 roku. Ale jezdí skvěle, z kopce drží rovnováhu a brzdí si dokonce při jízdě i přední brzdou. Takže menšímu dítěti nedoporučuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama