Teflonový ubrus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kelpie
Stálice 52 příspěvků 1 inzerát 05.02.17 12:59
Teflonový neb

Dobrý den, najde se tu někdo, kdo má zkušenost s teflonovým ubrusem? Sháním ubrus na jídelní stůl a ideálně nějaký omyvatelný (budou tam jíst děti a jídlo bude určitě lítat všude). Při hledání PVC ubrusu jsem narazila na ubrusy teflonové, ale vůbec nevím, jak reálně vypadají. Jsou hezčí než ty PVC? A jaká je údržba?

Reakce:
Brontik
Kelišová 7188 příspěvků 05.02.17 14:58

Teflonové jsou normální látkové s teflonovou úpravou. Tj. při polití by se neměla tekutina vsáknout, ale zůstat na povrchu a nechat snadno uřít (snadněji jak z látkového bez úpravy). Omyvatený jako takový není. Perou se.

alena36
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 06.02.17 20:11

Já mám doma tento (http://www. topstyldekor. cz/teflonove-ubrusy-s-potiskem/polasek-ubrus-teflon-tisk-306115-3/#140×220-oval-cm/) a je super. Ne, že ho neumažeš, ale při běžném umazání to jde hned setřít. Jde i prát. Za mě spokojenost.

alena36
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 06.02.17 20:11

Http://www. topstyldekor. cz/teflonove-ubrusy-s-potiskem/polasek-ubrus-teflon-tisk-306115-3/#140×220-oval-cm/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >