Teflonový ubrus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kelpie
Stálice 52 příspěvků 3 inzeráty 05.02.17 12:59
Teflonový neb

Dobrý den, najde se tu někdo, kdo má zkušenost s teflonovým ubrusem? Sháním ubrus na jídelní stůl a ideálně nějaký omyvatelný (budou tam jíst děti a jídlo bude určitě lítat všude). Při hledání PVC ubrusu jsem narazila na ubrusy teflonové, ale vůbec nevím, jak reálně vypadají. Jsou hezčí než ty PVC? A jaká je údržba?

Reakce:

Brontik
Kelišová 7159 příspěvků 05.02.17 14:58

Teflonové jsou normální látkové s teflonovou úpravou. Tj. při polití by se neměla tekutina vsáknout, ale zůstat na povrchu a nechat snadno uřít (snadněji jak z látkového bez úpravy). Omyvatený jako takový není. Perou se.

alena36
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 06.02.17 20:11

Já mám doma tento (http://www. topstyldekor. cz/teflonove-ubrusy-s-potiskem/polasek-ubrus-teflon-tisk-306115-3/#140×220-oval-cm/) a je super. Ne, že ho neumažeš, ale při běžném umazání to jde hned setřít. Jde i prát. Za mě spokojenost.

alena36
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 06.02.17 20:11

Http://www. topstyldekor. cz/teflonove-ubrusy-s-potiskem/polasek-ubrus-teflon-tisk-306115-3/#140×220-oval-cm/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >