Reklama

Svatba a příspěvek na bydlení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzanka.Vetrovcova
Nováček 10 příspěvků 03.02.17 10:36
svatba a příspěvek na bydlení

Chtěla bych se jen zeptat, a budu ráda za každou odpověď… Jsem vdana, s manželem se teď rozvádím a žiji s přítelem se kterým čekáme miminko, chtěly by jsme se vzít jen co mě rozvedou s manželem, kvuli jmenu maleho, doufám, že to stihneme, ale co mě zajímá je. Pobírám příspěvek na bydlení na byt který mám v nájmu jsem tu hlášená já a má 3 letá dcerka, muj muž má trvalé bydliště jinde, takže mi nepočítají jeho příjmy což je super. A chci se tedy zeptat když se rozvedu a stihnu si vzít přítele než se nám miminko narodí a přítel si nechá trvale bydliště u jeho rodičů, jako má doteď, budou mi počítat jeho příjem?? Nebo ne protože tu nebude mít trvalí pobyt?? Jde nám o to, že by mi jinak sebrali příspěvek na bydlení kdyby mi počítali jeho příjem, a kdyby mi ho sebrali, tak by nám ty peníze chyběli a kort teď když budeme mít miminko… Předem mooc děkuji za každou odpověd..:) :)

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Reakce:

AndilekOli
Závislačka 4990 příspěvků 03.02.17 10:43

@Zuzanka.Vetrov­cova To, že chcete podvádět s příspěvkem na bydlení nebudu komentovat. Jen upozorňuji, že to nejsou žádné nějaké peníze od státu, ale peníze z daní nás všech. Ale jen bych upozornila na drobnost, kterou možná nevíš. Pokud jsi v jiném stavu a nemáte ještě ukončené rozvodové řízení, bude mít dítě v rodném listu zapsaného tvého bývalého muže jako otce. Jediná alternativa je stihnout do porodu svatbu. Kdybyste ji nestihli, museli byste pak otcovství řešit soudně, kde by se bývalý muž vzdal otcovství a současný přítel by ho přiznal.
EDIT: gr. chyba

Příspěvek upraven 03.02.17 v 10:46

katavit
Kelišová 5408 příspěvků 03.02.17 10:45

Takže chceš, aby se o tebe staral stát a ne tvůj přítel? Ne vlastně my daňový poplatníci :P :palec:

EvulinkaH
Kecalka 344 příspěvků 03.02.17 10:45

@AndilekOli také mě udivuje, kolik lidí nechce platit do společného nic, ale od státu chtějí všechny dávky, i ty neoprávněné :think:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 3 inzeráty 03.02.17 10:49
@katavit píše:
Takže chceš, aby se o tebe staral stát a ne tvůj přítel? Ne vlastně my daňový poplatníci :P :palec:

Že já jsem ještě „neodstěhovala“ manžela úředně ke tchýni, při rodičáku a dvou dětech by nám určitě taky něco káplo. :zed:

Příspěvek upraven 03.02.17 v 10:52

Myrule
Kecalka 156 příspěvků 03.02.17 10:50

@Zuzanka.Vetrov­cova : Příspěvek Ti zůstane, neměj strach. Posuzují se osoby, které mají v bytě trvalé bydliště, nic víc. Takže je jedno zda jsi vdaná, rozvedená nebo svobodná. K žádosti nepotřebuješ mít ani vyměřené alimenty. Příspěvek se Ti ještě zvýší narozením dalšího dítěte, které bude mít automaticky trvalé bydliště tam, kde ty a budeš mít tím pádem výpočet životního minima vyšší.

katavit
Kelišová 5408 příspěvků 03.02.17 10:50

@Svistice no :P

Zuzanka.Vetrovcova
Nováček 10 příspěvků 03.02.17 10:51

No že sem sem vůbec něco psala… Vy jste chytrý jako fregvence jedna!!! Neptala jsem se na to aby jste mě tady buzerovali, ale ptala jsem se někoho kdo by mi poradil… Takže nemusíte komentovat pokud nechcete pomoci """"!!!

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66691 příspěvků 03.02.17 10:52

Ne, nebudou počítat manželovo příjem, ani když budete manželé. Zase si neupltaní daňový odpočet na dítě, když s vámi vlastně nebude žít ve společné domácnosti. Tak jsme ti odpověděla a teď si neodpustím, proč další dítě, když nejste schopni uživit sebe aprvní dítě? Grrrr

Zuzanka.Vetrovcova
Nováček 10 příspěvků 03.02.17 10:54

Moc děkuji :potlesk: za odpověď… myslela jsem si, že by to tak mělo být ale říkala jsem si že se rači zeptám :) Vážně moc děkuji :srdce:

AndilekOli
Závislačka 4990 příspěvků 03.02.17 10:54

@Zuzanka.Vetrov­cova Nezlob se, ale cos čekala, že se zeptáš, jak okrást stát a někdo ti poradí? Spíš bych urgentně řešila to otcovství - svatbou, ať nemusíte k soudu. Někteří soudci pak nařizují testy otcovství a ty samozřejmě platíte vy a jsou drahé.

Příspěvek upraven 03.02.17 v 10:55

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 3 inzeráty 03.02.17 10:54
@katavit píše:
@Svistice no :P

Jsem to hodila do kalkulačky. 5000 by nám to udělalo. :think: To ročně hodí na prima dovolenou někde v exotice.

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 03.02.17 10:54

@Svistice Zajimava myslenka ;) Vratim manzela k mamince :D

EvulinkaH
Kecalka 344 příspěvků 03.02.17 10:54

@Zuzanka.Vetrov­cova to není buzerace ale pravda. Kdyby se tak chovali všichni, jak by to tady asi vypadalo???

Myrule
Kecalka 156 příspěvků 03.02.17 10:55

@AndilekOli : Přečti si prosím Tě nejprve podmínky pro přiznání pnb než budeš někoho obviňovat z podvodu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama