Těhotenská osvěta

4
24.9.20 18:20

Těhotenská osvěta

Ahoj ahoj!

Jsem v jináči. Jsem sama. A celý to období mi připadá dost zajímavý. Tak jsem o tom začla psát. Tak nějak bez příkras. Budu ráda, když od vás dostanu feedback. Nebo inspirace. Nebo vás jenom pobavim.
A taky si myslim, že by lidi měli vědět víc o tom, co se těhotný ženský DOOPRAVDY děje.
Vítejde zde: ****
a jsem zvědavá na ohlasy.

Všemu snažení, plození a nošení zdar!
Pěknej den, Zuzana / Plodydna

edit adminom - odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19033
24.9.20 18:36

Vetsina zdejších uzivatelek urcite vi, co se tehotnym doopravdy deje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
24.9.20 18:42
@Kriss Tina píše:
Vetsina zdejších uzivatelek urcite vi, co se tehotnym doopravdy deje :mrgreen:

A to já právě vím. A proto já to právě píšu. Aby to nezůstalo v miliardě diskusí na emiminu a přečet si to i tvuj soused co blbě čumí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3737
24.9.20 18:42

Ano souhlasím, že na webu pro mámy většina ví. Jako osvěta spíš možná pro muže, ale ti to stejně nikdy nepochopí, asi jako my kopanec do koulí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19033
24.9.20 18:45

@the.zua a proc by si mel soused cist o tom jak probíhá moje těhotenství? :lol: to je moje intimni zalezitost a neni treba sousedum sdělovat kazdy prd :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137
24.9.20 18:54

@the.zua furt to bude jen tvůj subjektivní pocit… Ne žádný co se ženský děje, ale jen tobe ;).. mám za sebou 2 těhotenství a věř, že nebylo stejně a hlavně ani jednoduché…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7188
24.9.20 19:33
**
@the.zua píše:
Ahoj ahoj!

Jsem v jináči. Jsem sama. A celý to období mi připadá dost zajímavý. Tak jsem o tom začla psát. Tak nějak bez příkras. Budu ráda, když od vás dostanu feedback. Nebo inspirace. Nebo vás jenom pobavim.
A taky si myslim, že by lidi měli vědět víc o tom, co se těhotný ženský DOOPRAVDY děje.
Vítejde zde: https://www.facebook.com/Plodydna

Jsi sama,jsi v jinac
@the.zua píše:
Ahoj ahoj!

Vítejde zde: https://www.facebook.com/Plodydna

Ahoj, jsi v jináči,,jsi sama, tak se chceš pobavit? pobavila jsi… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26736
24.9.20 20:44

Drzim palce s mimčem i s blogem :palec: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13740
25.9.20 09:06

@the.zua odkaz v príspevku u nováčika môže pôsobiť veľmi podozrivo a ako nepovolená reklama, preto som ho zmazala. Odkaz na vlastný blog si môžte dať do podpisu užívateľa v nastaveniach profilu.

Prajem pekný deň,
Kristína :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama