Jsou to kontrakce ve 28tt? Poradíte?

Anonymní
23.9.20 22:28

Jsou to kontrakce ve 28tt? Poradíte?

Dobrý den, prosím vás jdu za vámi pro radu. Jsem ve 28tt a občas se mi stává buď že mi šíleně tvrdne břicho nebo že v něm mám najednou takovej velkej tlak, nevím jak bych to popsala ale je to docela nepříjemný. Takovej strašně divnej pocit a tlak jak kdyby mě pomalu nafukovali nebo já prostě nevím jak to popsat :zed:
Vůbec nevím co to může znamenat? Občas se mi to stává třeba 4× za den :roll: děkuji za rady snad mi porozumíte… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2874
23.9.20 22:32

To jsou posličky. Děloha trenuje na porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 22:36

@Martina84
Takhle brzy?? Takže se nemusím bát a nemusím to nějak řešit?? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
348
23.9.20 22:38

U doktora vše ok? Zeptej se ho na to, ale já měla takto poslíčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 22:39

@Mediula
O doktora jsem byla před týdnem a vše v pořádku ;)

• Citovat
  • Nahlásit
7810
23.9.20 22:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím vás jdu za vámi pro radu. Jsem ve 28tt a občas se mi stává buď že mi šíleně tvrdne břicho nebo že v něm mám najednou takovej velkej tlak, nevím jak bych to popsala ale je to docela nepříjemný. Takovej strašně divnej pocit a tlak jak kdyby mě pomalu nafukovali nebo já prostě nevím jak to popsat :zed:
Vůbec nevím co to může znamenat? Občas se mi to stává třeba 4× za den :roll: děkuji za rady snad mi porozumíte… :nevim:

A co magnézium? Lékař nenapsal? mně tvrdne břicho právě bez užití magnézia..jakmile.ho podám tak je klid..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
23.9.20 22:44

@Skaiqy
To je pravda, magnezko mi pomáhalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7810
23.9.20 22:48
@Mediula píše:
@Skaiqy
To je pravda, magnezko mi pomáhalo.

Magnezko je super, akorát mi doktorka napsala 3baleni a nevím co a nima, páč jsem 29tt a smí se užívat jen do 36.tt snad :lol: a já se tu v těch sáčcích můžu klidně i koupat :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 22:52

Tak moc děkuji zmíním se u doktorky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
7134
23.9.20 22:52

To vypadá jako klasické tvrdnutí dělohy. To nic, je to normální. Mně to trápilo mnohem dřív a celé dny. :roll: Až budeš příště na kontrole, tak se zmiň, ale doktor ti maximálně doporučí magnésium, pokud čípek bude normální. Jinak myslím, že poslíčci jsou takové falešné, nepravidelné kontrakce. V prvním těhotenství jsem to neznala, u druhého jsem si sama byla nejistá, jestli to jsou nebo nejsou kontrakce a zda se nerozjíždí porod. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7134
23.9.20 22:56

@Skaiqy Však hořčík můžeš brát i normálně. Nebo ho věnuj rodičům/prarodičům, je dobrý na křeče i únavu, pomáhá vstřebávání vitamínů, když vodou s magnéskem zapiješ třeba vitamíny v tabletách. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7810
24.9.20 02:09
@Petule030 píše:
@Skaiqy Však hořčík můžeš brát i normálně. Nebo ho věnuj rodičům/prarodičům, je dobrý na křeče i únavu, pomáhá vstřebávání vitamínů, když vodou s magnéskem zapiješ třeba vitamíny v tabletách. ;)

S tim kombinováním musím být opatrná, mám Crohna a musím vždy užívat jen na doporučení lékaře, navíc teď mi lékárnice reklamy, že se nesmí pít hořčík spolu třeba s železem kvůli vstřebávání..ale muž je sportovec tak může užívat místo mě :) ale to víš, že si sem tam dám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7134
24.9.20 13:39

Aha, s vitamíny teda opatrně, ale neměla bych strach, že bys musela hořčík vyhazovat. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama