11+6 kvasinky Macmiror

Anonymní
23.9.20 20:32

11+6 kvasinky Macmiror

Ahoj holky, chci se zeptat jsem v 11+6 tydnu a mam kvasinky dostala jsem ten Macmiror 500
Ale cetla jsem ze by se v prvnim trimestru nemel brat mela ste ho nektera taky na zacatku tehu?
Cetla sem spoustu starsich diskuzi a psali holky ze to brali v prvnim teimestru ale stejne me zajima cerstve maminky co to brali v zacatku nebo nekdo kdo je na tom stejne?
Rikam si zas doktor vi ze jsem tehotna prece by nenapsal neco co by mi uskodilo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8294
23.9.20 20:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat jsem v 11+6 tydnu a mam kvasinky dostala jsem ten Macmiror 500
Ale cetla jsem ze by se v prvnim trimestru nemel brat mela ste ho nektera taky na zacatku tehu?
Cetla sem spoustu starsich diskuzi a psali holky ze to brali v prvnim teimestru ale stejne me zajima cerstve maminky co to brali v zacatku nebo nekdo kdo je na tom stejne?
Rikam si zas doktor vi ze jsem tehotna prece by nenapsal neco co by mi uskodilo

Brala a beru ho i teď..malý je podle UTZ a krve v pořádku..do letáku to prostě napsat musí aby se chránili..to je stejné jak když do letáku na antidepresiva napíšou do nežádoucích účinků„může způsobit deprese a panické stavy“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1508
23.9.20 23:37

Ano mela jsem ho pred rokem kdyz jsem byla v 8tt a syn je naprosto zdravy :palec: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kveta112
26.9.20 17:35

:)

Brala jsem ho před měsícem a vše v pohodě. Teď jsme 13 + 3.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat