Milé překvapení u gynekologa

4
23.9.20 19:29

Mile prekvapeni

Zrovna dneska jsem měla jako každá žena kontrolu na gynekologii, úplně normální klasická preventivní prohlídka. Musím přiznat, ze navstevy u gynekologa mám strasne rada, protože můj pan doktor je úžasný a vždy dokaze prohlídku strasne odlehčit a rozveselít, tak ze se těším na další návštěvu.. ale dneska se mi tak strasne nechtělo, vůbec to bylo takové divné rano, bylo mi nějak nevolno, nejradši bych zůstala cely den v posteli, venku zrovna pršelo, ale co se dalo dělat objednána jsem už byla… Přisla jsem do ordinace rozhtahla nozky, vždyť to znate…
a najednou…
ejhle… hned jsem měla úžasný den :srdce: pan doktor mi oznámil, ze jsem v 3 měsíci těhotenství..
musím přiznat, byla jsem opravdu v šoku cítila jsem se skvěle, nic jsem nepoznala dokonce i mesicky chodily, malé vůbec neplánovali, máme s manželem 8mesicni holcicku, ale jak mi to řekl, rozbuselo se mi srdce měla jsem strašnou radost a těšila jsem se, až to manželovi večer řeknu..
Hned mi bylo jasné, ze ta dnešní ranni nevolnost nebyla, ze by mi něco nesedlo :D
Naši první fotecku z ultrazvuku jsem dala na stěnu do rámečku tak jsem zvědavá jestli si něčeho všimne 😄 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18993
23.9.20 19:32

Gratuluju :D aby manzela spis nekleplo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1476
23.9.20 19:34

@Kriss Tina pomyslela jsem si to samé. Ženská radost a chlapa trefí šlak :D :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
23.9.20 19:35

Pokud to neni opravdu velky ramecek, moc bych s tim nepocitala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
769
23.9.20 20:00

Život je občas zajímavá jízda :D Blahopřeju ať všechno dobře dopadne :kytka: Bude to náročné mít děti s tak malým odstupem, ale určitě všechno zvládnete, vždyť jste na to dva :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.9.20 20:07

Moc děkuji, ten rámeček zrovna veliký není, tak akorát. Ale je hned naproti dveří tak já doufám, ze si všimne 😄 a jak ne dostane výklad hned co se dostane po práci ke me 😄 doufám ze neusnu než přijde 😄
A snad neklepne, je to sice brzo a nepocitali jsme s tím, ale co se da dělat zítra máme výročí tak bude mít jiste radost st :kytka: ejne jako já 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.9.20 20:09
@Terr inka píše:
Moc děkuji, ten rámeček zrovna veliký není, tak akorát. Ale je hned naproti dveří tak já doufám, ze si všimne 😄 a jak ne dostane výklad hned co se dostane po práci ke me 😄 doufám ze neusnu než přijde 😄
A snad neklepne, je to sice brzo a nepocitali jsme s tím, ale co se da dělat zítra máme výročí tak bude mít jiste radost st :kytka: ejne jako já 😄

Spis si myslím, ze ho neklepne z toho, teď čekáme další malé, ale klepne ho z toho až se dozví, ze čekáme rovnou malé 2 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
23.9.20 20:27

Jeee, gratuluji :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
23.9.20 20:38

To je ale slaďoučký příběh :lol: ještě aby pana manžela neranilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
23.9.20 20:39
@Terr inka píše:
Spis si myslím, ze ho neklepne z toho, teď čekáme další malé, ale klepne ho z toho až se dozví, ze čekáme rovnou malé 2 :D

Trapný pokus :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7130
23.9.20 21:36

Ha, při čtení jsem čekala nějaký erotický příběh, zatímco pan doktor zlepšil den jinak, než to vypadalo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Gratuluji, hlavně, že máš z těhotenství radost. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11497
24.9.20 03:36

🤦

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6735
24.9.20 05:47

Terrinko, z toho že roztáhneš nohy se těhotenství nepozná. Na to je potřeba vzít krev, počůrat test nebo ultrazvuk. Ani jedno se při běžné prohlídce nedělá.

Dvojčata? No tak jestli sis nevšimla že máš dost větší břicho tak máš asi těch problémů víc. To není něco co se dá přehlédnout, u dvojčat, ve třetím měsíci.

Škoda, moc ses do toho zamotala. Mohl to být zajímavý příběh :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7987
24.9.20 06:29

Myslím si že pekne kecáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10146
24.9.20 06:52
@Aletheia píše:
Terrinko, z toho že roztáhneš nohy se těhotenství nepozná. Na to je potřeba vzít krev, počůrat test nebo ultrazvuk. Ani jedno se při běžné prohlídce nedělá.

Dvojčata? No tak jestli sis nevšimla že máš dost větší břicho tak máš asi těch problémů víc. To není něco co se dá přehlédnout, u dvojčat, ve třetím měsíci.

Škoda, moc ses do toho zamotala. Mohl to být zajímavý příběh :palec:

Příběhu taky nevěřím.
Ale jinak tedy ultrazvuk je třeba u mého doktora standard při každé preventivce. A navíc doktor od určitého týdne pozná těhotenství i pohmatem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama