Krvácení 16.tt a pak stále špinění.

Anonymní
23.9.20 16:06

Krvácení 16tt a pak stále špinění.

Ahoj, setkal jste se někdo s krvácením na začátku 16tt a pak následně špiněním? Zniceho nic jsem začala krvácet a na pohotovosti vše v pořádku, nikdo nepřišel na důvod a nebyl viděn žádný důvod. Od té doby už 14 dní špiním, už krvácení další nebylo. Spinení je různě silné a je to zbarveny hlen a jak kdyby “kousky”, takové vlásečnice tmavé (omlouvám se za popis). Vždy to vypadá, že už to je lepší a další den je to zase horší. Doma jen odpočívám a nic nedělám.
Beru utrogestan, ascorutin a macmiror (měla jsem u dr výtok). Sestra říkala, že spineni být může, ať hlavně odpočívám a nic nedělám. Nyní jsem na začátku 18tt.

Jak dlouho jste měly špinění? A bylo vše v pořádku? Věřím, že to bude v pořádku, ale začínám být občas z toho nervózní :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
227
23.9.20 16:09

Ja vubec nic takoveho behem celeho tehotenstvi. Jen po 40tt slabe naruzovele, den pred porodem.
Osobne by jsem asi vic prudila doktorku, byla bych asi nervozni, kdyby to bylo kazdy den 14 dni v kuse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6155
23.9.20 16:15

Nemáš nízko placentu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
23.9.20 16:16

Tak nějakou příčinu to mít musí, je divne, ze dr. nevi :nevim: Já krvacela v 15. týdnu, měla jsem malý hematom a pak ještě asi dvakrát spinila v 18. a 19. týdnu, protože jsem měla nízko placentu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 16:19

Čekám dvojčata a jedno má placentu vepředu a jedno vzadu. Ale na žádném utz nebyl nalezen problém, ani v nemocnici ani u mé dr. Krvácela jsme už na začátku v 6tt a taky se nenašel důvod. U syna jsem krvácela v 6tt a pak špinila v 6m a taky se nic neobjevilo :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
20431
23.9.20 16:20

Nemelas hematom? Ja z nej krvacela ve 13tt a pak jeste asi mesic spinila, hlavne pri nejake aktivitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 16:22

@Kriss Tina hematom nikdy nebyl na utz vidět, taky mě to napadlo a dr ho hledala a nenašla.

• Citovat
  • Nahlásit
236
23.9.20 16:43

Ja jsem takhle krvácela po macmiroru. Bylo to asi cca ve 14tt pak jsem taky hrozně dlouho spinila. I to kolikrát třeba na dva dny přešlo a pak se zase objevilo. Miminko je v pořádku narodil se tedy ve 31tt ale to si myslím že s tímhle nemělo souvislost. Radim macmiror vysadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8294
23.9.20 17:18
@anonymmyska píše:
Ja jsem takhle krvácela po macmiroru. Bylo to asi cca ve 14tt pak jsem taky hrozně dlouho spinila. I to kolikrát třeba na dva dny přešlo a pak se zase objevilo. Miminko je v pořádku narodil se tedy ve 31tt ale to si myslím že s tímhle nemělo souvislost. Radim macmiror vysadit.

Vysazení bych konzultovala s lékařem..to není jen tak.. vysadit..doktor ji ho pro něco napsal..já ho užívám kvůli klepsile a enterokokům a neměla bych jen tak vysazovat..

Zakladatelko, já krvácela a špinila zhruba do 17tt co si tak pamatuji, pak se to ustálilo, nikdo v druhém trimestru nepřišel na to proč se tak děje..v prvním jsem to měla z hematomu a nízké placenty..někdy to může být z hodně prokrveneho čípku a tam nepomůže Ascorutin..ten pomáhá když pochází krvácení z dělohy, posiluje cévy.. jak říkám, pak se to ustálilo ale nektera třeba nekrvaci vůbec a některé holky můžou klidně špinit a lehce krvácet celé těhotenství aniž by se přišlo proč..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 07:39

Holky moc děkuji. Vím, že musím počkat na lékaře. Léky si rozhodně sama nevysadím, mám je z určitého důvodu. V tomto ani v těhotenství u syna se nikdy nepřišlo na důvodu krvácení nebo špinění a ať jsem byla na jakkoliv kvalitním utz, tak tam dr nikdy nic nenašli.

Spíše hledám, jestli to měl někdo taky tak a jaký byl průběh. A chápu, že u každé to muže být jinak ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat