Těhotenské oblečení - kde sehnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 04.09.03 16:14
Těhotenské oblečení

Ahoj holky!

Potrebuju poradit, kde je v Praze opravdu dobry obchod s tehotenskym oblecenim za slusne ceny.

Diky Lucka ;-)

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  04.09.03 16:21
Těhotenské oblečení

Ahoj, já nakupovala v Praze Tveretu na Příkopech a v CA. Hlavně kalhoty do pasu a nějaký šatičky, trička a košile mi připadá těhotenský kupovat zbytečný. Stačí o číslo větší :-) V tomhle ohledu jsem se docela vyřídila v CaA na slevách. Trika za 125-180 Kč.

Martina

Primova
Nováček 8 příspěvků 04.09.03 18:17
Těhotenské oblečení

čauky Lucko,

já kupovala taky v Praze z C and A. Mají tam dobrý věci a ve slevách jak psala Martina se dobře nakupuje)).

Měj se krásně kámoško.

Zdraví Primova

Anonymni  08.09.03 13:17
Těhotenské oblečení

Ahoj,

vzhledem k tomu, že do práce nemohu nosit džínové oblečení, polovina nabídky těhotenského oblečení je pro mě nepoužitelná. Nakonec jsem před 14 dny zavítala k našim vietnamským spoluobčanům a koupila si tam za 300,– černé kalhoty, velmi elastické i v pase. V pohodě v nich vydržím do konce těhotenství. A půjdu si ještě pro jedny v jiné barvě.

Dassa

amater
Povídálka 15 příspěvků 09.09.03 10:20
Těhotenské oblečení

Zdravím!

Pokud jde o těhotenský oblečko taky nenechám dopustit na C&A. Ikdyž jsem z Pardubic a nejblíž to mám do tohodle obchodu do Prahy. Jenže ale mi teď kámoška - pražanda říkala, že je údajně v likvidaci. Nevíte některá, jestli je to pravda? To by bylo neštěstí :-[ .

Opatrujte se. K.

Anonymni  09.09.03 10:43
Těhotenské oblečení

Ahoj holky,

to je krasa cist, ze ma taky nekdo starosti s tim, jaky a kde si koupit tehotensky oblecky. Z jinych diskuzi mi uplne pripadalo, ze otehotnet je ta uplne nejvetsi zahada, ze to nejde, nebo ze kdyz se zadari, je to spojene s komplikacemi. A tady si ctu prispevky v tom duchu, jako by to byla vec normalni a prirozena, ze tim to vlastne vsechno zacina. To je moc dobre!

Marika

Anonymni  10.09.03 16:59
Těhotenské oblečení

Ahoj holky,

je to opravdu velká dřina dnes na sebe něco sehnat, když už bříško roste. Chtěla jsem něco nového za rozumnou cenu a nakonec jsem riskla, zaslání laclových kalhot na dobírku!!! A byla jsem moc spokojena. Na všechny jejich výrobky se můžeteb podívat na netu " .{target:_blan­k}":[http://lirap.vyrobce.cz]

Anonymni  11.09.03 20:06
Těhotenské oblečení

Ahoj,

slysim chvalu na C&A a tak musim reagovat. Ja jsem s oblecenim z C&A nebyla moc spokojena, pripadala jsem si v tom neforemne, ale mozna jsem si jenom spatne vybrala :o( Ale dobrou zkusenost mam s vecmi z NEXTu, mam z nej hodne tehotenskych tricek a i dziny, ktere rostly se mnou… Jenom nevim, jestli v prazskych obchodech NEXT je i tehotenske obleceni, protoze ja to mela privezeny z Anglie. Kouknete se (treba i pro inspiraci) na www.next.co.uk

Karla

Anonymni  12.09.03 13:25
Těhotenské oblečení

Ohledně těhotenského oblečení - nejsem spokojená s tím, že nikde se nemyslí na maminky menšího vzrůstu. Já měřím 158 cm a před otěhotněním jsem byla dost štíhlá a v obchodech s těhotenskou módou nemám šanci. Všechno jen na vyšší postavy. Začínala jsem být nervózní z toho, že nemám co nosit, až mi pomohly objemnější kolegyně v práci - posbíraly doma kalhoty, sukně a šaty, které by se mohly hodit - a já si opravdu vybrala. Kromě toho jsem prochodila tzv. obchody „pro sociální případy“, koupila větší elastické kalhoty do gumy za 200, gumu jsem vyndala, nohavice zkrátila a s pomocí kšand s nima také vystačím až do porodu. Ale byla to fuška něco sehnat.

Dana

Anonymní  16.12.12 18:07

Ahojte holky :-) Hledám už delší dobu nějaký obchod, kde bych si nakoupila jako nastávající maminka :-) ALEE… nemůžu nikde nic najít :-( těším se na vaše rady :-)))

Tereza1986
Kelišová 6586 příspěvků 16.12.12 18:15

Já měla všechno z H&M. Ale mají málo obchodů, kde mají těhotenský :cert:

Vilímka
Kecalka 104 příspěvků 16.12.12 18:17

http://www.mamas-world.com/eshop/

Uvíděné ceny už neplatí, jsou o hodně nižší, co vím. Hezké hadříky :)

Crazinka
Nováček 9 příspěvků 19.12.12 07:50

Já kupuju na bazoši. Zkusila jsem aukro, ale nebavilo mě přebíjet se o ceny do poslední minuty a pak to stejně prohrát. Tak jedu na jistotu. Tady u nás v Plzni jsou dva sekáče, kde mají těhotenské oblečení. Hrozně rychle od začátku rostu, takže už budu po druhé prodávat a kupuju větší. Kdybys chtěla, pošlu Ti fotky toho, co budu dávat dál.

mumisek79
Extra třída :D 11777 příspěvků 21.12.12 10:24

Dobry obchod v Praze je na Stossmayerove nam. Raj deti u kohouta, velky vyber kalhot, sukni a svrsku, ale treba na trika hruuuza.
Jinak levnejsi je Haemko.
Na spodni pradlo je dobry obchod BILA TARA, Navratilova 4, Praha 1. Maji veci od Anity, vse je pohodlne a ucelne. Materialove super a pani co tam pracuji jsou velice mile a ochotne pomoci :mavam:

Judit1
Povídálka 45 příspěvků 16.02.13 21:34

Pokud byste chtěli nabídnu moje těhotenské oblečení. Napište mi soukromou zprávu a já Vám zašlu foto. Vše zachovalé.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama