Reklama

Těhotenské příznaky před ms

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 09:17
Těhotenské příznaky před ms

Zdravím, chtěla bych se přeptat na Vaše zkušenosti s příznaky těhotenství před ms. Mám 3 dny do ms, prsa se mi za posledních 5 dní o dost zvětšila (a zvětšují), je to dost videt (nepřibrala jsem) a jsou těžká, zvlášť večer to cítím. U předešlého těhotenství mi prsa narostla o víc jak 2 čísla. Jeden den jsem špinila a v ten samý den mi vadil jakýkoli menší zápach, to pak vymizelo. Dělala jsem si test (vím, ze může být brzy, je negativní). Jaké byly Vaše příznaky před ms? Měli jste pozitivni test ještě pred ms, nebo až po, i když jiné příznaky těhotenství nasvědčovaly? Co intuice, radila Vám správně? Jsem nervózní a čekání je dlouhé… Snažím se zklidnit, ale něco ve mně hlodá. Těhotenství by očekáváné nebylo, ale ne nechtěné. Tyto pocity běžně nemívám!

Reklama

Reakce:

Jambik
Povídálka 16 příspěvků 10.08.18 09:32

Měla týden Před Ms. Lehká nevolnost, brnění v prsou, určité věci mi smrdí. V den MS dvě viditelné // čárky na testu. ????Jedná se o druhé a chtěné těhu. U mě tyhle silnější příznaky mohou být způsobeny částečně tím,že ještě kojím????

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 10.08.18 09:42

No pokud už máš příznaky, tak by měl být test pozitivní :nevim: spíš si to vsugerovavas, ale samozřejmě zkus znovu při vynechání MS. Nebo zajdi na krev.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 10.08.18 09:48

Na příznaky je vcelku brzo, můžeš si je vsugerovávat. Samozřejmě můžeš být i těhotná, ale to ti nejlépe poví až test v den vynechání ms. Můj jediný příznak před ms, byla absence PMS, který se mi dostavoval nejpozději den před ms a to depka. Test pozitivní den před ms (10DPO).

skorotehotna
Kecalka 122 příspěvků 2 inzeráty 10.08.18 09:58

Já před menstruací neměl příznaky žádný.

miminkooo86
Stálice 77 příspěvků 10.08.18 10:11

Já byla ještě před MS citlivá na pachy (cigaretový kouř a kafe) a bylo mi zle od žaludku. A to tak, že jsem málem hodila šavli ve vlaku při cestě do práce. :roll:

Dana V
Kecalka 452 příspěvků 8 inzerátů 10.08.18 10:19

Ja jsem mela par dni po ovulaci lehke krvaceni a pichalo me ve vajecnicich, ale tak divne, jinak. Tak jsem zpozornela :mrgreen: par dni pred ms jsem si udelala test a samozrejme negativni, tak jsem si rikala, ze to asi zase nedopadlo. Pak me zacaly bolet prsa a bricho jako kdybych ms mela dostat, byla jsem i dost nafoukla, ze jsem nezapla kalhoty. No a pak me bricho bolet prestalo, zustala jen bolest v prsou. 14 dpo byl test pozitivni. Nikdy mi ale nevadily zadne pachy, ani nevolnosti neznam

Lenka_Hal
Závislačka 4544 příspěvků 10.08.18 10:52

Ja to vzdycky tusim jeste pred MS. Kdyz jdu plavat/behat, tak najednou neudycham tu nejvyssi intenzitu a hned pred MS zacnu vsechno citit (a vadi mi to), cigarety obzvlast…

monovera
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 14.08.18 10:26
Těhotenský test

Dobrý den , poradí mi tu někdo ? Vidí te tam také něco nebo se mi to jen zdá ????????. Mockrát děkuji

Kačena28
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 06:11
Těhotenství??

Ahoj holky, jsem tu úplně poprvé a hned bych vás chtěla poprosit o radu :) plánujeme miminko, ale necháváme tomu tak nějak v klidu volný průběh, je to cca 3 měsíce :) no a minuly měsíc menstruace tak jak měla být akorát dost silná, mám cyklus cca 35, sex jsme měli přesně na den ovulace a ještě den po což je 11 a 12.8, od 14.8 mám pěkne napnutý prsa, jsem unavená, stále chodím čůrat i třeba 2× za noc a to se mi běžně nestává a bolí mě břicho jakoby na MS ale ta má přijít až kolem 25.8. No a tak jsem si včera jen tak udělala těhotenský test. Byly tam dvě čárky. Ne úplně stejné, ale zase to nebyl takový ten slaboučký duch. Je možné, abych takhle brzy poznala těhotenství? Budu moc ráda za každou radu a děkuju :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama