Reklama

Zpožděná menstruace a zatím negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 07:57
Zpozdena menstruace a zatim negativni test

Ahooj :lol: v prvni rade se omlouvam za anonym ale chodi sem hodne znamych a zatim nechci aby o tom vedeli :mrgreen: s pritelem jsme se par mesicu snazili o mimi ale porad to neslo tak jsme to prestali resit a v cervenci jsme meli styk 18 a hned 22 mam ovulaci a cyklus mam 35 dni a vcera jsem to mela dostat a nic a test vcera i dnes rano byl negativni. Ale je mi proste divne :mrgreen: navic par dni pred ocekavanou ms se mi strasne moc zhorsila plet a to jsem s tim naposledy trpela v 15 a od te doby nic a ani pri prvnim tehu jsem to nemela 8) kdyz jsem cekala syna tak jsen si delala den po vynechani tehu test a hned tam byla carka a ted nic :( je jeste nejaka sance ze by se tam ta carka objevila? :think: dekuji moc za odpovedi :D

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 07.08.18 08:07

Tezko říct,psychika dela hodně,ja nechtěla,aby se syn narodil v prosinci,ale rekla jsem si,ze to proste nechám plynout,ze to stejne nevyjde a hned jsem byla v tom…

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 07.08.18 08:34
@Anonymní píše:
Ahooj :lol: v prvni rade se omlouvam za anonym ale chodi sem hodne znamych a zatim nechci aby o tom vedeli :mrgreen: s pritelem jsme se par mesicu snazili o mimi ale porad to neslo tak jsme to prestali resit a v cervenci jsme meli styk 18 a hned 22 mam ovulaci a cyklus mam 35 dni a vcera jsem to mela dostat a nic a test vcera i dnes rano byl negativni. Ale je mi proste divne :mrgreen: navic par dni pred ocekavanou ms se mi strasne moc zhorsila plet a to jsem s tim naposledy trpela v 15 a od te doby nic a ani pri prvnim tehu jsem to nemela 8) kdyz jsem cekala syna tak jsen si delala den po vynechani tehu test a hned tam byla carka a ted nic :( je jeste nejaka sance ze by se tam ta carka objevila? :think: dekuji moc za odpovedi :D

Ještě vydrž, zkus to později, za 2 nebo 3 dny. Ale od styku do ovulace to bylo 4 dny :nevim: Za hodně příznivých podmínek a u spermií siláků to může klapnout. Mohla se ti ovulace posunout na později, tak by i MS přišla později. I ta psychika je potvora a může cyklus zkrátit nebo prodloužit. Taktéž se to děje u anovulačního cyklu. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama