Zpožděná menstruace a zatím negativní test

Anonymní
7.8.18 07:57

Zpozdena menstruace a zatim negativni test

Ahooj :lol: v prvni rade se omlouvam za anonym ale chodi sem hodne znamych a zatim nechci aby o tom vedeli :mrgreen: s pritelem jsme se par mesicu snazili o mimi ale porad to neslo tak jsme to prestali resit a v cervenci jsme meli styk 18 a hned 22 mam ovulaci a cyklus mam 35 dni a vcera jsem to mela dostat a nic a test vcera i dnes rano byl negativni. Ale je mi proste divne :mrgreen: navic par dni pred ocekavanou ms se mi strasne moc zhorsila plet a to jsem s tim naposledy trpela v 15 a od te doby nic a ani pri prvnim tehu jsem to nemela 8) kdyz jsem cekala syna tak jsen si delala den po vynechani tehu test a hned tam byla carka a ted nic :( je jeste nejaka sance ze by se tam ta carka objevila? :think: dekuji moc za odpovedi :D

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
760
7.8.18 08:07

Tezko říct,psychika dela hodně,ja nechtěla,aby se syn narodil v prosinci,ale rekla jsem si,ze to proste nechám plynout,ze to stejne nevyjde a hned jsem byla v tom…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
7.8.18 08:34
@Anonymní píše:
Ahooj :lol: v prvni rade se omlouvam za anonym ale chodi sem hodne znamych a zatim nechci aby o tom vedeli :mrgreen: s pritelem jsme se par mesicu snazili o mimi ale porad to neslo tak jsme to prestali resit a v cervenci jsme meli styk 18 a hned 22 mam ovulaci a cyklus mam 35 dni a vcera jsem to mela dostat a nic a test vcera i dnes rano byl negativni. Ale je mi proste divne :mrgreen: navic par dni pred ocekavanou ms se mi strasne moc zhorsila plet a to jsem s tim naposledy trpela v 15 a od te doby nic a ani pri prvnim tehu jsem to nemela 8) kdyz jsem cekala syna tak jsen si delala den po vynechani tehu test a hned tam byla carka a ted nic :( je jeste nejaka sance ze by se tam ta carka objevila? :think: dekuji moc za odpovedi :D

Ještě vydrž, zkus to později, za 2 nebo 3 dny. Ale od styku do ovulace to bylo 4 dny :nevim: Za hodně příznivých podmínek a u spermií siláků to může klapnout. Mohla se ti ovulace posunout na později, tak by i MS přišla později. I ta psychika je potvora a může cyklus zkrátit nebo prodloužit. Taktéž se to děje u anovulačního cyklu. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty