Bolest v podbřišku a negativní tt 7dpo, je možné těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 15:52
Bolest v podbrisku a negativní tt 7dpo, je možné těhotenství ?

Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Helileli
Závislačka 2954 příspěvků 04.08.18 15:56

7dpo na testu nic neuvidíš, i kdybys těhotná následně byla. Proč by ses měla hned hnát na gyndu? Počkej týden, udělej si test, když bude pozitivní, objednej se za dva týdny, pokud přijde ms a bolesti pretrvaji i po ní, objednej se s tím, že ti něco je :nevim:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 04.08.18 16:01
@Anonymní píše:
Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?

Jiný test by ti teď ani vyjít nemohl. Pokud bys otěhotněla, teprve by docházelo k nidaci. Test a ani gynekolog ti teď víc neřeknou. Začni testovat až budeš mít zpoždění - menstruace nepřijde. Na gyndu nechoď dřív jak v 8tt, to už bude jasno i se srdeční akcí.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 04.08.18 16:03

7dpo (jak jsi měla ovulaci ověřenou? pokud z kalkulačky, nebo ovulačními testy, musíš to brát jako orientační) je brzy, z krve lze něco zjistit tak 8 dní po oplození, z moči tak od 10. dne. Tak zkus aspoň do úterý vydržet. na gyndu fakt nemá smysl hned lítat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 16:06

@Litta ovulaci podle testu, BT a poznám to už i podle hlenu.
Dekuji, já jsem úplný nováček v tomto a nevěděla jsem si rady, nemam se moc koho zeptat.@bartsch @Helileli

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 04.08.18 16:07
@Anonymní píše:
@Litta ovulaci podle testu, BT a poznám to už i podle hlenu.
Dekuji, já jsem úplný nováček v tomto a nevěděla jsem si rady, nemam se moc koho zeptat.@bartsch @Helileli

Tak BT je přesnější. Testovala bych v to úterý no. Já už se na testování tenhle měsíc vykašlala, pomalu už mě v životě testy stály víc jak kdybychom hned první měsíc zašli na IVFko. :lol: A to jsem málokdy testovala víckrát než jednou, prostě 10dpo a pak už jen odevzdaně čekám… Dnes jsem 10 dpo a nadějně se necítím, tak na to peču. Až dorazí ms, nasadím Gynex – i kdyby to bylo jen placebo. :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 16:12

@Litta no já už ty testy taky nechci, je to fakt drahé. Ono by se na to fakt asi mělo nemyslet, ale kdo to má vydrzet :roll:
Přeji ti ať to co nejdříve vyjde a jsi v pohode. Snažíš se o první?

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 04.08.18 16:24
@Anonymní píše:
@Litta no já už ty testy taky nechci, je to fakt drahé. Ono by se na to fakt asi mělo nemyslet, ale kdo to má vydrzet :roll:
Přeji ti ať to co nejdříve vyjde a jsi v pohode. Snažíš se o první?

Na to nejde nemyslet. Dá se na to jen neupínat, ale nemyslet je nesmysl. Možná kdybych bydlela na ostrově, kde nejsou těhotné, kočárky a děti, tak by to šlo. :lol: První těhotenství před lety spontánně skončilo, takže pořád o první no.

Russet
Extra třída :D 11604 příspěvků 04.08.18 16:56
@Anonymní píše:
Ahoj,

Možné je vše. Proč nepočkáš, až ti vynechá menstruace a pak se otestuješ? Břicho mě při těhotenství nebolelo. Přišla jsem na to testem.

la.or3
Povídálka 22 příspěvků 04.08.18 22:06

Mně se úplně slabý, sotva viditelný duch na testu ukázal včera (9dpo). Dnes už byl vidět krásně. Takže bych ještě počkala ;) Držím palce :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 22:22

@la.or3 tak to moc gratuluji a přeji ať je vše v pořádku :kytka: :*
Zkusím za par dni ????

Terezgirl
Stálice 63 příspěvků 04.08.18 22:43
@Anonymní píše:
Ahoj,

Ahoj, myslim že to může být tehu, taky jsem to tak měla jen pár dni po ovu a trvalo to tak 2týdny. Myslela jsem že mám cystu, když nedošla MS, protože jsme to neplanovali.V ži­votě se mi to nestalo-ta bolest, cyklus mam pravidelny. Tak to jen má zkušenost :) držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 22:45

Dekuji moc za odpověď :* . Moji se zeptat kdy ti vyšel pozitivni test? Já se prave taky bojím, aby to nebylo nedejboze něco spatneho, protože takovou bolest jsem opravdu nezazila- tento druh. @Terezgirl

Terezgirl
Stálice 63 příspěvků 04.08.18 22:50

Já si dělala až týden po vynechani, takže 2čárky tam skočili hned. Jinak jsem nikdy memyvala bolesti při MS nebo ovu, to zpoždění jsem přikláněla právě třeba cyste a te bolesti :lol: po týdnu vynechani mě to přišlo ale už divné a taky mi docvaklo že mě vlastně už dlouho pobolivaji prsa :P

la.or3
Povídálka 22 příspěvků 08.08.18 08:53
@Anonymní píše:
Ahoj,

Ahoj, tak jak to u tebe vypadá? :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >