Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
7dpo na testu nic neuvidíš, i kdybys těhotná následně byla. Proč by ses měla hned hnát na gyndu? Počkej týden, udělej si test, když bude pozitivní, objednej se za dva týdny, pokud přijde ms a bolesti pretrvaji i po ní, objednej se s tím, že ti něco je ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?
Jiný test by ti teď ani vyjít nemohl. Pokud bys otěhotněla, teprve by docházelo k nidaci. Test a ani gynekolog ti teď víc neřeknou. Začni testovat až budeš mít zpoždění - menstruace nepřijde. Na gyndu nechoď dřív jak v 8tt, to už bude jasno i se srdeční akcí.
7dpo (jak jsi měla ovulaci ověřenou? pokud z kalkulačky, nebo ovulačními testy, musíš to brát jako orientační) je brzy, z krve lze něco zjistit tak 8 dní po oplození, z moči tak od 10. dne. Tak zkus aspoň do úterý vydržet. na gyndu fakt nemá smysl hned lítat.
@Anonymní píše:
@Litta ovulaci podle testu, BT a poznám to už i podle hlenu.
Dekuji, já jsem úplný nováček v tomto a nevěděla jsem si rady, nemam se moc koho zeptat.@bartsch @Helileli
Tak BT je přesnější. Testovala bych v to úterý no. Já už se na testování tenhle měsíc vykašlala, pomalu už mě v životě testy stály víc jak kdybychom hned první měsíc zašli na IVFko.
A to jsem málokdy testovala víckrát než jednou, prostě 10dpo a pak už jen odevzdaně čekám… Dnes jsem 10 dpo a nadějně se necítím, tak na to peču. Až dorazí ms, nasadím Gynex – i kdyby to bylo jen placebo. ![]()
@Litta no já už ty testy taky nechci, je to fakt drahé. Ono by se na to fakt asi mělo nemyslet, ale kdo to má vydrzet ![]()
Přeji ti ať to co nejdříve vyjde a jsi v pohode. Snažíš se o první?
@Anonymní píše:
@Litta no já už ty testy taky nechci, je to fakt drahé. Ono by se na to fakt asi mělo nemyslet, ale kdo to má vydrzet
Přeji ti ať to co nejdříve vyjde a jsi v pohode. Snažíš se o první?
Na to nejde nemyslet. Dá se na to jen neupínat, ale nemyslet je nesmysl. Možná kdybych bydlela na ostrově, kde nejsou těhotné, kočárky a děti, tak by to šlo.
První těhotenství před lety spontánně skončilo, takže pořád o první no.
@Anonymní píše:
Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?
Možné je vše. Proč nepočkáš, až ti vynechá menstruace a pak se otestuješ? Břicho mě při těhotenství nebolelo. Přišla jsem na to testem.
Mně se úplně slabý, sotva viditelný duch na testu ukázal včera (9dpo). Dnes už byl vidět krásně. Takže bych ještě počkala
Držím palce ![]()
@la.or3 tak to moc gratuluji a přeji ať je vše v pořádku
![]()
Zkusím za par dni ????
@Anonymní píše:
Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?
Ahoj, myslim že to může být tehu, taky jsem to tak měla jen pár dni po ovu a trvalo to tak 2týdny. Myslela jsem že mám cystu, když nedošla MS, protože jsme to neplanovali.V životě se mi to nestalo-ta bolest, cyklus mam pravidelny. Tak to jen má zkušenost
držím palce.
Dekuji moc za odpověď
. Moji se zeptat kdy ti vyšel pozitivni test? Já se prave taky bojím, aby to nebylo nedejboze něco spatneho, protože takovou bolest jsem opravdu nezazila- tento druh. @Terezgirl
Já si dělala až týden po vynechani, takže 2čárky tam skočili hned. Jinak jsem nikdy memyvala bolesti při MS nebo ovu, to zpoždění jsem přikláněla právě třeba cyste a te bolesti
po týdnu vynechani mě to přišlo ale už divné a taky mi docvaklo že mě vlastně už dlouho pobolivaji prsa ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?
Ahoj, tak jak to u tebe vypadá? ![]()
Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?