Bolest v podbřišku a negativní tt 7dpo, je možné těhotenství?

Anonymní
4.8.18 15:52

Bolest v podbrisku a negativní tt 7dpo, je možné těhotenství ?

Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3145
4.8.18 15:56

7dpo na testu nic neuvidíš, i kdybys těhotná následně byla. Proč by ses měla hned hnát na gyndu? Počkej týden, udělej si test, když bude pozitivní, objednej se za dva týdny, pokud přijde ms a bolesti pretrvaji i po ní, objednej se s tím, že ti něco je :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
4.8.18 16:01
@Anonymní píše:
Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?

Jiný test by ti teď ani vyjít nemohl. Pokud bys otěhotněla, teprve by docházelo k nidaci. Test a ani gynekolog ti teď víc neřeknou. Začni testovat až budeš mít zpoždění - menstruace nepřijde. Na gyndu nechoď dřív jak v 8tt, to už bude jasno i se srdeční akcí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
4.8.18 16:03

7dpo (jak jsi měla ovulaci ověřenou? pokud z kalkulačky, nebo ovulačními testy, musíš to brát jako orientační) je brzy, z krve lze něco zjistit tak 8 dní po oplození, z moči tak od 10. dne. Tak zkus aspoň do úterý vydržet. na gyndu fakt nemá smysl hned lítat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.18 16:06

@Litta ovulaci podle testu, BT a poznám to už i podle hlenu.
Dekuji, já jsem úplný nováček v tomto a nevěděla jsem si rady, nemam se moc koho zeptat.@bartsch @Helileli

  • Citovat
  • Upravit
14637
4.8.18 16:07
@Anonymní píše:
@Litta ovulaci podle testu, BT a poznám to už i podle hlenu.
Dekuji, já jsem úplný nováček v tomto a nevěděla jsem si rady, nemam se moc koho zeptat.@bartsch @Helileli

Tak BT je přesnější. Testovala bych v to úterý no. Já už se na testování tenhle měsíc vykašlala, pomalu už mě v životě testy stály víc jak kdybychom hned první měsíc zašli na IVFko. :lol: A to jsem málokdy testovala víckrát než jednou, prostě 10dpo a pak už jen odevzdaně čekám… Dnes jsem 10 dpo a nadějně se necítím, tak na to peču. Až dorazí ms, nasadím Gynex – i kdyby to bylo jen placebo. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.18 16:12

@Litta no já už ty testy taky nechci, je to fakt drahé. Ono by se na to fakt asi mělo nemyslet, ale kdo to má vydrzet :roll:
Přeji ti ať to co nejdříve vyjde a jsi v pohode. Snažíš se o první?

  • Citovat
  • Upravit
14637
4.8.18 16:24
@Anonymní píše:
@Litta no já už ty testy taky nechci, je to fakt drahé. Ono by se na to fakt asi mělo nemyslet, ale kdo to má vydrzet :roll:
Přeji ti ať to co nejdříve vyjde a jsi v pohode. Snažíš se o první?

Na to nejde nemyslet. Dá se na to jen neupínat, ale nemyslet je nesmysl. Možná kdybych bydlela na ostrově, kde nejsou těhotné, kočárky a děti, tak by to šlo. :lol: První těhotenství před lety spontánně skončilo, takže pořád o první no.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
4.8.18 16:56
@Anonymní píše:
Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?

Možné je vše. Proč nepočkáš, až ti vynechá menstruace a pak se otestuješ? Břicho mě při těhotenství nebolelo. Přišla jsem na to testem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
93
4.8.18 22:06

Mně se úplně slabý, sotva viditelný duch na testu ukázal včera (9dpo). Dnes už byl vidět krásně. Takže bych ještě počkala ;) Držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.18 22:22

@la.or3 tak to moc gratuluji a přeji ať je vše v pořádku :kytka: :*
Zkusím za par dni ????

  • Citovat
  • Upravit
63
4.8.18 22:43
@Anonymní píše:
Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?

Ahoj, myslim že to může být tehu, taky jsem to tak měla jen pár dni po ovu a trvalo to tak 2týdny. Myslela jsem že mám cystu, když nedošla MS, protože jsme to neplanovali.V životě se mi to nestalo-ta bolest, cyklus mam pravidelny. Tak to jen má zkušenost :) držím palce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.18 22:45

Dekuji moc za odpověď :* . Moji se zeptat kdy ti vyšel pozitivni test? Já se prave taky bojím, aby to nebylo nedejboze něco spatneho, protože takovou bolest jsem opravdu nezazila- tento druh. @Terezgirl

  • Citovat
  • Upravit
63
4.8.18 22:50

Já si dělala až týden po vynechani, takže 2čárky tam skočili hned. Jinak jsem nikdy memyvala bolesti při MS nebo ovu, to zpoždění jsem přikláněla právě třeba cyste a te bolesti :lol: po týdnu vynechani mě to přišlo ale už divné a taky mi docvaklo že mě vlastně už dlouho pobolivaji prsa :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
93
8.8.18 08:53
@Anonymní píše:
Ahoj,
už tři dny mě celkem dost bolí podbrisek. Nikdy jsem takovou bolest neměla a nevím si rady. Vzhledem k tomu, ze je víkend, na gyndu se dostanu až v po. Jsem zhruba 7dpo, cykly mám 28dni, o mimo se snažíme už pr měsíců. Dnes jsem si delala test a vyšel negativní. Je možnost začínajícího tehu nebo to muže být spíše zánět nebo jiné obtíže?

Ahoj, tak jak to u tebe vypadá? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty