Jsem rychle znovu těhotná po neprosperujícím těhotenství

Anonymní
25.2.20 20:38

tehotensky test a těhotná

Hezky večer ???? chci se prosím optat, měla jsem začátkem ledna neprosperujici těhotenství, proste čárky na testu slably, hcg klesalo, až spadlo na 0, odešlo mi to s menstruaci. Doktorka říkala, ze můžeme počkat ještě tak jednu menstruaci, ze to byl jen opožděný menzes. Tedka mám přes týden zpoždění a test ukázal.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12903
25.2.20 20:41

A na co se ptáš, však to jsou dálnice jak blázen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15084
25.2.20 20:42

Tak jsi zas tehotna, akorát bacha, když je to tak rychle po sobě, aby to zas neodeslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
25.2.20 20:45

Krásný, pozitivní test :palec: teď držím palce, ať je vše ok. ty začátky nejsou jednoduché

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1380
25.2.20 20:46
@Anonymní píše:
Hezky večer ???? chci se prosím optat, měla jsem začátkem ledna neprosperujici těhotenství, proste čárky na testu slably, hcg klesalo, až spadlo na 0, odešlo mi to s menstruaci. Doktorka říkala, ze můžeme počkat ještě tak jednu menstruaci, ze to byl jen opožděný menzes. Tedka mám přes týden zpoždění a test ukázal.

Nepochopila jsem tu otázku…??? Na co se ptáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
25.2.20 21:01
@Anonymní píše:

Také nechápu otázku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 21:08

Takhle ma vypadat pozitivní test. :kytka: gratuluji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10740
25.2.20 21:11

A ptáš se na…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 22:05

Moc se omlouvám :pray_tone1:.. podala jsem to blbě.. jen se ptám, zda je někdo také po biochemickem a zadarilo se Hned v dalším cyklu…furt nevěřím vlastním očím. Predtim jsem takové koleje během 5ti vteřin neměla :relaxed:️ Ba naopak slabla, ale mám zase trochu bolesti jak kdybych to měla dostat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
25.2.20 22:17

@Zuzana.jaresova bolesti k tomu patří, protože se děloha roztahuje.. Udělej si test za pár dní, pak kontrola u dr.. Odhadovat začátek je těžké.. Ale toto je krásně pozitivní test :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
26.2.20 11:04
@Anonymní píše:

Nevím přesně na co se ptáš ale těhu jsi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama