Těhotenský test Axiom

Smazaný anonym
26.3.07 19:59

Těhotenský test Axiom

Máte někdo zkušenost s tt Axiom? Dnes jsem si ho udělala a byl negativní a MS také nikde.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

198
27.3.07 10:59

Já ho měla pozitivní až 46.den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
27.3.07 22:00

Já si měřím BT a podle ní už tu MS dávno měla být. Tak děkuju za odpověď. Budu doufat, že mi ty dvě ukáže :)

• Citovat
  • Upravit
198
27.3.07 23:48

Já mám nejlepší zkušenost s Clear Blue(pravda, pěkně drahý :( 190,.)
a taky Clear View(ten je levnější-asi 130,–)
Měly by být nejcitlivější.
Ozvi se jak to dopadlo!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
6.3.08 21:07

Při prvním těhu jsem si dělala test Axiom asi 14 dnů po vynechání MS a ukázaly se //, ale ta druhá čárka byla slabší (protože těhu bylo o týden mladší).

Při druhém těhu jsem si dělala taky Axiom asi týden po vynechání MS a ukázaly se zase //, tentokrát i ta druhá byla tlustice.

Takže s ním mám dobré zkušenosti, ale raději pouřívám GS mamatest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
7.3.08 06:56

ahojky,no ja si delala asi tri druhy tetsu,vsechny pozitivni a axiom negativni,chce ho asi fakt delat pozdeji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2541
27.3.08 13:21

Achooojky já jsem si dělala TT 15den.od zpoždění a obrázek mám nahoře jako mojí fotešku … Ale první jsem si dělala mamatest comfort (asi za 90kč) bylo to asi 2den od zpoždění a měla jsem tam / / no a pak už to vypadalo takhle … a ten se jmenuje gravitest (asi za 40kč)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2541
27.3.08 13:21

Achooojky já jsem si dělala TT 15den.od zpoždění a obrázek mám nahoře jako mojí fotešku … Ale první jsem si dělala mamatest comfort (asi za 90kč) bylo to asi 2den od zpoždění a měla jsem tam / / no a pak už to vypadalo takhle … a ten se jmenuje gravitest (asi za 40kč)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2541
27.3.08 13:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama