Slabý proužek na testu

30.12.06 18:01

Slabý proužek na testu...

Dobrý den,

Včera ráno jsem si dělala těhotenský test, nejprve téměř okamžitě se objevil silný kontrolní proužek a nikde nic…Test jsem nechala ležet na umyvadle a když jsem se za 3 minutky (doporučená doba) vrátila ho zkontrolovat, objevil se i druhý proužek, ale velmi slabě vybarvený téměř neznatelný. S postupem času malinko ztmavnul, ale i tak je velmi slabě vybarvený. Mám trošku obavy že jsem těhotná, neboť jsem zůstala sama… :( . A hlavně nevím, kdo by byl otcem,…byla jsem se dvěma kamarády, ale v obou případech to byl chráněný styk.

Hledám odpověď u zkušených žen, zda nemohou být těhotenské testy falešně pozitivní (Testování proběhlo přesně podle návodu), a pokud jsem v této nelehké situaci skutečně otěhotněla, tak jak co nejdříve zjistit otce dítěte. Na potrat jít v žádném případě nechci, všechno se dá určitě nějak vyřešit…Jen teď nevím jak :( :?:

Předem díky za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3011
30.12.06 18:16

Ahoj didzitko,

na otázku, zda mohou být těhotenské testy falešně pozitivní ti sice neodpovím, ale ohledně slabé čárky z těhotenského testu mohu z vlastní zkušenosti říct, že i mě se slabá čárka objevila a skutečně jsem těhotná byla.
Také ovšem záleží, jak dlouho se ti již nedostavila menstruace, mohla si test provádět brzy a proto je čárka slabá (u mě to tak bylo), a novou zkouškou o pár dnů později byla na testu druhá čárka již zřetelná.

Přeji ti ať vše dobře dopadne a svou nelehkou situaci brzy vyřešíš :)

Hodně štěstí :!

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
30.12.06 18:26

já měla slabé čárky u obou těhotenství a to i po 3týdnech od vynechání, takže jsem tě asi moc nepotěšila viď.
Kadopádně hodně štěstí

• Citovat
  • Upravit
30.12.06 18:44

Moc jste mne holky nepotěšily,ale přesto moc díky za odpovědi… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.12.06 18:48

Falešně pozitivní může být u jistého typu horm. nerovnováhy nebo u některých cyst vaječníku. E

• Nahlásit
  • Citovat
3492
30.12.06 18:53

Ahoj,

tak já mám i jiné zkušenosti než holky co psaly přede mnou. Než jsem otěhotněla s Adámkem tak asi tři měsíce se mi objevovala na testu slabounká druhá čárka a těhotná jsem nebyla. Možnost falešné poziztivity mi potvrdil i dr, ale zase na druhou stranu i když už jsem těhotná byla tak se mi taky objevila jen slabá druhá čárka takže kdo se má v tom vyznat co:-) ale je fakt, že jsem se už cítila tak nějak jinak.

Přeji ti aby to dopadlo tak jak si přeješ.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
30.12.06 19:19

Ahoj, tak to spíše těhu budeš ale samozřejmě že taky nemusíš, udělej si test za pár dní a uvidíš… No a zjistit otce dítěte v těhotenství je dost náročný a taky hlavně riskantní. Nevím přesně z čeho se to dělá jestli z plodový vody nebo dokonce snad odeberou něco z plodu no každopádně ale i dost finančně náročný takže nejlepší cesta jak to zjistit ještě v těhu je podle UZ když bys věděla v kolikátým týdnu jsi tak pak by ses mohla dopočítat k přibližnému dni početí a podle toho… No a na 100% by se to pak potvrdilo po porodu podle testu DNA který taky něco stojí ale už není tak složitý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
30.12.06 20:03

Ahojky, pokaždé když jsem na testu měla druhou čárku tenkou, slabě viditelnou tak jsem těhotná byla. Nevím, jestli jsi zrovna tohle chtěla vědět, ale je to tak. Přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
30.12.06 20:07

Tak ja mivam kazdy mesic slabou / na testu a tehu nejsem........

Cystu taky nemam.........takze radeji pockej, neplas zbytecne a za 2 dny zkus dalsi test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
30.12.06 20:29

Já měla druhpu čárku skoro neviditelnou, ale byla tam a já těhotná byla. Byla jsem těhu asi 14dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.06 21:11

ahojky i ja poprve mela slabou carku a tehule jsem :wink:
muzu se zeptat jak jste se chranily??
drzim palecky at to dopadne tak jak si prejes :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3259
30.12.06 22:03

Ahoj,
já měla dokonce na třech testech slabou čárku a těhotná jsem tehdy nebyla. Vyšlo to až po dalších 2 měsících.
No a teď už to bude každou chvilku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
30.12.06 22:13

Já jsem čárku nemela žádnou a tehotná jsem byla, pak jsem dvakrát mela slbonkou a taky jsem byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
31.12.06 10:50

Ahoj,
já jsem měla slaboulinkou druhou čárku a o těhu nešlo,o pár let později zase a koukej :arrow:

Já bych testla ještě za pár dní :? .Přeju ti,ať to dopadne podle tvých představ :!

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.06 12:01

Moc díky za rady,
opakovala jsem test po 2 dnech (dnes ráno), jak doporučují v návodu u testu v případě nejistoty a opět se objevila slabá čárka, téměř stejně jako u předchozího testu, tak já nevím.....
Jinak jsme ale v obou případech styku použili kondom, ale jinak podle týdnů teda určitě otce nezjistím…vyšlo to tak nějak ve třech dnech za sebou oba partneři :cry:
Spíš mám ale pocit,že jde o falešně pozitivní výsledek, na menstruaci sice čekám už týden, ale mám nějaké problémy s ovulací a měla jsem nedávno i nějaké ty cysty.....

Děkuji moc všem za odpovědi a jinak těhulkám přeji nádherná a zdravá miminka a Všem ostatním aby se jim splina všechna přání v Novém roce.
Pá Didzitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama