Dá se věřit těhotenským testům?

451
3.10.06 13:12

Dá se věřit těhotenským testům??

Ahoj holky, chodím sem často , ale dnes poprvé jsem se zaregistrovala. Mám takový problém. S manžou se snažíme o mimi asi 4 měsíce. Nikdy mi těhotenské testy nevyšli až tento měsíc.Byla jsem tak šťastná a nevěřícná, že jsem ty testy opakovala tři dny a vždy byli pozitivní.Dnes jsem začala špinit nechápu to, chce se mi brečet a řvát :( . Stalo se vám některé, že testy byli pozitivní i když jste těhulka nebyla?? Jsem nešťastná!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

574
3.10.06 13:22

Ahoj,

jestli jsi měla tři testy pozitivní, tak těhotná jsi. Je tu plno holek které taky během ranného těhotenství špinily. I já jsem toho ukázka. Ale když jsem s tím letěla k doktoru tak mi bylo řečeno, že se vajíčko uhnízďuje a že když žena krvácí tak že je to známka dobrého uhnízdění vajíčka. Píšu ti co bylo řečeno mě. Každá jsme jiná u tebe to tak může být a nemusí.

Držím palečky ať je vše v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
3.10.06 13:26

Verunko díky za odpověď! Kéž bys měla pravdu…ta nejistota mě vyčerpává…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
3.10.06 13:28

Nemáš zač od toho tu jsme ne? :lol:

Jestli chceš písni mi soukromou zprávu a budeme to prožívat spolu. Jak už jsem psala, taky se pokoušíme o mimi. Víc hlav víc ví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
3.10.06 13:52

Ahoj,
ja mam zkusenost, ze pokud je test pozitivni, jde o tehotenstvi. Jenze nekdy prijde MS a tehu se nekona. Proste se neuhnizdi tak jak by melo, nebo tam byla nejaka chyba. Ale pozor, nekdy muze byt test pozitivni kvuli cyste :( To uz jsem se tu taky docetla.
Nekdy ale jde jenom o spineni a tehu normalne pokracuje. A nekdy je MS i nekolik mesicu v tehotenstvi. Sama znam pripady, kdy se na tehotenstvi prislo az kolem 20tt, kdyz najednou vyrostlo brisko ;)
Takze se nestresuj, pokud se MS nerozjede, nebo budes mit zas pozitivni test, tak se seber a bez k doktoru na test z krve. Nebo jdi hned!
Drzim moc palce! Sama jsem si tohohle uzila az az.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
3.10.06 14:02

Jo ,jo vypadá to špatně. Ze špinění to vypadá na měsíčky :cry: . Ráno dvě čáry , jak koleje a po obědě tohle…Doktorovi sem hned volala, ale řekl, že mám přijít až za 2 týdny.Nejhorší je ta nejistota a ke všemu je manža v pátek objednanej na spermiograf, tak jsem měla radost ,že tam nemusí.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
3.10.06 14:07

Hanules,

to je mi lito...........pokud krvacis jasnou krvi, tak to muze byt MS, proste se to neuhnizdilo......

Kdyby opet prestala, udelej dalsi test, jinak doporucuji, pokud je to MS, zajit si po ni na krev na HCG

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
3.10.06 14:14

:( Urcite si pak udelej jeste jeden test a uvidis. Jinak neztracej nadeji, urcite ze se dockas!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
3.10.06 14:25

Holky díky za odpovědi je fajn to někomu říct :) .Každý měsíc si říkám ,že na mimi nebudu myslet a stejně pak letím do lékárny a dělám testy ještě před MS a to je asi špatně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
3.10.06 14:35

No, ale stejne si nepomuzes… to znam. Mne se to dvakrat povedlo ve chvili, kdy jsem se na to vykaslala. No vlastne vickrat, ale trikrat to nedopadlo. Nekdy to funguje tak, ze to vyjde ve chvili, kdy to bud vzdas, nebo se to vubec ale vubec nehodi. Vzdala jsem to a povedl se Matysek. Ted se to zas ale vubec nehodilo… 8) Drz se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
3.10.06 17:01

Já nevím, ale k dr. bys měla zajít hned. Já jsem v 1. těhu taky začala krvácet, vypadalo to špatně. Ale dr. mi hned napsal Utrogestan no a máme už 7m úžasný mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
3.10.06 17:09

Já nevím, ale k dr. bys měla zajít hned. Já jsem v 1. těhu taky začala krvácet, vypadalo to špatně. Ale dr. mi hned napsal Utrogestan no a máme už 7m úžasný mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
3.10.06 17:33

Volala jsem mu a řekl mi ,že mám přijít až za 2 týdny a to ještě jen , když nedostanu MS. Na můj pozitivní test mi řekl , že od té doby co viděl test 60 leté paní 10 let po přechodu pozitivní , tak tomu nevěří.....a bylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
3.10.06 17:38

já měla u lukyho taky normálně MS a byla jsem těhu,naopak se mi třeba objevily negativní testy ale bylo to těhu.někdy se stává i to,že mají holčiny MS jasnou ,ale slabou a krtákou-to byl můj tehdejší případ-trvalo to jen 3-4dny,alůe nevšímala jsem si toho,až po měs.jsem přišla na to,že jde o těhu,tak ještě nevěš hlavu

• Citovat
  • Upravit
52
3.10.06 19:00

To je docela zvláštní doktor :roll: Neuvažovala si o změně. Já jsem zase pro změnu při sebemenším problému musela hned přijít, aby mě vyšetřil. No uvidíš, snad to bude O.K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama