Za jak vám ukázal test //?

11
3.6.06 19:16

Za jak vam ukazal test //?

Ahojda,
chtela bych se vas zeptat, za jak dlouho po vynechani MS jste delaly test a kdy byl pozitivni? Delala jsem druhy den po vynechani a nic. Jinak mam MS pravidelnou, tak nevim jestli je brzo ci co…
Diky za nazory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16
3.6.06 19:23

// na testíku

No ono je to individuální, jsem podruhé těhu a poprvé mi to ukázalo ale hodně slabounce tak zhruba týden po vynechání a teď jsem podruhé těhu a to mi to ukázalo velmi zřetelně už asi druhý den po vynechání, takže bych řekla jak u koho, jsou holčiny které to mají negativní i několik týdnů po vynechání když už ví, že těhu jsou. No hlavní je mít hodně citlivý test a dělat ho z ranní moče, tam je nejvíc hcg, takže je největší pravděpodobnost, že test zareaguje. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
3.6.06 19:26

Dik. Zkusim to zase zitra po ranu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
3.6.06 19:30

Jj zkus to zítra a kdyžtak si zajdi na krev, ale ještě bych pro jistotu týden počkala, je to lepší i když ono se radí, já taky plašila :D , a máš nějaký pocit, že bys mohla být těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
3.6.06 19:32

No, na krev bych sla, ale nevim, jestli to udela Dr. nebo laborator. Chtela bych mit jistotu do uterka, mame s mazelem vyroci, tak bych dala prekvapko. No, mam BT 37.1, dnes teda 3. den po vynechani MS, citim bradavky, trosku brisko, ale co je z toho vsugerovany, to nevim… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
3.6.06 19:35

Jo tak sugerace to je potvora, o tom vím taky svoje :( . Zkus si zavolat dr. jestli ti nabere krev a do kdy budou výsledky, tam ti jí nabere, v laborce sice musíš myslím platit na vlastní žádost, ale zase to většinou bývá rychlejší. Já to nechávala dělat u dr. a čekala jsem 4 dny na výsledky :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
3.6.06 19:35

Já jsem si dělala test v den, kdy mi měla přijít MS a měla jsem hned obě čárky tlustý, tak bůhví, kdy jsem otěhotněla :lol: a když jsem si dělala druhý den ještě další dva, tak mi vyletěla ta HCG čárka dřív než ta kontrolní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1060
3.6.06 20:06

Já si dělala test cca 5 dnů po vynechání a do tří minut jsem tam měla dvě tlusté čárky jako hrom. A cca za 5 týdnů je tu můj den D!
Tak hodně štěstí i tobě :) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
3.6.06 20:12

Ahoj,
já jsem si dělala test ten den kdy měla přijít MS, a čárky jsem měla obě tlusté. Ukázal mi to test Best 2. Dělala jsem si ho ráno. Vím, že jsem otěhotněla 10DC.
Přeji ti tlusté //.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1615
3.6.06 20:20

Ahoj,

asi te nepotesim, ale ja mela jiny prubeh. v lednu se mi opozdila jinak pravidelna MS o tri dny. Samozrejme, ze jsem si udelala test a to 2 den po vynechani, bohuzel byl negativni. Projevy jako boleni prsou se taky dostavily. Treti den jsem dostala MS. V unoru jsem si pak delala test 1 den po vynechani a ten byl jiz pozitivni. Doktor mi ale sdelil, ze jsem otehotnela jeste v lednu pred zminenou opozdenou MS.

Tot ma zkusenost. Tak preji hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10826
3.6.06 20:52

Já si test dělala 32 DC a BT se držela hodně nahoře (musela jsem ho nejprve koupit :wink:).

Klokanek pokud se ti BT udrží takhle vysoko, tak je velká šance, že se zadařilo. Držím pěstičky, aby tam ty // byly :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
3.6.06 21:28

Ahoj,

mě se pokaždé objevily 2 čárky až 10 dní po vynechání MS. To už jsem měla nafouklé bříško a prsa o číslo větší:))
Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
3.6.06 22:56

10 dní po vynechání byl test negativní a přesto jsem byla těhotná,výsledek je naše 3,5 letá holčička.Podruhé jsem testovala „už“ 3.den po vynechání a byly tam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6847
4.6.06 03:37

14.DPO, dva dny pred ocekavanou MS.
Hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2058
4.6.06 07:41

Ahojík,
druhý den po vynechání tam byla slaboulinká druhá. Týden po už byla véliká:-))
A za možná 10 týdnů bude naše druhá čárečka na světě:-))
Moc držím pěstičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama