Těhotenský test Livsane

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rumela9
Kecalka 200 příspěvků 28.11.17 14:44
Těhotenský test Livsane

Ahoj holky a maminky :mavam: chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás nemá zkušenost s těhotenským testem Livsane 10IU a jak posloužil?..děkuju :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
keddlubbna
Stálice 69 příspěvků 18.01.18 13:06
Livsane těhotensky test 10 ml/UI

Ahoj @rumela9, je to už nějaká doba, ale chtela jsem se zeptat máš tedy s timto testem už nejakou zkušenost? Dneska 11 DPO mi Dr. MAX test 10ml/UI ukázal ráno pěkného ducha, ale byl to starší test, který tu mám už asi 2 roky, tak jsem chtěla zkusit ještě jiný test a v poledne mi Livsane 10ml/UI ukázal nádhernou dálnici až mě to překvapilo, takhle brzy. Tak snad to vyšlo, dostat to mám zitra, tak uvidim.

Ovecka7
Stálice 60 příspěvků 17.04.18 12:46

Ahoj. Ozivuji diskuzi. Máte někdo zkušenost s tímto testem? :palec:

keddlubbna
Stálice 69 příspěvků 18.04.18 16:57

Ahoj, tak mě ukázal den před ocekavanou ms docela dálnici oproti jiným desitkovym testům, které ukazovaly slabé čárky, no a teď jsem v 17tt. Ale jestli třeba dělá falešné duchy, to nevím, já ho zkoušela jen jednou a už rovnou ta dálnice.

Ovecka7
Stálice 60 příspěvků 18.04.18 17:12

@keddlubbna Ahoj Dekuju za odpověď. Já ho dělala včera - duch. Pak dnes ráno, celkem pěkně růžové čárky, ale papírkovy mamatest jen miniaturní dousek.. Pak odpoledne jsem zkoušela Clearblue easy a celkem pěkne plus. Tak uvidím.. :palec:

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 06.05.18 17:28

Slaby duch do limitu.Mam par dni jen lehoucke spineni a dnes mela nastat ms.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 13:48

@Tkanicka26 ahojky, prosim, byl to falesny nebo si tehule? Me dnes po limitu udelal to same :nevim:

denkat
Kecalka 307 příspěvků 30.09.18 23:21
@Anonymní píše:
@Tkanicka26 ahojky, prosim, byl to falesny nebo si tehule? Me dnes po limitu udelal to same :nevim:

Mě udělal po limitu tohle (viz foto), pak druhý den to samé, za dva dny už tam neukázal nic ani po limitu a za další dva dny jsem to dostala takže nevím, co si o tomto testu vlastně myslet

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 05.10.18 16:33

@denkat Tak k tomu bych rekla,ze tam neco bylo a odeslo to

denkat
Kecalka 307 příspěvků 05.10.18 16:50
@Tkanicka26 píše:
@denkat Tak k tomu bych rekla,ze tam neco bylo a odeslo to

To jo jenomže já jsem v tom případě musela být oplodněná v půlce cyklu, protože to byl taky náš poslední sex a tenhle test jsem dělala až po třech týdnech od sexu takže je mi divné, že se tam ukázala čárka až po limitu a pak stejně vlastně MS normálně přišla

Kris1988
Stálice 80 příspěvků 24.10.18 09:02
Livsane test

Ahoj holky, prosím jakou máte zkušenost s testem Livsane? Mě už dvakrát udělal tohle za poslední 2 dny a dnes jsem byla na gynde a prý tam zatím není nic vidět (vzali mi teda krev a budu vědět zítra), ale už jsem měla dostat MS před 11 dny a pořád nic. Včera jsem teda měla lehoučké krvácení, ale dnes ráno už nic.

Alexandraf
Echt Kelišová 7806 příspěvků 5 inzerátů 24.10.18 09:12

@Kris1988 jasne pozitivni teh.test, tady neni pochyb :hug:
Na utz je jeste strasne brzy, proto doktor nic nevidel, max.vyssi sliznici. Jste na zacatku, utz nejdriv tak v 6., lepe v 7tt :hug:
Krev bude urcite taky pozitivni :hug:

Uživatel je onlinenomip
Kecalka 230 příspěvků 24.10.18 09:14

Ahoj, já jsem použila Livsane těhu test a byl pozitivní, pak jsem si ještě koupila mamatest a ten mi to taky potvrdil a těhotná jsem byla. Zkoušela jsi i jiný test?

Kris1988
Stálice 80 příspěvků 24.10.18 09:22
Livsane test

Ahoj holky, prosím jakou máte zkušenost s testem Livsane? Mě už dvakrát udělal tohle za poslední 2 dny a dnes jsem byla na gynde a prý tam zatím není nic vidět (vzali mi teda krev a budu vědět zítra), ale už jsem měla dostat MS před 11 dny a pořád nic. Včera jsem teda měla lehoučké krvácení, ale dnes ráno už nic. @Alexandraf teď bych teoreticky měla být cca v 6tt někde v půlce… Tak uvidím, co mi teda řeknou zítra po krvi… Ach jo, jak kdyby mi to nemohli říct už dnes odpoledne :-)

Kris1988
Stálice 80 příspěvků 24.10.18 09:27

@nomip já jsem zkoušela předtím ještě jeden z Dr. Maxe (ten jsem si dělala v sobotu) a taky tam byla lehce vidět čárka (to už je 4 dny zpět) a ještě předtím v týdnu jsem zkoušela papírkový test (myslím taky z Maxe) a tam byla taky lehce vidět čárka… Tenhle mi zatím přijde nejvýraznější… A jeden Livsane jsem si dělala v pondělí… A ten vypadal takhle v průběhu těch 3-5ti minut… Ale je to divný, že tam nic neviděl… Připadám si paranoidní… Dokonce bych i řekla, že mám příznaky, špatně mi teda není, ale jsem nadmutá, riham, pořád bych něco jedla… I o půlnoci a to nebývá u mě zvykem…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >