Reklama

Těhotenský test Livsane

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rumela9
Kecalka 132 příspěvků 28.11.17 14:44
Těhotenský test Livsane

Ahoj holky a maminky :mavam: chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás nemá zkušenost s těhotenským testem Livsane 10IU a jak posloužil?..děkuju :kytka:

Reklama

Reakce:

keddlubbna
Stálice 69 příspěvků 18.01.18 13:06
Livsane těhotensky test 10 ml/UI

Ahoj @rumela9, je to už nějaká doba, ale chtela jsem se zeptat máš tedy s timto testem už nejakou zkušenost? Dneska 11 DPO mi Dr. MAX test 10ml/UI ukázal ráno pěkného ducha, ale byl to starší test, který tu mám už asi 2 roky, tak jsem chtěla zkusit ještě jiný test a v poledne mi Livsane 10ml/UI ukázal nádhernou dálnici až mě to překvapilo, takhle brzy. Tak snad to vyšlo, dostat to mám zitra, tak uvidim.

Ovecka7
Stálice 61 příspěvků 17.04.18 12:46

Ahoj. Ozivuji diskuzi. Máte někdo zkušenost s tímto testem? :palec:

keddlubbna
Stálice 69 příspěvků 18.04.18 16:57

Ahoj, tak mě ukázal den před ocekavanou ms docela dálnici oproti jiným desitkovym testům, které ukazovaly slabé čárky, no a teď jsem v 17tt. Ale jestli třeba dělá falešné duchy, to nevím, já ho zkoušela jen jednou a už rovnou ta dálnice.

Ovecka7
Stálice 61 příspěvků 18.04.18 17:12

@keddlubbna Ahoj Dekuju za odpověď. Já ho dělala včera - duch. Pak dnes ráno, celkem pěkně růžové čárky, ale papírkovy mamatest jen miniaturní dousek.. Pak odpoledne jsem zkoušela Clearblue easy a celkem pěkne plus. Tak uvidím.. :palec:

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 06.05.18 17:28

Slaby duch do limitu.Mam par dni jen lehoucke spineni a dnes mela nastat ms.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 13:48

@Tkanicka26 ahojky, prosim, byl to falesny nebo si tehule? Me dnes po limitu udelal to same :nevim:

denkat
Kecalka 138 příspěvků 30.09.18 23:21
@Anonymní píše:
@Tkanicka26 ahojky, prosim, byl to falesny nebo si tehule? Me dnes po limitu udelal to same :nevim:

Mě udělal po limitu tohle (viz foto), pak druhý den to samé, za dva dny už tam neukázal nic ani po limitu a za další dva dny jsem to dostala takže nevím, co si o tomto testu vlastně myslet

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 05.10.18 16:33

@denkat Tak k tomu bych rekla,ze tam neco bylo a odeslo to

denkat
Kecalka 138 příspěvků 05.10.18 16:50
@Tkanicka26 píše:
@denkat Tak k tomu bych rekla,ze tam neco bylo a odeslo to

To jo jenomže já jsem v tom případě musela být oplodněná v půlce cyklu, protože to byl taky náš poslední sex a tenhle test jsem dělala až po třech týdnech od sexu takže je mi divné, že se tam ukázala čárka až po limitu a pak stejně vlastně MS normálně přišla

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >