Těhotenství 2. trimestru bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miskaa91
Stálice 67 příspěvků 15.05.19 20:16
Těhotenství 2.trimestru bolesti

Ahoj mám dotaz jsem v 18tt v pondělí jsem byla v pořádně v moci mám bílkoviny. Mám i slabší vytok nato my dr.dala gelove zaváděcí tablety.
Občas mám bolesti pod briskem dr. rekla ze je to normal že se roztahuje deloha atd. a podle ultrazvuku j3 vše v pořádku, dnes mám bol3st zas pod briskem a ledvin, jsem nastydla nejspíš. ale co nato? Myslíte že mužů pít ovocnéj čaj z brusinkem? Nebo má někdo zkušenost q co fakt pomohlo poraďte?

Reakce:
Lenii1
Stálice 65 příspěvků 15.05.19 20:30

@Miskaa91 měla jsem tyhle potíže s moc. cestami v těhotenství také, pomohl mi uroval manosa akut, je volné prodejny a můžou ho tehotne, k tomu jsem pila urologicky caj, ale ty se můžou jen některé, je potřeba se poradit v lékárně. Jinak ty bolesti v podbrisku z roztahovani dělohy jsem měla taky, někdy to bylo hodně bolestivý, hlavně třeba při vstavani ze sedu apod. Ať je brzy lépe :hug:

Miskaa91
Stálice 67 příspěvků 15.05.19 21:55

@Lenii1 děkuji..hrůza když přestanou nevolnosti a už sem myslela že bude lépe.. Tak teď tohle..člověk se bojí něco dělat v domácnosti ale to já nevydržím být jen tak v klidu čelí den :)
Ale přestala sem pít perlive limonády..mela sem totiž i ostrou moc a 2dny pálení..je to už dyl, spíš mě trápí ty vytoky..Dr. my nato před 14dni dala gelove zaváděcí tablety a moc nepomohly pac bilkoviny v moci jsou pořád.. slyšela sem že to může být i z jídla :nevim:

prceek55
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 16.05.19 10:19

@Miskaa91 výtoky mám od začátku těhotenství aji ted (30tt).. prostě furt.. mně tenkrát doktorka taky dala ty gelové čipky ale moc to nepomohlo.. musela bych je brát celé těhotenství :D jinak doktorka říkala že ty výtoky jsou normální :nevim:

Uživatel je onlineKajka9
Závislačka 3840 příspěvků 16.05.19 12:01

Určitě můžes ovocné čaje s brusinkama ale raději bych si koupila sáček brusinek a zobala to pomáhá víc přece jen v tom čaji toho tolik není ale můžeš do toho pít i ten čaj..
Jinak bolesti v podbřišku a celkově břicho tě bude bolet nejspíše celé těhu jen vždy jinde a jinak nebo aspon já jsem to tak měla.. jak se roztahuje děloha pak je zase mimčo větší a všude tlačí atd

Miskaa91
Stálice 67 příspěvků 16.05.19 21:02
Tehu

Ještě sem se chtěla zeptat prý by se v tehu neměl jíst bílí plysnovy sýr což je asi hermelin že jo?? Je možno že když jsem ho snědla hodně bolelo mě večer břicho jako že ztoho? Pac se nesmí? A ještě jedna otazka :) od jakého měsíce jste nespali na brise? Jsem v 18tt a už my to moc nejde na bříšku spát 8o

Uživatel je onlineKajka9
Závislačka 3840 příspěvků 16.05.19 22:21

@Miskaa91 sýr si klidně dej ale vše se má s mírou… já nespím vůbec ani před těhu ani v těhu ani po porodu..jinak v těhu je dobré spát na levém boku…jinak na břichu spát můžeš dokud ti to nevadí

prceek55
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 17.05.19 06:54

@Miskaa91 no z toho to být podle mě nemůže.. já hermelín normálně baštím :) ne každý den ale jednou za čas si dám a nic mi z toho určitě není :)
A na břiše jsem spala dokud jsem mohla, dokud to šlo.. pak se na břiše už nevyspíš.. takže pokud to furt jde tak klidně spi.. pokud už né tak nenaděláš nic.. zvykneš si :lol: :D

Váš příspěvek
Reklama