Těhotenství a měsíčky

Anonymní
19.9.19 11:29

Těhotenství a měsíčky

Ahoj/dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li mohu otěhotnět, když beru nepravidelně antikoncepci. Vím, že mohu. Nevíte jak bych to mohla zjistit bez použití těhotenského testu? Občas mám stvrdlé břicho. Když doberu antikoncepci, menstruace přijde. Je těhotenství možné, nebo není? Budu ráda za každou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

672
19.9.19 11:31

Jako vážně? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 11:33
@splendis píše:
Jako vážně? :roll:

Ano vážně, nevím jak a co.

• Nahlásit
  • Citovat
19.9.19 11:34

Ano, je. Jsou ženy, které že začátku těhotenství krvácí. To je odpověď na tvoji otázku. Dále několik nevyžádaných rad: ber antikoncepci pravidelně nebo vůbec (takhle docela významně ubližuješ svému tělu), nejez nadýmavé potraviny, ať nemáš tvrdé břicho, kup si domů několik těhotenských testů (je to za pár šupů a poví ti víc, než diskuze na emiminu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10768
19.9.19 11:38

Krvácet můžeš celých devět měsíců. Bez testu to nemusíš poznat. Jinak nechápu tu debi..tu, brát antikoncepci jak se ti zamane. Buď ji ber pořádně nebo vůbec. Máš vůbec tušení, na jaký problémy si zaděláváš? Nechtěný těhotenství je ta lepši varianta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
19.9.19 11:45
@Anonymní píše:
Ano vážně, nevím jak a co.

Já jen nechápu naco se ptáš? Ptáš se zda můžeš otěhotnět a pak si odpovíš že víš že můžeš :nevim: vždy můžeš otěhotnět když se dostatečně nechráníš a provozujes sex. Přečti si přívalový leták antikoncepce. Jen doktor nebo tehotensky test řekne, zda jsi tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
19.9.19 13:40

Jak se jako bere antikoncepce nepravidelne? 8o Prosim, vysvetli mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 20:36
@Ernais píše:
Jak se jako bere antikoncepce nepravidelne? 8o Prosim, vysvetli mi to.

Když bereš v jiný čas. Nebo když bereš prášky večer a někdy ráno. Nebo někdy zapomeneš.

• Nahlásit
  • Citovat
672
19.9.19 20:43
@Anonymní píše:
Když bereš v jiný čas. Nebo když bereš prášky večer a někdy ráno. Nebo někdy zapomeneš.

a proč to děláš? Proč jsi tak nezodpovědná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 21:00
@splendis píše:
a proč to děláš? Proč jsi tak nezodpovědná?

Protože ještě studuji a nemám na to čas matka chce, abych s dítětem ještě nějakou dobu počkala, ale nevadí jí to. S přítelem jsme připraveni.

• Nahlásit
  • Citovat
19.9.19 21:39
@Anonymní píše:
Protože ještě studuji a nemám na to čas matka chce, abych s dítětem ještě nějakou dobu počkala, ale nevadí jí to. S přítelem jsme připraveni.

A večer zuby vyčistit stíháš? Souložit taky stíháš. Polknout prášek tolik času nezabere. Tímto stylem si huntuješ tělo. A braní antikoncepce v začátku těhotenství fakt není cajk. Takže buď ji ber, nebo se na to vykašli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
20.9.19 06:22

Boze ty jsi troll :lol: a ne moc dobry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu