Těhotenství a nový šéf

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 06:30
Těhotenství a nový šéf

Dobrý den, chtěla bych se s někým poradit, snad tu bude někdo kdo tomu rozumí víc než já. V práci nám končí šéf a od 1.srpna má nastoupit jiný. Podepsala jsem smlouvy ale den na to jsem zjistila že jsem těhotná. Jelikož dělám 12tky i noční, tak doktorka mi určitě napíše riziko, tak se chci zeptat jak to semnou bude když do konce července přinesu neschopenku, jedtli teda budu spadat pod toho šéfa co končí nebo co semnou bude u toho nového když tam mám 3 měsíce zkušebku? Snad to pochopíte tak jak jsem to napsala, díky :) :nevim:

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8679 příspěvků 16.07.19 06:41

A proč by si měla jít na pn? To fakt nechápu

nozu
Extra třída :D 12701 příspěvků 16.07.19 06:48

No já spíš nechápu, proč je se změnou šéfa jiná smlouva a zkusebka. To se firma prodala?

Uživatel je onlineskorotehotna
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 16.07.19 06:59

Taky nechápu ani proč chodit na neschopenku ani proč by s novým šéfem měla byt zkusebka

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 16.07.19 09:13

Já to pochopila tak, že se opravdu firma prodala. V tom případě budeš spadat pod toho nového, když máš novou platnou smlouvu s ním. A s tou PN tomu nerozumím taky. Na noční v těhotenství chodit nemusíš, v zákoníku práce je že když si požádáš o přeřazení na denní směny, tak ti musí vyhovět. Nevidí to rádi, ale uhádat se to dá. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 14:51

Ne, změní se provozovatel.. dal nám úplně novou smlouvu na rok, s tím že je tam zkušebka.. Kolegyně, když byla těhotná, taky dostala hned neschopenku, že není dobrý dělat ani 12tky.. tak já nevím.. navíc nevím zda by se někdo v práci našel aby dělal noční a já ranní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 15:05

Firma se neprodala, jedná se o čerpačku.. takže ta zůstává a pak se mění jen provozovatelé.. zrovna u nás.. takže asi proto úplně nová smlouva..

Váš příspěvek
Reklama