Těhotenství a podívání se do blesku

Anonymní
14.8.20 16:33

Těhotenství a podívani se do blesku

Dnes byla hrozná bouře, bohužel jsem zrovna koukala z okna, když uhodil blesk, byla to ohromná rána.. A já se do blesku přímo dívala, byl to mzik, nestihla jsem uhnout.. Od té doby mě poboliva pravé oko, může to mít souvislost? Navíc jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství.. Nemůže mít mimi třeba oheň nebo tak něco?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5211
14.8.20 16:38

Určitě, s mimina teď bude The Flash :pankac:

Příspěvek upraven 14.08.20 v 16:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
14.8.20 16:38

… jakože… Podívání na blesk dítě uhrane nebo jak jako?

Já se nějak musím ujistit, máme rok 2020, ne 1720, že jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
14.8.20 16:40

To nemyslis vážně, ze?? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
14.8.20 16:41
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13367
14.8.20 16:44
@Anonymní píše:
Dnes byla hrozná bouře, bohužel jsem zrovna koukala z okna, když uhodil blesk, byla to ohromná rána.. A já se do blesku přímo dívala, byl to mzik, nestihla jsem uhnout.. Od té doby mě poboliva pravé oko, může to mít souvislost? Navíc jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství.. Nemůže mít mimi třeba oheň nebo tak něco?

To jako že to dítě bude postižený, protože ses podívala do blesku? A proto tě bolí oko? Nene to snad ani nemyslíš vážně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
14.8.20 16:44
@Mrs. S píše:
Určitě s mimina teď bude The Flash :pankac:

Když už jízlivě vtipně, tak alespoň gramaticky správně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5211
14.8.20 16:46
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4287
14.8.20 16:46

8o :think: Já jen doufám že to je vtip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 16:47

Ne holky, říká se, že když třeba koukáte do ohně a jste těhotné, může se stát, že bude mít dítko na kůži oheň. Tak jsme se chtěla jen ujistit, zda se to nemůže stát třeba i u blesku. :D nojo, tak jsem asi hloupá.

• Citovat
  • Nahlásit
1804
14.8.20 16:48
@Anonymní píše:
Ne holky, říká se, že když třeba koukáte do ohně a jste těhotné, může se stát, že bude mít dítko na kůži oheň. Tak jsme se chtěla jen ujistit, zda se to nemůže stát třeba i u blesku. :D nojo, tak jsem asi hloupá.

Ale ne, jen hormonálně přecitlivělá. Nic mu nebude, neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8930
14.8.20 16:49
@Anonymní píše:
Ne holky, říká se, že když třeba koukáte do ohně a jste těhotné, může se stát, že bude mít****dítko na kůži oheň. Tak jsme se chtěla jen ujistit, zda se to nemůže stát třeba i u blesku. :D nojo, tak jsem asi hloupá.

8o Ono se toho říká ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13367
14.8.20 16:50
@Anonymní píše:
Říká se? Že ty ani nezvedas ruce nad hlavu, protože se to říká.
Na poslední dovětek raději nebudu odpovídat
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20204
14.8.20 16:51
@Anonymní píše:

Kde se rikaji takove hovadiny? Casto mi zustava rozum stat nad tim, jak moc nekteri z nas trpi absenci zdraveho rozumu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
14.8.20 16:55
@Anonymní píše:

Taky se říká, že když se ti někdo podívá na malé miminko, může je pohledem uřknout. Tak bacha na to! Pořídit dostatek plachetek na kočárek, nejhorší jsou starší sousedky, zvlášť ty s černou kočkou…

Vlastně si na zlé oko dávej bacha radši už i teď.

Jo a rozhodně! nesmíš s dítětem mladším jednoho roku na hřbitov. To je úplně největší průšvih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama