Těhotenství a postava, váha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 09:58
Těhotenství a postava, váha

Ahoj maminky, mám docela problém. Jsem v 16tt a bříško pomalu roste. Před 2mi lety jsem se vyhrabala díky příteli z nežravosti. Měla jsem 48 kg a cca 170cm a z každého sousta mi bylo pak už zle a měla jsem bolesti v břichu. Nezvedl se od stolu dokud jsem nedojedla, ale ano, pomohlo. Jenže teď mám na začátku těhu 70kg, teď myslím 73,5 kg. Mě se tuk usazuje na prsou, bocích a břichu, takže mě trápí, že nemám tak hezké těhu bříško :nevim: kozy mi už lezou z mých podprsenek :oops:. Můžu mít tak objem v pasu 80-90 a boky tak 100 :zed: stejně tak možná i ty prsa + k tomu trochu špeky a to břiško, takže si připadám spíš jako mamut :roll: nevím co na sebe, prostě hrůza :zed: nevypadám ani moc těhotně jako spíš tluště :nevim: myslíte, že se dá sehnat nějakého odborníka pro jídelníček i v těhu? :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dracula-s
Kecalka 132 příspěvků 05.06.19 10:01

A bude hůř :lol: :lol:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 05.06.19 10:02

V tehotenstvi bych neblbla a rekla bych, ze si to ani zadny odbornik a tim myslim opravdu odbornik na triko ani nevezme.. po sestinedeli se muzes pustit do hubnuti a formovani, ale s citem, zvlast pokud budes kojit :kytka:

Kriss Tina
Extra třída :D 10631 příspěvků 05.06.19 10:06

Já v 16tt žádné těhotenské břicho neměla, zakulatilo se až po 20tt. Teď hlavně nehubni, mimčo potřebuje živiny. Dietu a cvičení můžeš začít držet po šestinedělí. Jinak prsa ti vyrostou nejvíc až po porodu, takže doporučuji koupit větší Podprdy :D

hopsalka
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 05.06.19 10:08
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, mám docela problém. Jsem v 16tt a bříško pomalu roste. Před 2mi lety jsem se vyhrabala díky příteli z nežravosti. Měla jsem 48 kg a cca 170cm a z každého sousta mi bylo pak už zle a měla jsem bolesti v břichu. Nezvedl se od stolu dokud jsem nedojedla, ale ano, pomohlo. Jenže teď mám na začátku těhu 70kg, teď myslím 73,5 kg. Mě se tuk usazuje na prsou, bocích a břichu, takže mě trápí, že nemám tak hezké těhu bříško :nevim: kozy mi už lezou z mých podprsenek :oops:. Můžu mít tak objem v pasu 80-90 a boky tak 100 :zed: stejně tak možná i ty prsa + k tomu trochu špeky a to břiško, takže si připadám spíš jako mamut :roll: nevím co na sebe, prostě hrůza :zed: nevypadám ani moc těhotně jako spíš tluště :nevim: myslíte, že se dá sehnat nějakého odborníka pro jídelníček i v těhu? :roll:

jsou speciální jídelníčky pro těhotné, nejde ani tak o redukci váhy jako takové jako spíš o redukci tuku vhodnou stravou a o to, abys extrémně nepřibírala konzumací nevhodných potravin. Určitě bych se toho nebála a odborníka vyhledala

terien
Extra třída :D 11504 příspěvků 05.06.19 10:15
@Tazvesnice píše:
V tehotenstvi bych neblbla a rekla bych, ze si to ani zadny odbornik a tim myslim opravdu odbornik na triko ani nevezme.. po sestinedeli se muzes pustit do hubnuti a formovani, ale s citem, zvlast pokud budes kojit :kytka:

Co by si jako neměl vzít na triko? Zdravý a vyvážený jídelníček je v těhotenství naopak velmi vhodný.

dracula-s
Kecalka 132 příspěvků 05.06.19 10:17
:mavam: :roll:
andelka83
Generální žvanilka 20902 příspěvků 05.06.19 10:17

Jez zdravě a hýbej se. Kolikrát s přibíráním nic moc dělat nejde. Já byla těhotná 3×, s každým tehu jsem měla víc (7,5, 11, 13 kg), i když jím pořád stejně a pohyb byl myslím též srovnatelný. 69 kg a míry co píšeš mám teď, 4 měsíce po porodu. Přibrala jsem 13 kg, zůstalo mi 5, samo to dolů nejde i když kojím. V prvních dvou tehu to šlo dolů rychle. Teď to bude asi horší. Prsa mám mnohem větší a uložilo se to i na břiše a bocích. To se říká, že tam jsou zásoby na kojení. Teď neblbni a buď ráda, že jsi těhotná. Nejez blbě a hýbej se. A bude dobře.
Jinak u prvního jsem měla bříško až od 20tt, malinko. Další už byly vidět dřív. Ale vyloženě těhotenské bříško až od 25 tt.

hopsalka
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 05.06.19 10:18

@terien souhlasím, taky jsem tu poznámku moc nepochopila, naopak by se na zdravou stravu těhotné ženy měly zaměřit

Kotatko03
Echt Kelišová 8699 příspěvků 05.06.19 10:25

Nic si z toho nedělej. To se prostě stává :hug:
Do nějakých diet bych se nepouštěla, spíše pouprav jídelníček a začni se stravovat zdravě. Já si třeba na zdravější stravu potrpím hodně, když jsem otěhotněla měla jsem hodně problémů a první trimestr jsem skoro nejedla, byla jsem ráda, když jsem do sebe dostala něco malinko (psychika no :oops: ). Nyní se mi povedlo naskočit zase na svůj režim a jím pravidelně 5-6 denně, jím menší porce, hodně zeleniny, vlákniny, vitamínů---prostě vyvážená strava a nutím se denně aspoň 2 litry vody vypít…začíná se to pomalu zlepšovat :)

Kotatko03
Echt Kelišová 8699 příspěvků 05.06.19 10:27
@hopsalka píše:
@terien souhlasím, taky jsem tu poznámku moc nepochopila, naopak by se na zdravou stravu těhotné ženy měly zaměřit

Souhlas, ale možná to @Tazvesnice myslela tak, že jí žádný výživový poradce nebude chtít sestavit cílený redukční plán, ketodietu nebo něco podobného. Spíše jí dá rady ke zdravému stravování :think:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 05.06.19 10:34

Výchozí váha 70kg/170cm fakt není žádná tragédie. Zato těch 48 kg byla docela drsná podváha. Problém bude spíš v hlavě.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 05.06.19 10:43

@Kotatko03 ano presne tak jsem to myslela, vyvazeny jidelnicek ano, ale na to nepotrebujes vyzivoveho poradce :nevim: nicmene z uvodniho prispevku zakladatelky jsem pochopila, ze chce spise hubnout :nevim:

LilyJane
Kecalka 150 příspěvků 05.06.19 10:47

No jo „nejkrásnější období v životě ženy“ :D Ale každý zapomíná dodat, že je v něm taky spousta stresů z miliardy důvodů.
Já si myslím, že určitě není problém si nechat sestavit zdravý jídelníček v těhotenství, protože čím zdravěji jíš tím lépe pro tebe i pro mimino. Ale myslím, že vyjdeš nastejno pokud se prostě budeš cpát ovocem/zeleninou a celkově kvalitními potravinami, tak jak zrovna budeš potřebovat.
Ono docílit „krásného těhu břicha“ je stejně utopické jako „zhubnout jenom ruce“ :D Prostě se teď tvoje tělo změní a to né vždy způsobem, který by sis přála.
Pokud se nebudeš napchávat sladkým a tučným, tak by jsi teoreticky neměla tolik přibrat. Soustřeď se na to „teoreticky“, nestresuj se, jez zdravě a bude to dobrý.
Ono v začátcích většina ženských vypadá, že se buď přežrala na obědě a nebo přibrala pár kilo :) Ale pak to břicho najednou poroste a už si to nejde s ničím moc splést - obzvlášť, pokud jsi hubená.

tothova
Stálice 63 příspěvků 05.06.19 11:09
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama