Těhotenství a psi

331
15.7.19 20:10

Těhotenství a psi

Ahoj maminy pejskařky. Jak jste to měli během těhotenství se psy? A jak pak přijali mimco a co pak dal venčení s kočárkem? Co procházky, výlety a výcvik? Omezovalo vás to nějak? Chci být se psy a poskytnout jim dostatečně vyradeni jak venku na procházce tak s výcvikem jako obvykle, ale už je to na mě moc, jsem 22tt a po 3 hod procházce ležím a nabíram sílu :D už trénují jen základní poslušnost na víc se necítím :lol: mám dva ovčáky, takže aktivní torpéda a docela jsem zvědavá jak zvládnou doma malý mimco :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.7.19 20:14

Já mám doma tři lovečáky, 1-7 roků a tři děti, z toho jedno čerstvě narozené. Zvládáme to, řekla bych skvěle. Na výcvik není už tolik času co dřív ale pořád se to dá. I letos se chystáme na minimálně dvoje zkoušky a výstavy!
Děti milují, přijali je taky naprosto úžasně.

Určitě se není čeho bát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
15.7.19 20:27

Misto kocarku jsme hodne nosili v satku, clovek pak ma vic moznosti na venceni. Neco prebral manzel (hlavne canicross), neco zustalo me. Fena dceru prijala skvele (a to si normalne o vsech mladatech mysli, ze jsou nechutny :lol: ). Chodici dceru nikdy neopatrnosti nesrazila. Jen cilene. Krize prisla v druhem tehotenstvi, ktere me ulozilo do postele. Ale zvladli jsme to. Zaradili jsme vic cuchacich her a po 20 min techto her byla grogy jak po 2 hod behani venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
15.7.19 20:32

Naši psi děti přijali v pohodě. Když se narodila první dcera, měli jsme jen jednu fenu, takže všude trajdala se mnou a s kočárem. S druhou dcerou už doma byly fenky dvě a to už procházky se dvěma dětma a dvěma psy nedávám. Mladá je hyperaktivní magor a já ji prostě nezvládám hlídat zároveň se starší, dcerou a kočárem. A psice to moc dobře ví, že jim nezvládám věnovat 100% pozornost a využívají toho. Takže závěr je, že soužití dětí a psů je v pohodě, procházky jsou náročný, takže je obstarává manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
15.7.19 20:44

Můj pes na těhotenství nijak špatně nereagoval, ale já se kvůli němu najednou začala cítím jakoby nesvá. Intuitivně jsem cítila, že něco není v pořádku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
15.7.19 20:48

U mých psů je blbý, že jen vezmu vodítka už janci jak se těší, energie je nabitá, takže prostě nateseni psi plní elánu, klidní jsou až po vybehani a nejklidnější po vyčerpání tak mě děsí pak procházky s kočárem :D :D prostě pracovní ovčáci, kdo zná, ví :mrgreen:
Pak fena je zlatá, flegmous, ale pes je prostě mladý chlap, testosteron no, takže větší torpédo jak fena, akcnak, drsňák a hrdej frajer :lol: nesnese mi v blízkosti neznámé psy, bez vrčení v klidu neprojde a když doráží ten druhý pes to by ho sežral, což mi teď problém nedělá, prostě projdu a psovi řeknu „v klidu magore“ ale co pak právě s kočárkem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
15.7.19 20:52

Se psem jsem se smířila s tím jaký je, prostě můj kluk. O lidi se nestará, zvířata snese, ale psy prostě vůbec. Zároveň je to introvert, který potřebuje k životu jen mě a míček :lol: není to žádný posera, prostě hrdý chlap, ale zároveň i přes využití prostě plny energie a přemýšlím jak asi mimo snese. Fena je bezproblému, ta neřeší snad nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3574
15.7.19 21:05

Moje fena těhotenství vůbec neřešila. Vychovana v té době už byla, přidala jsem pouze výcvik s kočárkem, sousedi na mě občas cumeli jako na blbá, že chodím s prázdným kočárem :lol: Ale naučila jsem ji chodit na straně na vodítku, naučila ji, že kocarek je fajn nemusí z něj mít strach. Po porodu ji dcera vůbec nezajímala, za to jak vidí, že chystám kocarek může se pominout. Jinak teď když dcera už sedí a tak nějak víc komunikuje už si s ní zkouší hrat, ale má respekt a přibližuje se pouze ze zadu, od té doby co jí malý synovec vyskubl pár chlupů na zádech si dává na mimina majzla :lol: jinak je to zlatíčko vím, že dceři nic neudělá. Vycházky jsou naprostá pohoda, s kočárkem mě nataha. Bydlím na vesnici cca 200m pole tam ji dám volno proběhne se a pak chodíme mezi domy, to už je vybehana a v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama