Reklama

těhotenství a zácpa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rendulinka
Stálice 93 příspěvků 01.11.09 16:02
těhotenství a zácpa

ahoj holky moje sestra je těhotná 8 týdnů a má potíže se zácpou, jí jogurty, celozrnné pečivo, a moc spíše vůbec to nepomáhá, zkoušela i nějaké slupky z jadýrek a taky nic :nevim: :-) .Děkuji předem za rady, hezký den Renčí

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 01.11.09 17:48

Co Psyllium zkoušela? Mě to pomáhalo. Ale musela jsem poctivě každý den, jak jsem vynechala, už byl problém zpátky :wink: . Musí taky hodně pít. Jogurty hlavně bílý a ještě lepší kefír (ne každýmu to jede, já bych asi :poblion: . Nebo syrovátku. No a ovoce je taky dobrý. V lékárně určitě předestřou široký sortiment hlavně těch Psyllií a jim podobným :wink: , dělá se i vláknina rozpustná ve vodě, komu vadí ten nabobtnalý sliz…

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 02.11.09 08:27

ahoje Ren,

souhlasím se Suvikem a ještě se doporučují lněná semínka :-) já jsem si také koupila to Psyllium a zabralo to téměř hned :lol:

P.
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.11.09 09:06

mne nepomohlo az do konce tehu nic..ale zarucena vec, ne prevence, jen odstrani uz problemu, jsou glycerinove cipky, jsou v tehu bez problemu vhodne, at se zepta v lekarne..

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 02.11.09 12:10

Lněné semínko nebo švestkový kompot.

broskvicka6791
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 06.11.09 18:06

švestkovej kompot a hodně pít. Nic jinýho mi nepomáhalo, ale pak se to samo nějak upravilo…
Držím palce, je to nepříjemný

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 06.11.09 20:11

Mě taky zabral švestkový kompot a hodně pít. A ke konci těhu jsem pila každý den odvar lněného semínka a to taky fungovalo.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 06.11.09 20:16

Mně hodně pomáhají sušené meruňky (ale musejí se hodně zapít) a denně aspoň jeden jogurt Activia nebo nápoj Activia (ten si nemůžu dát jinde než doma, páč na mě často působí dost rychle :wink: ). A taky hroznové víno, i když to mě taky dost nadýmá, takže to si dávám jen když už nic jiného nepomáhá.

finduska
Extra třída :D 13739 příspěvků 15.01.14 22:28

@šóšannáh omlouvam se ale procitam diskuzi a zaujal me tvuj podpis:-D jaka je sance, ze se neco takoveho povede?:-Dty datumy jsou bozi a roky:-D

jsem.to.ja
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 16.01.14 08:05

Taky mám tento problém, v lékárně jsem si koupila Lactulozu (sirup, může se užívat denně) a glycerinové čípky…bohužel ke všem osvědčeným přírodním receptům jako meruňky, švestky a kefír jsem imunní :)

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 19.01.14 18:00

@finduska no šance je taková, že ti to neplánovaně naplánují doktoři :lol: oba klucí jsou císařem a doktoři opravdu neřešili datum a já si toho všimla, až tři dny po porodu :mrgreen:

finduska
Extra třída :D 13739 příspěvků 19.01.14 19:32

@šóšannáh no ale to fakt super :lol: :lol: me se neco takoveho nepostesti, synator je 19.4. :P :P :P

Marky983
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 20.01.14 17:07

Lactuloza…nic jiného nepomáhalo…

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 20.01.14 19:36

@finduska tak 14.9. by také nebylo špatné ne ;) to dáš, ti věřim :palec: :lol:

Edita2
Závislačka 2676 příspěvků 20.01.14 20:17

Mě pomáhá každý den sníst 3 syrové mrkve :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >